Erotiskā inteliģence (intensīvs)

Reģistrācija pasākumam ir noslēgusies!
Erotiskā inteliģence (intensīvs)

CIKOS un KUR?

2020. g. 13. marts 18:00 – 2020. g. 14. marts 14:30
Dzīves Mākslas Akadēmija, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvija

PAR PASĀKUMU

Intensīva laiki: 

13.03.2020. - plkst. 18:00- 21:00;

14.03.2020. - plkst. 10:00- 14:30. 

“Es priecāšos, ja Erotiskās Inteliģences prakses tevi iedegs un aizraus, jo mans mērķis nav bijis radīt rāmu un “pareizu” atbilžu rokasgrāmatu. Tā vietā es darbojos pie seksa poētikas, seksa kultūras, ar to kā pieslēgties dabiski erotiskajam sevī un baudīt dzīvi kopumā košāk, spilgtāk, piepildošāk. Iespējami patiesi un rotaļīgi dalos savā redzējumā un pieredzē. Ļoti vēlos, lai šīs tikšanās ierosina intimitāti un iedvesmo elpot dziļāk, just vairāk, dzīvot kaislīgāk.”

Redžina Laura

Par attiecībām, mīlestību un seksu daudzi raksta grāmatās, glancētos žurnālos un tīmekļu lapās. Varētu šķist, ka visam sen jābūt skaidram. Tomēr šajā jomā valda ļoti liels juceklis, ir daudz jautājumu un pārpratumu. 

Kāpēc pāri ar tik plašu piekļuvi informācijai tomēr viļas un zaudē kaisli? 

Kāpēc diviem, kas vēlas attiecības saglabāt, tas tomēr neizdodas? 

Uz šiem jautājumiem nav vienkāršu atbilžu. Bieži vien tie ir jautājumi, kas jāapgūst visas dzīves garumā. Tas ir pastāvīgs attiecību izaugsmes process. 

Viens no priekšnoteikumiem, lai attiecības tik tiešām izdotos, ir laimīga intīmā dzīve. Lai būtu laimīga intīmā dzīve, ir jātop un jāaug savā seksuālajā pašapziņā. Tiklīdz mūs sāk interesēt sava īsta seksualitāte un gandarījums, mēs daudz vairāk jūtamies kā mēs paši - stabilāk, pārliecinošāk, magnētiskāk. Tiklīdz mēs spējam pajautāt to, ko vēlamies gultā, uzreiz mēs spējam pajautāt arī to, ko vēlamies jebkur savā dzīvē. No guļamistabas - uzreiz savā dzīves telpā. Baudpilni un pa īstam. 

Erotiskā inteliģence – kas tas ir?

Erotiskā inteliģence ir dzīvesveids, kas aicina domāt un runāt par seksualitāti atvērti, godīgi un plašākajā izpratnē. Piedzīvot un ziņkārīgi izzināt sevi un otru.

Bieži vien mēs tiekam iesviesti šajā dzīvē bez skaidras sapratnes par to, kā veidot savu intīmo dzīvi un attiecības. Taču seksualitātei un partneru mijiedarbībai ir nenovērtējama nozīme mīlestības pilnās attiecībās un laimīgā laulībā. 

Dažkārt mēs mēdzam runāt un ārēji paust ko citu, nekā jūtam patiesībā. Arī sarunas par seksu bieži ir slēptas tumsā zem segas, lai gan mūs tas ļoti interesē. Daudzi “es gribu” un “es negribu” paliek nepateikti un noklusēti. Iespējams nekad līdz šim par seksu nav runāts kā par baudas avotu dzīvē kopumā. Ko tādu mēs varam iemācīties un radīt savā dzīvē no jauna. Jāsaprot, ka vīrieša un sievietes ķermenis, uztvere, vēlmes ir atšķirīgas. Abi, vīrietis un sieviete, ir spējīgi uz dziļu, piepildošu baudu un ir svarīgi izzināt kā šī spēja katram izpaužas un runāt viens otram saprotamā intīmā valodā.

