Elitārais VUMfit ar Redžinu Lauru

Reģistrācija pasākumam ir noslēgusies!
Elitārais VUMfit ar Redžinu Lauru

CIKOS un KUR?

2019. g. 27. jūn. 18:30 – 20:00
Dzīves Mākslas Akadēmija, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvija

PAR PASĀKUMU

Atkalsatikšanās dzirkstošais prieks!

Šī nodarbība lai kalpo par pagrieziena punktu katrai, kurai tieši tagad nepieciešama enerģija jaunam sākumam, iedvesma turpinājumam vai radošs dziļums ikdienai. Apvienotā sievišķā jauda vieglu smieklu pavadījumā, lai top lielākais atbalsts tavam “JĀ, baudpilnai dzīvei!” Tiekamies, baudpilnās!

/Redžina Laura/

Mīlas muskuļu deja sievietes veselībai, intīmās muskulatūras veidošanai un seksualitātes atmodināšanai.

Nodarbība meitenēm, kas jau pazīst savu klēpi un kuras kaut reizi ir bijušas uz kādu no VUMfit nodarbībām ar trenažieri.

Iedvesmoties un gūt jaunus vingrojumus savam ikdienas treniņam vai atsākt pēc pauzes, kopā izdosies vieglāk un priekpilnāk.

Regulāri trenējoties ar autonomo VUMfit trenažieri, Tu maksimāli ātri sajutīsi savu intīmo muskuļu esamību, to aktivitāti un iemācīsies tos pārvaldīt.

Tu iegūsi iemaņas, lai patstāvīgi un pareizi turpinātu treniņus ar iegurņa un maksts muskulatūru mājās.

Treniņa elitārā daļa:

-Kā vairot savu seksuālo pašapziņu un labu noskaņojumu.

-Kā atslābināt un ieslēgt iekšējos muskuļus jau dziļāk un prasmīgāk.

-Kā izmantot iekšējos muskuļus reālajā dialogā ar partneri, garšīgākas priekšspēles.

-Tehnikas, meditācijas, prakses.

-Aktivizēsim juteklisko un radošo enerģiju savā dzīvē.

Zināšanās dalās: Redžina Laura - erotiskās inteliģences pasniedzēja, sertificēta intīmo muskuļu trenere Baltijas valstīs, kas maigi rod ceļu pie katras sievietes dziļākā resursa – apzinātas, brīvas seksualitātes. Apvieno zināšanas par sievietes ķermeņa fizisko unikalitāti ar meditācijas praksēm. Piedalās un veido guļamistabas kultūras kustību Latvijā un regulāri dalās savās zināšanās par sievietes veselīgu un skaistu seksuālo dzīvi un jaudas atbrīvošanu meistarklasēs, kursos un nodarbībās Latvijā un ārvalstīs, mācot, kā caur elpošanu, jušanu, intīmu deju, kustību un apzināšanos atbrīvot un virzīt savu dzīvības spēku sev vēlamajā virzienā labklājībai un laimei.

Vēlamais ziedojums: 20 EUR