Nodarbība “ATBRĪVOŠANĀS RITUĀLS NO IEPRIEKŠĒJIEM VĪRIEŠIEM UN SAKARIEM”

 Vai Tu vēlies baudīt attiecības ar maksimālu jaudu?

 

Kas ir iepriekšējie vai nepabeigtie sakari? 

-Tie ir visi vīrieši, ar kuriem Tev ir bijušas seksuālas attiecības vai cita veida cieša emocionāla tuvība. 

 

Uzskata, ka informācija par seksuālo partneri glabājas sievietes smalkajā plānā ilgus gadus. 

Ja no šiem sakariem neatbrīvojas, tie bezgalīgi “ēd” Tavu sievišķo enerģiju, izjauc iekšējo līdzsvaru, var būt par iemeslu naudas grūtībām ģimenē un mazina to jaudu, kuru Tu varētu izmantot tagadējās attiecībās, lai uzlādētu mīļoto vīrieti, vairotu viņa spēku un jūsu ģimenes labklājību.

Iespējams, nenokārtoti parādi ar pagātni kavē Tevi veidot jaunas attiecības un Tu ilgstoši esi viena. Pārrauj šīs važas un īsteno savus sapņus un vēlmes!

 

Rituālam, kurā apvienojas sievietes ar vienotu nodomu, ir neizmērāms spēks – izmanto šo iespēju un pacel savas attiecības jaunā kvalitātē!

“Fiziski mēs bijām šķīrušies jau vairākus gadus un nekontaktējāmies, bet es jutu, ka joprojām ir kāda nepārrauta saite. Mūsu stāsts manā psihē un ķermenī nebija beidzies, neļaujot sākties jaunam stāstam. Mēs toreiz bijām ļoti jauni un nezinājām kā šķirties viegli un ar cieņu….Bet vakar notika brīnums. Kā savādāk to nosaukt?

Dodoties mājās pēc rituāla, es saņēmu zvanu no nepazīstama numura. Viņš man piezvanīja! Saruna kā seniem draugiem – par sadzīvi, kopīgām paziņām, darbiem un laikapstākļiem. Kad viss bija izrunāts, ieturot neilgu pauzi, viņš teica:

“Es gribēju Tevi satikt, lai palūgtu piedošanu. Un pateikt, ka tagad esmu laimīgs.”

“Satikties nevajag, viss jau ir piedots. Es arī esmu laimīga!” Smaidot atbildēju, atvadījos un noliku klausuli, tā viegli un ar cieņu pabeidzot mūsu stāstu.

Nākamajā dienā pamodos un jutu – esmu brīva! Par to liecināja ķermeni atstājušais smagums, patiesi – muskuļi jutās kā būtu cilājuši senus akmeņus, kas mani tik ilgi bija atturējuši no kustības, virzības, viegluma. Vēlējos padalīties šajā personīgajā stāstā, jo es zinu, cik ļoti dažreiz ir grūti pēc šķiršanās. Mēs turpinājām dzīvot, bet ne līdz galam, daļa no mums bija iestrēgusi pagātnē – sāpīga un nobijusies. Es dažriez mēģināju tur atgriezties, lai dabūtu sevi atpakaļ, lai kaut ko izrunātu un atrisinātu, bet palika tikai trakāk. Un te ir atbrīvošanās rituāls – intīms, spēcīgs pārdzīvojums ar SEVI, kas pabeidz nepabeigtus stāstus smalkā un netveramā pasaulē. Tas bija pārsteidzoši jaudīgi un emocionāli. Es novēlu katrai meitenei uzdāvināt sev šo svēto darbiņu ar sevi. Neatkarīgi no situācijas – vai esi pašlaik attiecībās vai nesen šķīrusies, vai ilgi jau viena – šis saliek personīgo dzīvi pa plauktiņiem. Vārdos nevarēšu izteikt, cik ļoti pateicīga esmu Annai par to, ka viņa tik drosmīgi dalās šajās zināšanās! Paldies Dzīves Mākslas Akadēmijai par droši vidi. Paldies visām meitenēm, kas bija ar mani kopā rituālā, mūsu kopīgā enerģija man palīdzēja izdarīt to, ko nevarēju saņemties izdarīt gadiem.”

/No atsauksmēm par “Atbrīvošanās rituālu no bijušajiem un nevajadzīgiem sakariem”./

 

Rituālu vada: Mūza Anna

 

Cena par nodarbību 20 Eur