Šeit jūs varat atrast nodarbības, kursus un prakses, kuras ir ieplānotas. Dažām jau ir noteikti datumi, tās jūs redzat augšpusē jau ar noteiktiem datumiem. Tomēr ir arī plānotās nodarbības, kas tiek plānotas, bet tām vēl nav noteikti konkrēti datumi. Plānotajām nodarbībām jūs droši varat pieteikties un brīdī, kad tiks noteikts datums, mēs ar jums sazināsimies.
  • Kronēšanas nometne
    21. maijs 10:00 EEST – 22. maijs 17:00 EEST
    Skrunda, Pils iela 2, Skrunda, Skrundas pilsēta, LV-3326, Latvia
    Kronēšanas nometne ir katrai sievietei īpašs un dziļi transformējošs notikums!
    Share
Plānotās nodarbības
150424-lytton-geny-tease_ltyayb.jpg

SEKSS UN NAUDA

Vīru kurss

Kā būt līderim?!
Kā būt labākajam?!
Kā būt efektīvam?!

Neviens nevar būt ideāls, bet ikviens var kļūt tieši tik veiksmīgs, lai efektīvi sasniegtu savus mērķus!

Pirmdienās, plkst. 19.00

šī22.jpg

ATBRĪVOŠANĀS RITUĀLS NO IEPRIEKŠĒJIEM VĪRIEŠIEM UN ATTIECĪBĀM

Rituāls

Rituālam, kurā apvienojas sievietes ar vienotu nodomu, ir neizmērāms spēks – izmanto šo iespēju un pacel savas attiecības jaunā kvalitātē!

lienevelinagimenestudijaprint-58.jpg

SIEVIETES KODS

1. studiju kurss

Tu apgūsi dziļas likumsakarības un dzīves prasmes saskaņā ar savu sievietes dzimumu. Šī programma mainīs tavu dzīvi vispatīkamākajā un vieglākajā veidā, sniedzot praktiskas, ikdienā pielietojamas zināšanas.

Šīs zināšanas strādā uzreiz!!!

51026333_2217171951637068_40615707802012

IEMĪLIES SEVĪ

Pašapziņas atveseļošanās prakses

Uz žurnālu vākiem vari bieži lasīt “Iemīli sevi!”, bet ko tas nozīmē reālajā dzīvē? Kā to izdarīt? Kā atrast sevī sajūtu, ka Tu esi vērtība, un patiesi mīlēt sevi tādu, kāda Tu esi? Šīs prakses kopā ar Mūzu Annu palīdzēs Tev iemīlēt vissvarīgāko – pašai sevi.

lienevelinagimenestudijaprint-75.jpg

SIEVIETES GUDRĪBA

2. studiju kurss

Šajā tu vari kļūt par sava vīrieša iedvesmas Karalieni. Tu vari viņu iedvesmot atraisīt visu viņa potenciālu. Būt kā saules siltums un mīlestības avots savai ģimenei. Tu vari atraisīt savus talantus, spējas un prasmes.

IMG_0732_edited.jpg

VUMFIT

Intīmo muskuļu treniņi

Ar vumfit tu iegūsti aktīvu vaginālo muskulatūru, sievišķo jaudu. Intīmo muskuļu treniņš sniedz veselību, baudu un enerģijas jaudu. Nav svarīgs gadu vai bērnu skaits, profesija vai ticība. Mīli sievieti sevī un atdzīvini savu iedzimto seksuālo refleksu.