Aleksandrs Pavlovs "Skaistuma trumpji". Pirms un pēc ar minimāliem līdzekļiem

Reģistrācija pasākumam ir noslēgusies!
Aleksandrs Pavlovs "Skaistuma trumpji". Pirms un pēc ar minimāliem līdzekļiem

CIKOS un KUR?

2019. g. 20. aug. 18:30 – 21:30
Dzīves Mākslas Akadēmija, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvija

PAR PASĀKUMU

..sievietei jāizskatās kā dāvanai,

kā mūzai, kura iedvesmo.

/Aleksandrs Pavlovs/

Ak, laimīgās Dzīves Mākslas Akadēmijas meitenes!

Mums ir fantastiska iespēja kļūt vēl skaistākām, gūstot stila padomus no Aleksandra Pavlova - viena no vadošajiem Latvijas modes dizaineriem un individuālā stila konsultantiem.

Daba tevi ir radījusi kā vislabāko audeklu pasaulē, lai tu uz tā varētu radīt savu tēlu. Tavs stils ir kā mākslas darbs par tevi, kurā tu pati esi kā dzīvā māksla – vienmēr mainīga, patiesi unikāla un apburoša.

Katrai no mums ir savas personiskās skaistuma uzvaras - atrasta visefektīvākā kleita, „sava” kosmētika, krāsas un matu sakārtojums, kas piestāv. Tas ir apsveicami, tomēr Aleksandrs Pavlovs norāda, ka vismaz reizi 10 gados mums vajadzētu mainīt savu stilu, lai tas veiksmīgi izceltu mūsu pašreizējo būtību.

Aleksandrs vēlas dalīties ar mums, Dzīves Mākslas Akadēmijas meitenēm, ar vairāk kā 20 gados krātām zināšanām par to, kas interesē vīrieti, ko viņš pamana sievietes izskatā, un kā mums izcelt savu skaistumu. Mācīsimies principus, pēc kuriem brīvi un pārliecinoši veidot savu ārējo tēlu, lai tas vienmēr trāpītu desmitniekā un atvērtu mums vēlamās durvis.

Aleksandrs Pavlovs aktīvi darbojas modes industrijā kopš 1996.gada.

Viņš ir zīmola "ALEXANDER PAVLOV" dibinātājs un radošais direktors, individuālā stila konsultants, starptautisku konkursu, izstāžu un festivālu dalībnieks, televīzijas raidījumu vadītājs, vieslektors un semināru vadītājs.

“Elegance. Radošums. Mīlestība.” - šie trīs vārdi vislabāk raksturo Aleksandru.

Zināšanās dalās: Aleksandrs Pavlovs

​ Vēlamais ziedojums: 30 EUR .

Pieteikšanās: tepat tiešsaistē vai zvanot, sūtot sms uz 24332992.