ATSAUKSMES

Mūsu studentu stāsti

Vīriešu domas  par Akadēmiju  un sievām, kuras Akadēmiju apmeklē
Iemilies sevi1.jpg

Kristīnes stāsts par Akadēmiju citu meiteņu iedvesmai

Dzīves Mākslas Akadēmija ir izrādījusies mana mūža nozīmīgākā izglītība. Ilgu savu apzināto mūžu esmu meklējusi sevi, centusies nokārtot ar sevi attiecības un nodefinēt sevi. Būtiska daļa no tā izrādījās tā, ka es neapzinājos un nejutos ērti savā sievietes dabā. Akadēmijā es sāku ar gada kursu pie Antras, kurš ar katru nodarbību, ar katru nedēļu uzlaboja manas attiecības ar manu partneri un sevi pašu. Es izkāpu no sev zināmajiem, toksiskajiem, nemīlošajiem attiecību modeļiem, un redzēju, kā mēs abi ar  tagadējo vīru burtiski uzlabojam savas dzīves kvalitātes, tādēļ vien, ka mīlam un cienam viens otru.

Mans nākamais solis bija prakses pie Annas, kuru laikā es bez jebkādas aizķeršanās, kauna vai vainas apziņas iemācījos pateikt – es esmu skaista! Es esmu lieliska! Es esmu karaliene! Es esmu pelnījusi labāko, ko dzīve var sniegt! Man sakārtojās attiecības ar naudu un matēriju, un es no sirds apzinājos savu vērtību.

Tālāk mans ceļš veda pie Redžinas Lauras. Šo ceļu man uzsākt bija visgrūtāk, jo jutu, ka manas attiecības ar savu seksualitāti ir ievainotas visdziļāk. Tikko paspēru soli tuvāk, tā nobijos. Man tas prasīja vismaz 2 gadus līdz tomēr biju nonākusi Lauras grupā un gatava strādāt ar saviem intīmajiem muskuļiem. Viegli nebija. Visas manas nedrošības, aizvainojumi vēl bija palikuši manī pašā, gadu gadiem tranformējušies dažādās kaitēs, un bija nepieciešams laiks, lai to atveseļotu. Pēc pirmajām 4 nodarbībām jau piedzīvoju  pirmās mēnešreizes mūžā, kuras man nepagāja agoniskās sāpēs un krampjos, kuras bija vieglas, skaistas, attīrošas. Tā bija tīra laime un milzīgs solis uz sevis atgūšanu!

Pēc Lauras nodarbībām, jutu, ka esmu tuvu, lai noslēgtu savas atveseļošanās apli, kas iesākās ar manu pieņēmumu un ticību maiņu pie Antras, ar sava pašvērtējuma atveseļošanu pie Annas un savas seksualitātes atmodināšanu pie Lauras. Kā skaists ķirsītis un mana apļa noslēdzošais posms, bija mana dalība jutekliskajā plastikā pie Laurutes. Šajās trijās dienās es jutu, ka mana vairāk kā triju gadu būšana Akadēmijā ir nogatavojusi ziedu, kurš ir gatavs vērties vaļā. Tādu kaifu, tik dziļu sevis izjūtu, tādu laimi es nebiju jutusi, un apziņa, ka tālāk būs vēl tikai labāk, manī rada ārkārtīgi lielu pateicību, mīlestību, dziļu cieņu pret visu, ko Akadēmijas lieliskās skolotājas dara. Es jūtos ērti, laimīgi, kaifīgi savā būtībā! Es daru un radu ar vieglumu. Manā dzīvē ienāk lieliski cilvēki un mana vide kļūst arvien skaistāka.

Paldies jums – Antra, Anna, Laura un Laurute! Jūs esat gaismas nesējas!

iemilies sevi.jpg

Gunita par “Pašapziņas atveseļošanu” pie Mūzas Annas

Mīļā…. Tu esi skaista, Tu esi gribēta, Tu esi mīlēta, Tu esi lutināta, Tu esi īpaša, Tu esi vēlama, Tu esi vērtība, Tu esi sievišķīga, Tu esi laimīga, Tu esi brīva, Tu esi bagāta, Tu esi! Tik ļoti mēs katra gribam tā justies, kaut īstenībā MĒS jau tādas esam. Tikai atliek to atcerēties un apzināties, un to var palīdzēt Annas pašapziņas atveseļošanas nodarbības!

