Atbrīvošanās rituāls no iepriekšējiem vīriešiem un sakariem

Reģistrācija pasākumam ir noslēgusies!
Atbrīvošanās rituāls no iepriekšējiem vīriešiem un sakariem

CIKOS un KUR?

2018. g. 17. dec. 18:30 – 20:30
12, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvia

PAR PASĀKUMU

Vai Tu vēlies baudīt attiecības ar maksimālu jaudu?

Kas ir iepriekšējie vai nepabeigtie sakari? Tie ir visi vīrieši, ar kuriem Tev ir bijušas seksuālas attiecības vai cita veida cieša emocionāla tuvība. Ja no tiem neatbrīvojas, šie sakari “ēd” Tavu sievišķo enerģiju bezgalīgi un mazina Tavu sievietes jaudu tagadējās attiecībās, kuru varētu izmantot, lai uzlādētu savu mīļoto vīrieti, vairotu viņa spēku un ģimenes labklājību, kā arī lai īstenotu savus sapņus un vēlmes vai veidotu jaunas attiecības.

Uzskata, ka informācija par seksuālo partneri glabājas sievietes smalkajā plānā ilgus gadus. Līdz ar to saikne ar vīrieti nebeidzas tikai ar šķiršanos fiziskā plānā un joprojām patērē sievietes enerģiju. Tāpēc, lai sieviete būtu enerģiski bagāta savās esošajās vai jaunajās attiecībās, viņai ir vēlams atbrīvoties no nevajadzīgiem sakariem ar iepriekšējiem vīriešiem, lai ar savu enerģiju “nebarotu” vīriešus, kas jau sen nav vajadzīgi viņas dzīvē.

Nepabeigti sakari ar iepriekšējiem vīriešiem izjauc arī sievietes iekšējo līdzsvaru, kā arī izraisa sarežģījumus uzticamam kontaktam ar vīru. Nepabeigti sakari var būt arī par iemeslu naudas problēmām ģimenē.

Rituālam, kurā apvienojas sievietes ar vienotu nodomu, ir neizmērāms spēks – izmanto šo iespēju un pacel savas attiecības jaunā kvalitātē!

“Fiziski mēs bijām šķīrušies jau vairākus gadus un nekontaktējāmies, bet es jutu, ka joprojām ir kāda nepārrauta saite. Mūsu stāsts manā psihē un ķermenī nebija beidzies, neļaujot sākties jaunam stāstam. Mēs toreiz bijām ļoti jauni un nezinājām kā šķirties viegli un ar cieņu….Bet vakar notika brīnums. Kā savādāk to nosaukt?

Dodoties mājās pēc rituāla, es saņēmu zvanu no nepazīstama numura. Viņš man piezvanīja! Saruna kā seniem draugiem – par sadzīvi, kopīgām paziņām, darbiem un laik apstākļiem. Kad viss bija izrunāts, ieturot neilgu pauzi, viņš teica:

“Es gribēju Tevi satikt, lai palūgtu piedošanu. Un pateikt, ka tagad esmu laimīgs.”

“Satikties nevajag, viss jau ir piedots. Es arī esmu laimīga!” Smaidot atbildēju, atvadījos un noliku klausuli, tā viegli un ar cieņu pabeidzot mūsu stāstu.

Nākamajā dienā pamodos un jutu – esmu brīva! Par to liecināja ķermeni atstājušais smagums, patiesi – muskuļi jutās kā būtu cilājuši senus akmeņus, kas mani tik ilgi bija atturējuši no kustības, virzības, viegluma.

Vēlējos padalīties šajā personīgajā stāstā, jo es zinu, cik ļoti dažreiz ir grūti pēc šķiršanās. Mēs turpinājām dzīvot, bet ne līdz galam, daļa no mums bija iestrēgusi pagātnē – sāpīga un nobijusies. Es dažriez mēģināju tur atgriezties, lai dabūtu sevi atpakaļ, lai kaut ko izrunātu un atrisinātu, bet palika tikai trakāk. Un te ir atbrīvošanās rituāls – intīms, spēcīgs pārdzīvojums ar SEVI, kas pabeidz nepabeigtus stāstus smalkā un netveramā pasaulē. Tas bija pārsteidzoši jaudīgi un emocionāli. Es novēlu katrai meitenei uzdāvināt sev šo svēto darbiņu ar sevi. Neatkarīgi no situācijas – vai esi pašlaik attiecībās vai nesen šķīrusies, vai ilgi jau viena – šis saliek personīgo dzīvi pa plauktiņiem.

Vārdos nevarēšu izteikt, cik ļoti pateicīga esmu Annai par to, ka viņa tik drosmīgi dalās šajās zināšanās! Paldies Dzīves Mākslas Akadēmijai par droši vidi. Paldies visām meitenēm, kas bija ar mani kopā rituālā, mūsu kopīgā enerģija man palīdzēja izdarīt to, ko nevarēju saņemties izdarīt gadiem.”

/No atsauksmēm par “Atbrīvošanās rituālu no bijušajiem un nevajadzīgiem sakariem”./

Rituālu vada: Mūza Anna

Vēlamā pateicība: 20 EUR.

Droši nāc ar bērniem!

Paziņo mums dienu iepriekš, un mūsu auklīte tos mīļi pieskatīs.

Vairāk info: un pieteikšanās tepat tiešsaistē (spiežot Jā) vai zvanot uz 24332992 vai sūti sms