Ir dabiski meklēt baudu un vēlēties savienoties, tikai vai tas, kas top, mums pašiem patīk un vai to var saukt par seksa kultūru? Erotiskā inteliģence ir daudz vairāk nekā tikai reproduktīvā veselība un funkcija. Tā ir mūsu personība, mūsu radošums, iztēle un personīgā izaugsme, ko izzināsim caur visām maņām. 

Šajās intīmajās nodarbībās tev ir iespēja drošā vidē runāt un uzdot jautājumus par to, par ko bieži vien nerunā, un gūt praktiskas zināšanas par savu orgasmisko potenciālu. Tas ir brīdis sev, kad neviens netraucēs tev būt intīmā tuvībā vispirms pašai ar sevi un ar savu augumu, pieņemt savas fantāzijas un tad saprast otru, un būt abiem kopā.

Lai izlaužas īstais seksīgums - dabiski, bez kautrības un vainas sajūtas!

Tiekoties tu izzināsi vairāk par:

- seksuālās enerģijas apmaiņu partnerattiecībās;

- jaunu ieskatu tajā, ko sekss nozīmē attiecībās un kāda ir tā funkcija;

- kā pazīt, just un apzināties savu ķermeni un godāt, cienīt otru; 

- kas ir laimīga, mīloša, mīlēta un seksuāli atraisīta sieviete;

- kā pārvaldīt savas seksualitātes dziļumu un spēku;

- senas spriedzes kauna, vainas un baiļu atbrīvošanu, kas atklās jaunu pasauli relaksācijai un jutīgumam, 

- kā atvērt savu ķermeni sajūtu ekstāzei, baudai, kas pastāv ikvienā brīdī, kad vien esam pilnīgi klātesoši. 

Par pasniedzēju: Redžina Laura ir sertificēta intīmo muskuļu trenere Baltijas valstīs, vada autorprogrammas treniņkursu “InHERotik” un lekcijas “Apzinātā intimitāte - zem segas” un “Erotiskā inteliģence”. Viņas lielākā profesionālā aizraušanās un sirds degsme ir sievietes dabīgā cikla un ritma atjaunošanas izpēte un veselīgas seksa kultūras attīstība Latvijā. Viņu aizrauj erotiska inteliģence un smalku intimitātes un seksuālās veselības procesu izziņa. Plaša pieredze darbā ar individuālajiem klientiem un grupām Latvijā un pasaulē. Orālo un manuālo intīmo prakšu pasniedzēja, veselīgu orgasmu sasniegšanas konsultante, dažādu masāžas tehniku meistare, kraniosakrālās rezonanses terapeite, ARUN apzināta pieskāriena praktiķe, baudas dūla sievietēm un seksuālo mākslu atraisīšanas atbalsts pāriem.

Redžina Laura zina likumus, kā nodrošināt kaisli partnerattiecībās, viņa meklē un dalās mūžīgās jaunības eliksīra noslēpumos un palīdz ikvienai sievietei sajusties iekārojamai, jaudīgai, dzīves pilnai un pašvērtīgai. Viņas vadītajos rituālos atjaunojas dzīvesprieks un labklājība. Redžina Laura ir palīdzējusi simtiem sieviešu atveseļot, atjaunot un normalizēt sievietes ciklu, kā arī sagatavoties veiksmīgām un drošām dzemdībām, atraisīties un justies lieliski savā ķermenī un stiprināt savstarpējās attiecības ar partneri.

Esiet gatavas kļūt baudpilnas, pārsteigt sevi un transformēties visā, kas attiecas uz seksu un mīlestību!

 Intensīvs notiks 2 tikšanās daļās:* 

1.daļa: 29.11.-30.11.2019. 

2.daļa: 13.03.-14.03.2020.

- piektdienās plkst. 18:00- 21:00;

- sestdienās plkst. 10:00- 14:30.

Zināšanās dalās: Redžina Laura, erotiskās inteliģences pasniedzēja

 

 Vēlamais ziedojums:  par katru intensīva daļu - 125 EUR*  

*Studiju kursa „Sievietes māksla dzīvot” dalībniecēm šis prakšu kurss ir iekļauts Studiju kursa vēlamā ziedojuma summā. 

Vairāk info un pieteikšanās tepat tiešsaistē (spiežot Pievienojies) vai zvanot uz 24332992 vai sūti sms