Alise.jpg

Alises stāsts par Dzīves Mākslas Akadēmiju 

viriesi.jpg

Vīru stāsti par sievām, kas apmeklē Dzīves Mākslas Akadēmiju 

Bouquet of Flowers

Atsauksme par “Pašapziņas atveseļošanu” pie Mūzas Annas

Ļoti patika pirmā nodarbība – iedotie instrumenti, kā rīkoties, kā mainīt ideju par sevi un informācija, ka apkārtējā vide tikai atspoguļo mūsu pašu ideju par mums. Noteikti iesaku visām sievietēm! Tas, kas nedaudz pietrūka, bija reālas prakses uz vietas nodarbībā. Teorētiskā un informātiskā, un mājas darbu bāze bija fantastiska.

images (13).jpg

No vecāku atsauksmēm par nodarbību ciklu

“Kā izaudzināt veiksmīgu bērnu?”

Lekcijas par bērnu audzināšanu man bija ļoti vērtīgas! Es ieguvu ne tikai informāciju un zināšanas par atšķirīgiem bērna attīstības posmiem, bet arī reālu izpratni par likumsakarībām, par attiecību algoritmiem ģimenē. Es kļuvu daudz drosmīgāka mamma, jo tagad zinu, kā maniem bērniem labāk, un – galvenais! – kāpēc!
Paldies Sarmai! Noteikti iesaku šo ciklu visiem vecākiem. Īpaši arī tētiem!!!

Iemilies sevi1.jpg

Alises atsauksme par VIP nometni

Mīļā Dzīves mākslas akadēmija!

Paldies milzīgs par šo skaisto nometni! Es ļoti ceru un ticu, un jau zinu, ka būs atkal foršās nometnes, jo katra šāda tikšanās kopā reize ir Dieva Svētība un visuma atbalstīta! Sirds atpūšas, ķermenis bauda, un domas raisās – skaistas, baltas, labas domas raisās! Lai viss izdodas!!! Lai akadēmija vairo bagātību un laimi!!! Paldies!

Flowers

Atsauksme par “Pašapziņas atveseļošanu” pie Mūzas Annas

Manuprāt, pašapziņas atveseļošana ir pats, pats pirmais solītis, kas būtu jāsper, lai sāktu savu izaugsmi, lai kļūtu laimīgāka, lai veidotu skaistākas attiecības ar apkārtējiem un vairotu savu labklājību. Mūsu zemapziņa ir tik ļoti saprogrammēta ar notikumiem, scenārijiem, kas visu iepriekšminēto vienkārši bloķē un neļauj tam ienākt realitātē.

images (7).jpg

Baiba par “Veiksmes ceļš”

Pirmajā tikšanās reizē pašizaugsmes grupā mēs uzrakstījām lietas, kuras vēlamies sasniegt, un sapņus, ko vēlamies piepildīt…un pēc pusgada, pēdējā tikšanās reizē – gandrīz viss, ko biju rakstījusi, bija piepildījies. Pēc šī kursa man ļoti pamainījās attieksme pret savu dzīvi un ikdienu – man vairs nav nepatika pret manu darbu – tagad tas patīk, par sīkumiem es vairs nestresoju…

Man vienkārši patīk dzīvot, un es mīlu visu, kas notiek man apkārt! Man patīk gan lietus, gan saule, un par niekiem vispār vairs nesatraucos. Šī kursa zināšanas ir vērtīgi salikt kopā ar lekcijām par attiecībām, jo viena no pašām svarīgākajām lietām, kas man piepildījās, ir ģimene – man beidzot ir tā siltā sajūtiņa un liela mīlestība pret saviem tuvajiem. Antriņ, paldies Tev!

inherotik.jpg

Silvija par “Pašapziņas atveseļošana” pie Mūzas Annas

Šī lekcija ir tā, ko vajag noklausīties kā pamatlekciju par sevi un savu būtību, lai dievinātu sevi, lai atvērtos citām zināšanām par sievišķību. Lai uzplauktu sievišķīgā gudrībā un viedumā. Caur sevis dziedināšanu pēc tam vislabāk izpratīsi citu lietu nozīmi un mērķi. No sirds pateicos Tev, Anna, ka ļāvi šo visu izjust!

