Kā izaudzināt veiksmīgus bērnus?

Reģistrācija ir noslēgusies
Kā izaudzināt veiksmīgus bērnus?

CIKOS un KUR?

25. janv. 18:30 – 20:00
Zoom

PAR PASĀKUMU

 Jau no 25. janvāra - pirmdienu vakaros, plkst.18:30-20:00 - norisināsies 6 nodarbību kurss "Kā izaudzināt veiksmīgus bērnus?". Ļoti vērtīgi arī tiem, kam nav bērnu, lai saprastu sevi, savu bērnību, ģimeni!

1. lekcija:  Bērniņa gaidīšana un piedzimšana. Jaunā dvēselīte ienāk šajā pasaulē. Uzzināsiet, kas ir pats nozīmīgākais jaunajiem vecākiem. Dvēseles izvēle, norises smalkajā plānā, karma.

2. lekcija: Bērna pirmie soļi šajā pasaulē. Kāda ir vecāku misija - atnāca puisītis - kā palīdzēt viņam veidoties par vīrieti, un kā meitenītei par sievieti.

3. lekcija: Gatavojamies sabiedrībai, skolai un sabiedrībai - kā pareizi sagatavot bērnu, lai viņš justos komfortabli un būtu ar svētību Dzīves pamatenerģijas, veiksmes un problēmu pamati. Kā aizsargāt bērnu.

4. lekcija: Kā veiksmīgi izveidot sadarbību ar vecākiem. Saprātīgs bērns, skola, piedošana.

5. lekcija: Pusaudža vecums. Kā veidot attiecības, lai nebūtu pusaudžu krīzes. Enerģiju maiņas, attiecības starp bērniem ģimenē.

6. lekcija: Kā veidot attiecības ar cilvēkiem, kuriem ir atšķirīgi viedokļi gan par bērnu audzināšanu, gan attieksmi kopumā. Apkārtējo cilvēku ietekme, dvēseles uzdevumi.

Mamma un tētis var droši klausīties lekcijas jebkurā bērna vecumā, jo visi principi darbojas kopš bērna ieņemšanas līdz sirmam vecumam. Tāpēc šo pamatprincipu izzināšanai vērtīgi ir klausīties un piedalīties visās šajās lekcijās.

6 nodarbību cikls "Kā izaudzināt veiksmīgus bērnus?" paredzēts gan esošajiem vecākiem, gan tām māmiņām un tētiem, kas vēl tikai gatavojas satikšanās brīnumam ar savu atvasi. Tas ir noderīgs un saistošs ikvienai mīlošai sirdij, kas patiesi vēlas atrast labāko iespējamo pieeju savu bērnu audzināšanā un individuālajā dvēseles uzdevuma īstenošanā.  

Lekciju cikls sastādīts, secīgi pieskaroties būtiskiem bērna emocionālās attīstības vecumposmiem, sākot no ieņemšanas brīža līdz pieaugšanai.

Brīvā gaisotnē, uzdodot jautājumus un saņemot uz tiem atbildes, nodarbību tēmas savijas un apaug ap sekojošajiem nozīmīgākajiem atslēgas vārdiem bērnu audzināšanā:  *Patiesa mīlestība  *Uzticēšanās  *Aizmugure  *Patiesums  *Piedošana  *Ieklausīšanās  

 

Zināšanās dalās: profesore, pedagoģijas doktore, socionikas konsultante un divu bērnu mamma Sarma Cakula.

Cena:

Viena nodarbība: 20EUR (viens vecāks); 30EUR (divi vecāki)

Viss kurss: 100EUR (viens vecāks); 150EUR (divi vecāki)

Pieteikšanās un informācija:

  • tepat tiešsaistē
  • zvanot/sūtot sms uz 24332992
  • rakstot uz e-pastu: info@lifeartacademy.org
Reģistrācija ir noslēgusies