Mūzas prakses. Konflikts kā solis uz tuvību!

Reģistrācija ir noslēgusies
Mūzas prakses. Konflikts kā solis uz tuvību!

CIKOS un KUR?

2019. g. 16. jūl. 18:30 – 21:30
Dzīves Mākslas Akadēmija, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvija

PAR PASĀKUMU

Kā iemācīties risināt konfliktus veselīgi, saglabājot abpusēju cieņu un tā, lai konflikts kļūtu par izaugsmes tramplīnu lēcienam uz jaunu emocionālās tuvības līmeni attiecībās? Saliec visu “pa plauktiņiem” un apgūsti “instrukciju”, ko darīt, lai konflikts ir iespēja, nevis zaudējums!

-> Par ko signalizē konflikts attiecībās?

Konflikts attiecībās rodas tad, kad abiem sāp, kad sieviete un vīrietis nesaprot viens otru un neapzinās savas jūtas un vēlmes.

Tas signalizē par to, ka attiecībās briest revolūcija, ka pa vecam vairs nevar būt, ka nepieciešama izaugsme kā izeja uz jaunu tuvības līmeni.

Kā zināms, pasaule attīstās tikai divos veidos. Tie ir evolūcija vai revolūcija. Konflikts savā ziņā ir revolūcija - jauna iespēja, jauns ceļš, lēciens uz priekšu.

-> Vai konflikts var būt "kaut kas labs"?

Konflikts var būt kā bedre, kurā mēs atkal un atkal iekrītam, un ar katru nākamo kritienu emocionāli attālināmies, kļūstot par svešiniekiem viens otram, un konflikts var būt arī kā tramplīns uz emocionālo tuvību un skaistākām, patiesākām un kvalitatīvākām attiecībām.

Sieviete ir tā, kura var novirzīt šo konfliktu kā uz vienu, tā arī uz otru pusi. Tas prasa augstu sevis apzināšanās līmeni, ieradumu maiņu un "instrukciju" kā rīkoties, lai neatkārtotu veco scenāriju un vecos ieradumus. Konflikts noteikti var būt kaut kas ļoti labs, ja to spēj gudri ievirzīt pozitīvā gultnē.

Ļoti svarīgi ir prast izteikt savu viedokli tā, lai neaizskartu un neaizvainotu otru cilvēku.

Kad strīdoties sakām “tu, tu, tu”, tad mēģinām atbildību novelt uz otru cilvēku.

“Konflikts kā solis uz tuvību” ir iespēja praksēs apgūt atbildības uzņemšanos gan par savu uzvedību, gan arī par savām sajūtām, kā arī iemācīties cienīt viens otru.

->Vai "izlīguma sekss" ir veselīga prakse?

Konfliktam, strīdam ir vērtība tikai tādā gadījumā, ja tas atver durvis uz jaunu attiecību līmeni, uz jaunu emocionālās tuvības līmeni. Kad sekss tiek izmantots tikai kā viens no veidiem, lai apslāpētu sāpes, tad tam nav vērtības. Ja ir gan risinājums, gan sekss, tad gan tas ir forši!

Zināšanās dalās: Mūza Anna

Vēlamā pateicība: par vienu nodarbību 45 EUR

Pieteikšanās un informācija: tepat tiešsaistē vai zvanot/sūtot sms uz 24332992.