481799-bigthumbnail.jpg

Atsauksme par “Atbrīvošanās rituālu no bijušajiem un nevajadzīgiem sakariem”

Fiziski mēs bijām šķīrušies jau vairākus gadus un nekontaktējāmies, bet es jutu, ka joprojām ir kāda nepārrauta saite. Mūsu stāsts manā psihē un ķermenī nebija beidzies, neļaujot sākties jaunam stāstam. Mēs toreiz bijām ļoti jauni un nezinājām kā šķirties viegli un ar cieņu…. Bet vakar notika brīnums. Kā savādāk to nosaukt?

Dodoties mājās pēc rituāla, es saņēmu zvanu no nepazīstama numura. Viņš man piezvanīja! Saruna kā seniem draugiem – par sadzīvi, kopīgām paziņām, darbiem un laika apstākļiem. Kad viss bija izrunāts, ieturot neilgu pauzi, viņš teica: “Es gribēju Tevi satikt, lai palūgtu piedošanu. Un pateikt, ka tagad esmu  laimīgs.”

“Satikties nevajag, viss jau ir piedots. Es arī esmu laimīga!” Smaidot atbildēju, atvadījos un noliku klausuli, tā viegli un ar cieņu pabeidzot mūsu stāstu.

Nākamajā dienā pamodos un jutu –  esmu brīva!

Par to liecināja ķermeni atstājušais smagums, patiesi – muskuļi jutās kā būtu cilājuši senus akmeņus, kas mani tik ilgi bija atturējuši no kustības, virzības, viegluma.

Vēlējos padalīties šajā personīgajā stāstā, jo es zinu, cik ļoti dažreiz ir grūti pēc šķiršanās. Mēs turpinājām dzīvot, bet ne līdz galam, daļa no mums bija iestrēgusi pagātnē – sāpīga un nobijusies. Es dažreiz mēģināju tur atgriezties, lai dabūtu sevi atpakaļ, lai kaut ko izrunātu un atrisinātu, bet palika tikai trakāk.

Un te ir atbrīvošanās rituāls – intīms, spēcīgs pārdzīvojums ar SEVI, kas pabeidz nepabeigtus stāstus smalkā un netveramā pasaulē. Tas bija pārsteidzoši jaudīgi un emocionāli. Es novēlu katrai meitenei uzdāvināt sev šo svēto darbiņu ar sevi. Neatkarīgi no situācijas – vai esi pašlaik attiecībās vai nesen šķīrusies, vai ilgi jau viena – šis saliek personīgo dzīvi pa plauktiņiem.

Vārdos nevarēšu izteikt, cik ļoti pateicīga esmu Annai par to, ka viņa tik drosmīgi dalās šajās zināšanās! Paldies Dzīves Mākslas Akadēmijai par droši vidi. Paldies visām meitenēm, kas bija ar mani kopā rituālā, mūsu kopīgā enerģija man palīdzēja izdarīt to, ko nevarēju saņemties izdarīt gadiem.

imgs_touch.jpeg

Laura par “Pašapziņas atveseļošana” pie Mūzas Annas

Mūza Anna solīti pa solītim palīdz atrast traucējošas programmas, tās atpazīt un pamanīt ikdienā, kā arī dod instrumentus, kā šīs programmas aizstāt ar pozitīvām un vēlmju atbalstošām. Šīs prakses man palīdzēja sevi ieraudzīt savādāku, iedrošināja vēlēties vairāk un ticēt, ka tas, ko vēlos, piepildīsies. Jo es esmu tā vērta! Jo man drīkst būt viss, ko es vēlos! Anna, paldies Tev, ka dari šo tik ļoti vērtīgo darbiņu, dalies zināšanās un instrumentos. Pietrūkst vārdu, lai aprakstītu, cik tas ir nozīmīgi!

Jolanta-200x200.jpg

Jolantas atsauksme par “Pašapziņas atveseļošanas” un  “Iemīlies sevī”praksēm

Jolantas atsauksme par “Pašapziņas atveseļošanas praksēm “Iemīlies sevī”

Sunrise

Alise par praksi “Veiksmes ceļš”

Akadēmijā nonācu “netīšām” vairāk kā pirms gada. Mainījies ir viss! Mūsu iknedēļas pēcpusdienas pašizaugsmes grupā ar Antriņu kļuva kā rituāls, kas atvēris man daudzas durvis, pievērsis uzmanību būtiskajam un atmodinājis vēlmi dzīvot no sirds. Apzināties, cik ļoti mana laime ir atkarīga no manis pašas, ir liela laime un atbildība, kuru esmu gatava uzņemties.

