Aiz katra izcila VĪRIEŠA stāv izcila SIEVIETE. Patiesība vai mīts?

Reģistrācija pasākumam ir noslēgusies!
Aiz katra izcila VĪRIEŠA stāv izcila SIEVIETE. Patiesība vai mīts?

CIKOS un KUR?

2019. g. 16. jūl. 18:30 – 20:00
Dzīves Mākslas Akadēmija, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvija

PAR PASĀKUMU

Priecājamies par milzīgo atsaucību. Un šo lekciju šobrīd visas vietas ir aizņemtas un PIETEIKŠANĀS BEIGUSIES. Sekojiet līdzi jaunumiem un citām lekcijām!

BEZMAKSAS LEKCIJA!

Jūs zināt teicienu “Aiz katra izcila vīrieša stāv izcila sieviete!” un daudz dzīves piemēros ir redzams, ka šis teiciens ir patiess. Piemēram, lieliskais Obamu pāris! Baraks Obama vienmēr ir teicis, cik ļoti viņš ir pateicīgs savai sievai, cik ļoti viņš uzskata un tic, ka daudziem viņa dzīves panākumiem viņa sieva ir pielikusi savu pirkstu, cik ļoti vērtīgs ir bijis viņas atbalsts.

Vai vēlies, lai arī tavs esošais, topošais vīrietis spēj sasniegt maksimumu no sava potenciāla? Lai tu, kā viņa sieviete vari baudīt šos viņa radītos augļus? Lai jums ir labas, mīļas un saticīgas attiecības?

Sieviete ir tā, kas izraugās vīrieti. Viņa viņu var motivēt vai demotivēt. No tā ir atkarīgs, kā vīrietis izpauž savus talantus dzīvē. Kā viņš spēj izmantot savu potenicālu, sasniegt visus savus mērķus un veidot jaunus. Sievietē mīt šis spēks, kas vīrieti iedvesmo veikt varoņdarbus un pabeigt lietas līdz galam, veidojot veiksmīgu dzīvi. 

Šajā lekcijā uzzināsi:

• Kā izraudzīties īsto vīrieti?

• Kā var kļūt par šo izcilo sievieti?

• Kā sieviete ietekmē vīrieti? 

• Kā produktīvi sadarboties ar viņu?

Šī lekcija ir lieliska iespēja uzzināt, kas jādara, lai savstarpējās attiecības ir saticīgas, kaislīgas un laimīgas. Lai bērni augtu laimīgā ģimenē, ar mīlošiem vecākiem. 

Droši piesakies! PIETEIKŠANĀS OBLIGĀTA!

Zināšanās dalās: Dimantra

​Vēlamais ziedojums: Bezmaksas lekcija

Pieteikšanās: tepat tiešsaistē vai zvanot, sūtot sms uz 24332992.