Lekcijas un prakses laimīgākai dzīvei

Ko Tu pie mums vari iegūt?

Dzīves Mākslas Akadēmija sniedz vērtīgāko un jaudīgāko sievišķo zināšanu, prasmju, attiecību mijiedarbības enerģētisko dabas likumu, knifu un tiku EFEKTĪVA ESENCE vienuviet.

Šī zināšanu un prasmju bāze radīta, lai vairotu un pilnveidotu sievietes dzīvi - drošā, atbalstošā un iedvesmotā vidē. Pēc īpaša pieprasījuma radām arī efektīvus lekciju kursus un meistarklases vīriešiem, jauniešiem un bērniem.

Katra mūsu lieliskā pasniedzēja ir lietpratēja savā jomā - visas zināšanas un prakses ir pārbaudītas un pielāgotas tā, lai tās strādātu absolūti katram, kurš izvēlējies tās apgūt.

Un VISU, par ko Tu sapņo, ko Tu vēlies - Tu vari iemācīties un īstenot savā dzīvē. Un mūsu piedāvātās zināšanas un prasmes Tev ar garantiju palīdzēs šajā panākumu un izaugsmes ceļā uz laimīgāku ikdienu!

Kāpēc mēs to darām?

Dzīves Mākslas Akadēmija ir radīta, lai katrs varētu prasmīgi, ātri un paliekoši kļūt par savas veiksmīgās, laimīgās dzīves autoru.

Mūsu mērķis un iedvesmas avots ir LAIMĪGA SIEVIETE, no kā secīgi kļūst veiksmīgs vīrietis, veseli bērni, laimīga ģimene, stipra tauta.

Mēs regulāri papildinām mūsu zināšanu klāstu, lai katrs, kurš vēlas piedzīvot laimi, panākumus, izaugsmi un mīlesību, spēj to īstenot savā dzīvē SAVIEM SPĒKIEM, tikai ar nelielu zināšanu palīdzību, kuras apkopotas šeit - skaistās, saprotamās, efektīvās lekcijās un praksēs.
  • Augstvērtīga sievišķā un vīrišķā izglītība
  • ​Emocionālā, garīgā un mentālā labsajūta
  • ​Mīlošas, baudpilnas, uzticīgas attiecības
  • ​Atveseļota un nostiprināta pašapziņa
  • ​Augsts labklājības līmenis un drošības sajūta

Mūsu vērtības

Mīlestība. Cieņa. Atbildība. Čaklums. Godīgums. Tās ir vērtības pēc kurām dzīvojam ik dienu, radām un vadām lekciju kursus, meistarklases, nometnes. Šīs ir vērtības, kuras iedvesmo mūs un katru mūsu zināšanu apguvēju.

Logo stāsts

Mūsu logo ir īpašs simbols - tas ir apaugļotas olšūnas attēls. Tas simbilizē siltumu, sauli, mīlestību, vienotību. Tas ir radīšanas spēks, kurš iedvesmo katru dienu apgūt kaut ko jaunu, pilnveidoties, augt viedumā, un mīlestībā.

Lietošanas instrukcija

Seko mūsu jaunumiem:

lifeartacademy.org autortiesības

Powered By ClickFunnels.com