Padziļinātais kurss “DZIEDĒSIM UN ZIEDĒSIM”

Padziļinātais kurss sievietēm un vīriešiem ar priekšzināšanām Dzīves Mākslas Akadēmijā!

Tu ienāci šai pasaulē kā maza sēkliņa ar viskrāšņākā zieda jaudu, zemes spēku un mīlestību dzeroša, saules lutināta, veiksmīga, laimīga un dzīvi baudoša. Vai esi ievērojusi kāds dzīvot spars ir dabai – asnam, jūrai, mazam bērnam? Arī tu esi daba, arī tevī tas viss ir!

Tomēr pa ceļam uz ziedēšanu var gadīties, ka bija stipras vētras un negaisi, kas salauza tavas cerības, sapņus un visskaistākās ticības. Dziļi iekšā kaut kas sagruva. Iespējams no malas nekas nebija redzams, bet tu sajuties itkā kājas grima dubļos, un debesis virs tavas galvas savilkās melnos mākoņos. Ziedēšana vairs nebija prātā, tev gribējās nosargāt sevi un aptvert, kāpēc viss notika tā un ne citādi.

Nedziedinātas vainas bija kā inde, kas sūcās tavā ikdienas kausā. Pat, ja notikums šķita pagājis, sāpīgās domas un iekaisušās emocijas tevi turpināja pavadīt ik dienu. Par laimi dzīvot vienmēr veselībā un darīt to ar kaifu var iemācīties.

 

Apmeklējot dziedināšanas prakses, tu būsi drošā vidē, kurā vari uzticēties un būt pieņemta tāda, kāda esi un ar visu to, kas tev sāpējis.

Dimantrai ir ļoti plašas zināšanas un vairākās desmitgadēs mērāma praktiskā pieredze ar klientēm un fantastiski rezultāti.

Tiekoties praksēs reizi mēnesī, mēs apgūsim pārbaudītas un dziļi dziedinošas metodes, kuras pielietot visdažādākajās dzīves situācijās, dziedinoties un ar tām pamazām aizvietojot savu aptieciņas saturu. 

Dimantras gādībā - siltā, mīlošā un drošā vidē tu:

-apgūsi dziļi dziedinošas prakses;

-atbrīvosies no iekaisušām emocijām;

-piedzīvosi atveseļošanos visos līmeņos;

-sapratīsi, kāpēc tavā dzīvē ir bijuši sāpīgi notikumi, kā tos atrisināt vai emocionāli “atlaist”;

-atgūsi laimes un piepildījuma sajūtu, sapratīsi, kāpēc tā bija atkāpusies;

-sajutīsi lielu enerģijas pieplūdumu;

-piedzīvosi visstraujāko pašizaugsmi.

 

Mīļi gaidīts ir ikviens, gan sievietes, gan vīrieši! Visi, kuriem rūp tas, kas notiek ar viņu, kā viņa klātbūtnē jūtas citi cilvēki un cik, galu galā, laimīgus mūs redz bērni!

Dziedēsim un ziedēsim! Padarīsim šo pasauli laimīgāku, kopā!

 

Dziedināšanas prakses vada:

Dimantra