Izsaku sirsnīgu pateicību Antrai un akadēmijas meitenēm!

photo-1526351166404-cbafac5f8aeb.jpeg

Sanita par Redžinas Lauras nodarbībām

Manā ģimenē intimitāte bija tabu. Kad tīņa gados jautāju mammai kas ir sekss, viņa noraidoši atbildēja, ka tas ir “kaut kas”, kur ir jāpaciešas vīra dēļ. Varbūt tādēļ visu mūžu seksu zemapziņā uztvēru kā pienākumu, kurā man bauda nepienākas. Orgasms šķita kā viens liels mīts. Kad likumsakarīgi attiecībās ar vīru iestājās krīze, kāda mana tuva draudzene ieteica man aiziet pie Lauras.

Vīrs drīz vien sajuta izmaiņas manā uzvedībā un attieksmē pret sevi, pret viņu, pret seksualitāti. Šīs nodarbības izglāba manu laulību, iemācīja man kļūt baudpilnai un ļaut sevi mīlēt, kā arī ļaut sevi mīlēt citam. Nav vārdos aprakstāms cik ļoti mainījās mana dzīve. Milzīgs paldies Dzīves Mākslas Akadēmijai par drošo vidi un Laurai par dziļajām zināšanām, kurās dalies tik ļoti skaistā veidā, tādējādi palīdzot daudzām sievietēm atbrīvoties no bailēm gūt baudu un sniegt to otram.

zelts1.jpg

Marta par “Veiksmes ceļš”

Šajās nodarbībās ieguvu atbalsta instrumentus un rīkus, lai varētu būt savas dzīves autore. Vienmēr esmu zinājusi, ka domām ir milzu spēks, agrāk vai vēlāk tas vienmēr pierādījās. Formula ir diezgan vienkārša – kam pievēršu uzmanību, tas vairojas. Ja kaut kam neticu – tas nepastāv, ja kaut kam ticu – tas pastāv. Tomēr ikdienas neapzinātajā steigā pašas spēkiem nebija viegli dzīvot pēc šī principa. Ja mēģināju mainīt pasauli, cilvēkus, notikumus, dabūju sitienu kā no bumeranga. Antra man iemācīja, ka šī dzīve ir mūsu ideju un uzskatu materializācija. Katram šajā pasaulē pieder pašam sava unikāla realitāte. Tā realitāte, kurai mēs katrs ticam. Līdzko es izmainīju sevi, es iespaidoju apkārtējo pasauli vairāk nekā jebkad.

Apzināšanās prakses, ikdienas uzmanības vingrinājumi un meditācijas izmainīja manu dzīvi. Pateicoties šīm nodarbībām, es atbrīvojos no kauna un vainas sajūtas, atveseļoju savu pašapziņu, atstāju pagātni pagātnē, piedevu sev un citiem un atdzimu mīlestības spēkā.

Ir pagājis tikai pusgads, kopš eju apzināšanās ceļu. Tas ir mūžīgs pašizziņas process un ne vienmēr tā ir medus maize. Tomēr esmu iemācījusies priecāties arī par pelēkajām dienām un patiesi izbaudīt krāsainās. Dzīve vienkārši kļuva piesātināta un ļoti, ļoti interesanta. Es spēju mainīties, un secīgi mainās mana pasaule. Maniem sapņiem vairs nav šķēršļu, un es zinu – tie JAU piepildās.

Paldies, mīļo, dārgo, labo Antriņ! Tu esi brīnišķīga skolotāja!

394369_roza_kapli_rosa_makro_1680x1050_w

Laila par InHERotik

Manuprāt, Dzīves mākslas akadēmijas apmācības, jo īpaši INHEROTIK, būtu
jāiekļauj obligātās dzīves apmācības programmā
Mēs esam pazaudējušas paaudzes ar laimīgām sievietēm, mūsu pienākums ir pašām par
tādām kļūt un izaudzināt laimīgas meitas!

