3 dienu intensīvs "Jutekliskā plastika" ar Lauruti

Reģistrācija pasākumam ir noslēgusies!
3 dienu intensīvs "Jutekliskā plastika" ar Lauruti

CIKOS un KUR?

2018. g. 02. nov. 18:00 – 2018. g. 04. nov. 15:00
Dzīves Mākslas Akadēmija, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvija

PAR PASĀKUMU

3 dienu intensīvs no 2018.gada 2.novembra līdz 4.novembrim

2.11 plkst.18:00 - 21:00

3.11 un 4.11 plkst.11:00 - 15:00

Vai dodoties savās ikdienas gaitās, Tu esi kādreiz vēlējusies, lai tieši Tevi pamanītu starp simtiem citu sieviešu? Lai Tu it kā netīšām spētu savaldzināt ar vienu rokas kustību, ar skatienu, pieskārienu savam ķermenim... tik viegli un dabiski kā tauriņa spārnu vēziens?

Jutekliskā plastika ir sievišķas zināšanas un intensīva kustību mākslas meistarklase, kas palīdzēs Tev no jauna atklāt savu jutekliskumu un seksualitāti. Kursa pamatā nav dejotprasmes pilnveidošana klasiskā izpratnē, bet drīzāk savas sievišķības atvēršana, savas intimitātes un seksualitātes apzināšanās...caur sievišķīgām kustībām, gaitu, grāciju, kas pat bez priekšzināšanām īsā laikā ļauj Tev uzplaukt par dievieti.

Vīrietis zemapziņā no sievietes kustībām nolasa, vai viņa ir dāsna un dodoša ar savu ķermeni, kas viņā rada dabisku vēlmi dot un dāvināt arī no sevis. Jutekliskajā plastikā Tu apgūsi geišu mākslas, lai būtu tā, kuras dēļ vīrietis saka „Es esmu gatavs un spējīgs uz visu!”.

Nodarbības notiek nepiespiestā un drošā vidē – intīmākā, dziļākā un atklātākā gaisotnē, kas ļauj Tev vieglāk atraisīties, iejusties un atvērties jaunu mākslu apgūšanai un soli pa solim atklāt Tevī juteklisko, iekārojamo sievieti caur meditācijām un praktiskām nodarbībām.

Nodarbības vada: Laurute, sievišķīgo grāciju un "garšīgo" kustību meistare no Lietuvas

Līdzi ņem: ērtu apģērbu, kurā jūties seksīga, skaista un iekārojama, ērtas čībiņas un augstpapēžu kurpes.

Ziedojums par trīs dienu intensīvu: 135 EUR

Tavs pieteikums tiek apstiprināts, veicot daļēju tehnisko izmaksu nosegšanas avansu 10 EUR apmērā – ar pārskaitījumu vai klātienē Dzīves Mākslas Akadēmijā.

Droši nāc ar bērniem! Paziņo mums dienu iepriekš, un mūsu auklīte tos mīļi pieskatīs.

Sīkāka informācija un pieteikšanās: zvanot vai sūtot sms uz mob.24332992

Reģistrācija pasākumam ir noslēgusies!