JAUNA GRUPA "Iemīlies Sevī" Pašapziņas atveseļošanās prakses (vakara grupa)

Reģistrācija ir noslēgusies
JAUNA GRUPA "Iemīlies Sevī" Pašapziņas atveseļošanās prakses (vakara grupa)

CIKOS un KUR?

2019. g. 23. okt. 18:30 – 20:00
Dzīves Mākslas Akadēmija, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvija

PAR PASĀKUMU

JAUNA GRUPA, PIEVIENOJIES!

Pašapziņas atveseļošanas 11 nodarbību (1x nedēļā)* prakses kopā ar Mūzu Annu palīdzēs iemīlēt vissvarīgāko – pašai sevi.

Vai Tu mīli savu dzīvi, jūties skaista, laimīga, vērtīga un pelnījusi pašu labāko uz šīs pasaules? Vai zini, ka katru dienu Tu esi pelnījusi brīnišķīgus piedzīvojumus, laipnus vārdus, mīļus smaidus, glāstus, skūpstus, rūpes – tikai tāpēc, ka Tu esi? Vai Tu to visu baudi savā ikdienā?

Uz žurnālu vākiem vari bieži lasīt “Iemīli sevi!”, bet ko tas nozīmē reālajā dzīvē? Kā to izdarīt? Kā atrast sevī sajūtu, ka Tu esi vērtība, un patiesi mīlēt sevi tādu, kāda Tu esi?

Mūza Anna: “Esmu pieredzējusi, ka vissaldākā, visgaršīgākā dzīves sajūta ir atļauties būt sev pašai un zināt, ka esmu pietiekama. Zināt, ka esmu vērtība un man nav tam jāmeklē apstiprinājums no citiem cilvēkiem. Tomēr šis ceļš līdz sevis mīlestībai man prasīja ilgus gadus. Es ļoti labi atceros dzīvi pirms un dzīvi pēc tam. Vislielākais prieks un bauda ir atļaut būt sev pašai. Ja dzīve man ir devusi šādu dāvanu, šādu pieredzi, tad man ar to ir jādalās. Jūtu sevī spēcīgu misiju dalīties iespējās, rīkos un instrumentos, kas palīdz veidot jaunus domāšanas veidus un ieradums - labvēlīgu attieksmi pret sevi. Vēlos, lai citām meitenēm šis ceļš būtu ātrāks nekā man. Iemesli, kāpēc nemīlam sevi ir ļoti dažādi, taču tie ir bijuši ilgi gadi, kuros esam sevi noliegušas. Šīs iknedēļas prakses ir iespēja sev šo laiku kompensēt ar pamatīgu mīlestības devu! Tiekamies, mīļās!”

Tikai pa īstam mīlot pašai sevi, Tevī plaukst mīlestība, lai ar to dalītos un iemīlētu arī kādu citu. Jo Tu nevari dot citiem to, kā Tev nav. Bet, ja Tu mēdz sevi kritizēt, salīdzināt ar citiem, jūties nepārliecināta par sevi, neapmierināta vai vainīga, Tu veido nevis mīlošas attiecības, bet emocionāli atkarīgas attiecības, kas sniedz šķietamu apliecinājumu, ka Tu esi mīlestības vērta. Tāpēc, pirms veidot attiecības ar citiem, ir būtiski atveseļot savu pašapziņu un izveidot mīlošas attiecības pašai ar sevi. Jo tikai, ja Tu mīli un cieni sevi, arī apkārtējie mīlēs un cienīs Tevi.

“Manuprāt, pašapziņas atveseļošana ir pats, pats pirmais solītis, kas būtu jāsper, lai sāktu savu izaugsmi, lai kļūtu laimīgāka, lai veidotu skaistākas attiecības ar apkārtējiem un vairotu savu labklājību. Mūsu zemapziņa ir tik ļoti saprogrammēta ar notikumiem, scenārijiem, kas visu iepriekšminēto vienkārši bloķē un neļauj tam ienākt realitātē.” /Marta, no meiteņu atsauksmēm par intensīvu "Pašapziņas atveseļošanas prakses"/

Šajā kursā Tev būs iespēja apzināties, kurās jomās Tu sevi līdz galam nepieņem un nemīli, kā arī iegūt praktiskus rīkus, lai to izmainītu to nekavējoties un izveidotu skaistākas, laimīgākas un veselīgākas attiecības.

Atplauksti mīlestībā pret sevi un citiem!

Zināšanās dalās: Mūza Anna

Vēlamā pateicība:

Par vienu reizi - 20 EUR;

Ja par visu kursu maksā divās daļās - 180 EUR;

Ja par visu kursu maksā uzreiz - 160 EUR.

*Kursa garums - 11 nodarbības, 1x nedēļā ar brīvdienām svētku laikā no 23.12.2019. līdz 05.01.2020.

Pieteikšanās un informācija: tepat tiešsaistē vai zvanot/sūtot sms uz 24332992