7-lumps-bumps-and-sores-that-just-might-

Atsauksme par “InHERotik” pie Redžinas Lauras

Man vienkārši negribējās mīlēties. Ģimenē viss kārtībā – vīrs lielisks, bērni brīnišķīgi, pati skaista un
darbs labs, bet pietrūkst dzīvei tās garšas. Un tad jau kādu laiku meklēju dažādas iespējas, kā sevī
atmodināt mīļāko. Nekas īsti nenostrādāja. Laulības krīze – jā, diemžēl tā bija. Varējām ar vīru
nokārtot visus sadzīviskos jautājumus, bet kā tikām līdz seksuālajām attiecībām, tā es nespēju
atvērties. Un tad atradu Inherotik – pēc tam man bija tāds pozitīvs sprādziens! Vīrs vienkārši
iemīlējās manī no jauna. Un es pati, protams, arī. Inherotik nodarbības manī atvēra tik dziļas un
jutekliskas dzīles, kādas nekad nebiju sevī redzējusi. Tagad mīlējos un kaifoju ar tādu baudu, ar tādu
azartu! Un jā – man gribas mīlēties ar savu vīru, gribas mīlēties skaisti, dziļi, baudpilni un tik
piesātināti! Un tas ir atvēris tik daudz prieka un baudas ceļus ne tikai intīmajā dzīvē, bet vispār –
dzīves baudā ikdienā, darbā, mājās, ar draugiem. Esmu pilnasinīgāka, baudpilnāka, priecīgāka un
laimīgāka! Paldies Redžinai Laurai par dāsnumu un to spēju tik maigi izjust un iemācīt tik svarīgas
lietas ikvienas sievietes dzīvē! Tas patiešām izglāba manu laulību.

inherotic2.jpg

Atsauksme par InHERotik

Tas ir WOW! Pēc otrā bērna piedzimšanas, meklēju un sapņoju atgūt fizisko formu un intīmo vēlmi. INHEROTIK - tas ir tieši tas, kas vajadzīgs. Jūtos atkal iekārojama un ar vīru iemīlamies no jauna.

bloom-blooming-blossom-1161751.jpg

Marta par “Pašapziņas atveseļošanas prakses”

Manuprāt, pašapziņas atveseļošana ir pats, pats pirmais solītis, kas būtu jāsper, lai sāktu savu izaugsmi, lai kļūtu laimīgāka, lai veidotu skaistākas attiecības ar apkārtējiem un vairotu savu labklājību. Mūsu zemapziņa ir tik ļoti saprogrammēta ar notikumiem, scenārijiem, kas visu iepriekšminēto vienkārši bloķē un neļauj tam ienākt realitātē.

LURUTE_1.jpg

Liene par “Juteklisko plastiku” pie Laurutes

Laurute! Paldies, Tev, par šīm dienām! Tava prakse ir palīdzējusi atdzīvināt manī snaudošo sievišķību! Ļoti palīdzēja pirmās dienas sarunas. Tās lieliski sagatavoja, noskaņoja un emocionāli atvēra. Šīs sarunas ļoti palīdzēja sagatavoties nākošajai dienai un satuvināja grupas meitenes.

Novērtēju ļoti pozitīvi arī stāstu par to, kā sevi lutināt, ko izbaudīju jau pirmajā vakarā. Lēnā, pakāpeniskā otrās dienas prakse bija lieliska. Man patika dienas temps, nekas nebija sasteigts. Es jūtos lieliski! Paldies!

flowers-hd-images-29.jpg

Atsauksme par “Juteklisko plastiku” pie Laurutes

Ilgus gadus strādāju daudzstāvu biroja ēkā un bieži braucu liftā kopā ar kādu solīdu, bet nerunīgu vīrieti. Tā mēs kā svešinieki braucām kopā jau pāris gadu. Un tad, kādu pirmdienu pēc intensīvajām Laurutes nodarbībām, braucu nogurusi pēc darba lejā un, kad liftā iekāpa noslēpumainais vīrietis, es nostājos Laurutes mācītajā pozā. Tā bija pirmā reize, kad vīrietis – viņš, kurš nekad nerunāja, pēkšņi mani uzrunāja, izteica komplimentus un novēlēja brīnišķīgu vakaru.