Lekcijas un prakses laimīgai dzīvei

Mīlestība. Jauda. Dimantra.

Dimantra ir šī projekta autore, Dzīves Mākslas akadēmijas pirmavots, apzinātības trenere, attiecību konsultante un pasniedzēja ar vairāk kā 40 gadu pieredzi, Geštatlterapjas, Prenitālās psiholoģijas, Katie Byron metodes, NLP, Brian Tracy veiksmes principu u.c. terapiju sertificēta meistare.

Pateicoties Dimantra plašajām zināšanām, milzīgajai personīgajai pieredzei un patiesajai cilvēkmīlestībai, tūkstošiem ir atveseļojuši sevi, mainījuši dzimtas karmiskos kodus, atguvuši ģimenes laimi, sievietes tikušas pie ilgi gaidītiem bērniņiem un atguvušas savu sievišķo burvību.

Viņas klātbūtne sniedz mieru un ticību sev un saviem spēkiem. Dimantra iemieso sievišķības dzirksti, kas jūtama no skata vien, un viņas klātbūtne uzbur liesmiņu katrā, kas vēršas pie viņas pēc palīdzības. Tādēļ Dimantra ir avots, kurā strāvo netverams sievišķības un vieduma eliksīrs, kas ir katras laimīgas ģimenes pamatā.

Šarms. Dzīvesprieks. Mūza Anna.

Mūza Anna ir mīlestības izaugsmes meistare, patiesa draudzene katrai, attiecību sadzīves kultūras eksperte, pašapziņas atveseļošanas un celšanas speciāliste, eksperte efektīvam darbam ar zemapziņu, kas pārzina iedvesmošanas un sarunu mākslas likumus, kā arī to, kas ikdienā ir patiesa sievišķība.

Jau pirmajā tikšanās reizē top skaidrs – kāpēc tieši Mūza. Maģiska pievilcība, dzīves bauda un mīļums plūst no viņas pārpārēm. Mūzas Annas patvēruma oāzē, var atjaunot spēku, gūt mierinājumu un ticību sev, jo ap viņu allaž dvesmo miers, prieks un kaislīga dzīves mīlestība.

Mūzas Annas pašapziņas atveseļošanas kursā katra sieviete apgūst veidus kā apzināt, izpaust un pieņemt savas emocijas, savu sievišķo būtību. Katra viņas studente gūst sajūtu “Es arī varu! Es esmu karaliene!”.

Kaisle. Maigums. Liene.

Liene ir Baltijā vienīgā Vumbuilding federācijas sertificētā Vumfit un Vumbuilding trenere un burvīga sieviete un šarmanta sieva.

Saprotošā, profesionālā un mīļuma pilnā gaisotnē Liene katru sievieti ved maģiskā sevis, sava auguma iepazīšanas, baudīšanas un mīlēšanas ceļojumā. Viņas zināšanas un radošā jauda jūtama gan VumFit intīmo muskuļu treniņprogrammā, gan maģiskās un prieka pilnās kroņu darināšanas darbnīcās, kurās katra sieviete var radīt savu īpašo kroni un pārtapt karalienē.

Liene patiesi iedvesmo ar savu personības skaistumu, vienkāršo mīlestību un bagātīgo zināšanu klāstu.

Viedums. Ģimene. Sarma.

Sarma ir pedagoģijas doktore, datorzinātņu maģistre, socionikas pārzinātāja un konsultante, mācījusies pie vairākiem vēdiskajiem skolotājiem – šobrīd 2 pieaugušu bērnu mamma un audžumamma vairākiem bērniem, kas atraduši un izvēlējušies viņu paši.

Viņa - gan akadēmiskā, gan dvēseliskā līmenī - dziļi mācījusies izprast, kāda ir mūsu kā vecāku sūtība uz šīs zemes, lai palīdzētu bērniem kļūt veiksmīgiem un laimīgiem.

Pateicoties garai un daudzveidīgai dzīves pieredzei, skolotājiem un spēcīgiem cilvēkiem, kas bijuši blakus dzīves izšķirošos brīžos, pateicoties saviem bērniem, ir izdevies izprast vecāku un bērnu attiecību dziļāko būtību un pilnveidošanas iespējas.

Siltums. Aizrautība. Alise.

Alise ir skaista sieviete, laimīga sieva un mīļa mamma 3 bērniem. Daudzu gadu garumā sasmēlusies zināšanas Dimantras lekcijās un Dzīves Mākslas akadēmijas praksēs.

Alise ir atradusi neskaitāmas atslēgas uz vieglu un skaistu ģimenes dzīvi, kur sieva ir īsta sieviete un vīrs aug savā varēšanā. Alises dzīve ir veiksmīgs piemērs, kā sieviete var piedzīvot dzīves sapņu piepildīšanos - no bildinājuma saņemšanas, sapņu kāzām, bērnu piedzimšanas līdz vieglai ikdienas ģimenes dzīvei ar bērniem.

Alises viegluma un dzīves mīlestības starojums ļauj katrai sievietei justies kā mājās – saprastai, īpašai, drošībā, mierā. Viņas baudpilnā personība ir cerības stariņš, ka mēs katra varam būt pilnība – laimīga mamma, iekārojama sieva, ziedoša sieviete.

lifeartacademy.org autortiesĪbas

Powered By ClickFunnels.com