"Iemīlies Sevī" Pašapziņas atveseļošanās prakses (dienas grupa)

Reģistrācija ir noslēgusies
"Iemīlies Sevī" Pašapziņas atveseļošanās prakses (dienas grupa)

CIKOS un KUR?

2020. g. 26. febr. 12:30 – 14:00
Dzīves Mākslas Akadēmija, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvija

PAR PASĀKUMU

JAUNA GRUPA, pievienojies jau tagad! 

Pašapziņas atveseļošanas prakses kopā ar Mūzu Annu palīdzēs iemīlēt vissvarīgāko – pašai sevi.

Vai Tu mīli savu dzīvi, jūties skaista, laimīga, vērtīga un pelnījusi pašu labāko uz šīs pasaules? 

Vai zini, ka katru dienu Tu esi pelnījusi brīnišķīgus piedzīvojumus, laipnus vārdus, mīļus smaidus, glāstus, skūpstus, rūpes – tikai tāpēc, ka Tu esi? 

Vai Tu to visu baudi savā ikdienā?

Uz žurnālu vākiem vari bieži lasīt “Iemīli sevi!”, bet ko tas nozīmē reālajā dzīvē? Kā to izdarīt? Kā atrast sevī sajūtu, ka Tu esi vērtība, un patiesi mīlēt sevi tādu, kāda Tu esi?

Mūza Anna: “Esmu pieredzējusi, ka vissaldākā, visgaršīgākā dzīves sajūta ir atļauties būt sev pašai un zināt, ka esmu pietiekama. Zināt, ka esmu vērtība un man nav tam jāmeklē apstiprinājums no citiem cilvēkiem. Tomēr šis ceļš līdz sevis mīlestībai man prasīja ilgus gadus. Es ļoti labi atceros dzīvi pirms un dzīvi pēc tam. Vislielākais prieks un bauda ir atļaut būt sev pašai. Ja dzīve man ir devusi šādu dāvanu, šādu pieredzi, tad man ar to ir jādalās. Jūtu sevī spēcīgu misiju dalīties iespējās, rīkos un instrumentos, kas palīdz veidot jaunus domāšanas veidus un ieradums - labvēlīgu attieksmi pret sevi. Vēlos, lai citām meitenēm šis ceļš būtu ātrāks nekā man. Iemesli, kāpēc nemīlam sevi ir ļoti dažādi, taču tie ir bijuši ilgi gadi, kuros esam sevi noliegušas. Šīs iknedēļas prakses ir iespēja sev šo laiku kompensēt ar pamatīgu mīlestības devu! Tiekamies, mīļās!”

Tikai pa īstam mīlot pašai sevi, Tevī plaukst mīlestība, lai ar to dalītos un iemīlētu arī kādu citu. Jo Tu nevari dot citiem to, kā Tev nav. Bet, ja Tu mēdz sevi kritizēt, salīdzināt ar citiem, jūties nepārliecināta par sevi, neapmierināta vai vainīga, Tu veido nevis mīlošas, bet emocionāli atkarīgas attiecības, kas sniedz šķietamu apliecinājumu tam, ka Tu esi mīlestības vērta. Tāpēc, pirms veidot attiecības ar citiem, ir būtiski atveseļot savu pašapziņu un izveidot mīlošas attiecības pašai ar sevi. Jo tikai, ja Tu mīli un cieni sevi, arī apkārtējie mīlēs un cienīs Tevi.

“Manuprāt, pašapziņas atveseļošana ir pats, pats pirmais solītis, kas būtu jāsper, lai sāktu savu izaugsmi, lai kļūtu laimīgāka, lai veidotu skaistākas attiecības ar apkārtējiem un vairotu savu labklājību. Mūsu zemapziņa ir tik ļoti saprogrammēta ar notikumiem, scenārijiem, kas visu iepriekšminēto vienkārši bloķē un neļauj tam ienākt realitātē.” /Marta, no meiteņu atsauksmēm par intensīvu "Pašapziņas atveseļošanas prakses"/

Šajā kursā Tev būs iespēja apzināties, kurās jomās Tu sevi līdz galam nepieņem un nemīli, kā arī iegūt praktiskus rīkus, lai to izmainītu nekavējoties un izveidotu skaistākas, laimīgākas un veselīgākas attiecības.

Atplauksti mīlestībā pret sevi un citiem!

Zināšanās dalās: Mūza Anna, kas ir mūza tās dziļākajā būtībā. Maiga un sievišķīga būtne, kas atklāj likumsakarības par sievietes un vīrieša lomām, attiecībām un atšķirīgajām pasaules izpratnēm. Mūza Anna ir iedvesmojoša feja, kas savās nodarbībās uzbur Tavu karalienes kroni. Mūza Anna kļūst par katras sievietes labāko draudzeni, ar kuru praksēs un sarunās tiek atklātas attiecību nianses pašās dzīlēs. Anna ir no tām daiļajām būtnēm, uz kuru skatoties sajūti sievieti, ka nes sevi tik cēli un pārliecināti, bet tajā pašā laikā tik maigi un rotaļīgi. Mūza Anna palīdz katrai būtnei iemīlēt sevi patiesi un no sirds. Tieši ar to ir jāsāk, lai dzīvē mūs mīlētu citi. Mūza Anna to iemāca un atklāj vēl neatklātus dziļumus, kas mīt katrā no mums. Maigs, pieklusināts balss tonis, rotaļīgs skatiens un baudāma ķermeņa valoda ir tikai mazumiņš, ko Anna nodos jums jau pēc pirmās nodarbības. Ja vēlies, lai vīrietis uz Tevi ir tikpat kārs kā bites uz medu, tad Mūza Anna ir īstā burve, kas zina šo recepti.

 

Šī nodarbība notiek pateicoties ziedotājiem. Pateicoties Tavam ziedojumam, notiek citas nodarbības.

Atnākot uz šo nodarbību lūdzam atstāt vēlamo ziedojumu: 180EUR vai katrā reizē 20EUR turpmākajai Dzīves Mākslas Akadēmijas veiksmīgai darbībai.

*Kursa garums - 11 nodarbības, 1x nedēļā.

Pieteikšanās un informācija: tepat tiešsaistē vai zvanot/sūtot sms uz 24332992