Kurss

"Kā radīt drošību un naudu pašai?"

Vada Dimantra
  • 7 video lekcijas
  • ​7 labklājības magnēti
  • ​pieeja 365 dienas
  • ​viegli uztverama valoda
  • ​garantēti rezultāti katrai
  • ​labklājības uzlabojumi
  • ​jauns dzīves redzējums
  • ​drošība un stabilitāte
Kādas ir Tavas attiecības ar naudu? Kāpēc dažas sievietes bauda finansiālu labklājību un drošību, bet citas līdz šim cīnījās par katru centu? Kura esi Tu?
Ja nauda Tev līdz šim nepietika, tas nozīmē, ka Tu nezināji naudas enerģijas likumus - neļaujot naudai ienākt Tavā dzīvē.
Vai vēlies uzzināt kā to mainīt uz labu? Kā tikt pie paliekošas labklājības un drošības sajūtas? Kā atvērt šos ceļus, un ļaut naudai kā straumei ieplūst Tavā dzīvē un tajā palikt?

Vai Tu zināji, ka arī mūsu lieliskā Dimantra ir šo naudas ceļojumu gājusi? Viņa ir piedzīvojusi šo likumu un prakšu efektu - GADA LAIKĀ uzceļot savu dzīvi - no pēdējo centu skaitīšanas līdz MILJONĀREI!

Pēc milzīga pieprasījuma ir radīts lielisks, jauns online kurss KĀ RADĪT NAUDU UN DROŠĪBU PAŠAI! Šajā kursā Dimantra Tev palīdzēs mainīt savu attieksmi, domāšanu un priekšstatus par naudu. Šis kurss, teorētisku zināšanu, prakstisku vingrinājumu, uzdevumu un meditāciju veidā, Tev palīdzēs atveseļot un sakārtot attiecības ar naudu, un iegūt pateisu drošības sajūtu arī šajos “interesantajos” apstākļos.

Kursa ievaros Tu atradīsi atbildes uz visdažādākajiem finansiālai labklājībai un drošības sajūtai svarīgiem jautājumiem:
- Kā rodas nauda?
- Kādi ir naudas avoti?
- Kādas ir labklājības formas un naudas būtība?
- Kā nauda ir saistīta ar drošības sajūtu sievietei?
- Kā sievietes nauda saistīta ar vīrieti, kā vīrieša nauda ar sievieti?
- Kā naudu ražo sieviete, kā vīrietis?
- Kāda ir naudas saistība ar darbu?
- Kā dabūt vairāk naudas?
- Kā būt mierīgai par savu nākotni?
- Kā nebūt atkarīgai no naudas, būt brīvai naudas pārvaldītājai?

Te tas ir! Šis kurss tiešām ir tas īpašais pagrieziena punkts Tavā dzīvē! Pievienojies un drīz jau baudi kā nauda ieplūst kā straume - pati.

Seko Dimantras jaunumiem

Seko Dzīves Mākslas Akadēmijas jaunumiem

lifeartacademy.org autortiesĪbas