Kā izaudzināt veiksmīgus bērnus?

Reģistrācija ir noslēgusies
Kā izaudzināt veiksmīgus bērnus?

CIKOS un KUR?

2020. g. 23. marts 18:30 – 20:00
Dzīves Mākslas Akadēmija, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija

PAR PASĀKUMU

 Jau no 23.marta - pirmdienu vakaros, plkst.18:30-20:00 - norisināsies 6 nodarbību kurss "Kā izaudzināt veiksmīgus bērnus?". Ir iespēja nākt arī tikai uz atsevišķām lekcijām! Ļoti vērtīgi arī tiem, kam nav bērnu, lai saprastu sevi, savu bērnību, ģimeni!  

1. lekcija: Bērniņa gaidīšana un piedzimšana. Jaunā dvēselīte ienāk šajā pasaulē. Uzzināsiet, kas ir pats nozīmīgākais jaunajiem vecākiem. Dvēseles izvēle, norises smalkajā plānā, karma.  

6 nodarbību cikls "Kā izaudzināt veiksmīgus bērnus?" paredzēts gan esošajiem vecākiem, gan tām māmiņām un tētiem, kas vēl tikai gatavojas satikšanās brīnumam ar savu atvasi. Tas ir noderīgs un saistošs ikvienai mīlošai sirdij, kas patiesi vēlas atrast labāko iespējamo pieeju savu bērnu audzināšanā un individuālajā dvēseles uzdevuma īstenošanā.  

Lekciju cikls sastādīts, secīgi pieskaroties būtiskiem bērna emocionālās attīstības vecumposmiem, sākot no ieņemšanas brīža līdz pieaugšanai.  

Brīvā gaisotnē, uzdodot jautājumus un saņemot uz tiem atbildes, nodarbību tēmas savijas un apaug ap sekojošajiem nozīmīgākajiem atslēgas vārdiem bērnu audzināšanā: * Patiesa mīlestība * Uzticēšanās * Aizmugure * Patiesums * Piedošana * Ieklausīšanās  

Nodarbību apraksti: 1.nodarbība "Bērna gaidīšana, piedzimšana" 2.nodarbība "Pirmie soļi šajā pasaulē" 3.nodarbība "Gatavojamies sabiedrībai" 4.nodarbība "Dzimumu nobriešana" 5.nodarbība "Pusaudža vecums" 6.nodarbība "Bērns dzimtā"  

Zināšanās dalās: profesore, pedagoģijas doktore, socionikas konsultante un divu bērnu mamma Sarma Cakula.

Šīs nodarbības notiek pateicoties ziedotājiem. Pateicoties Tavam ziedojumam, notiek nākamās nodarbības. 

Atnākot uz šīm nodarbībām, turpmākajai Dzīves Mākslas Akadēmijas veiksmīgai darbībai, lūdzam atstāt vēlamo ziedojumu: 

-100EUR par visu lekciju kursu;

- vai 20EUR par katru nodarbību;

- vai 30EUR par katru nodarbību, lekcijas apmeklējot abiem vecākiem kopā.

Pieteikšanās un informācija:

  • tepat tiešsaistē
  • zvanot/sūtot sms uz 24332992
  • rakstot uz e-pastu: info@lifeartacademy.org