"Nauda un attiecības" (vīriešu grupa)

Reģistrācija ir noslēgusies
"Nauda un attiecības" (vīriešu grupa)

CIKOS un KUR?

2020. g. 29. janv. 19:00 – 21:00
Dzīves Mākslas Akadēmija, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija

PAR PASĀKUMU

Kā būt līderim?!

Kā būt labākajam?!

Kā būt efektīvam?!

Kāpēc daži iegūst visu, ko vēlas, kamēr citi pūlas visu dzīvi, bet neko īsti nesasniedz!  Daži viegli iegūst sieviešu piekrišanu it visur, kamēr citi paliek rezervistos, vai sievietes vispār nepievērš uzmanību. Ko sievietes meklē vīrietī? Ar ko tu vari būt labāks par citiem?

Kā parasti – viss sākas ar sevi.

Īsts vīrietis visu mūžu attīsta savu domāšanu, gudrību, varēšanu, atraisa savu potenciālu un ceļ savas spējas gultā. Līdz šim katrs to ir darījis to, kā ir mācējis. Pēc šī lekciju kursa tu zināsi enerģētiskos likumus un likumsakarības, un, tos pielietojot, vairosi savu ietekmi, labklājību un laimi ik dienu. Tavā arsenālā būs ātri un efektīvi rīki šim nolūkam. Tu vari kontrolēt hormonus un līdz ar to savu vīrišķību. Tu gūsi atbildes, kā strādā instinktu noslēpumainā dziņa. Tu uzzināsi, kā vari būt rezultatīvs un atpūties ik dienu. Tu vari būt līderis savā biznesā, mājās, it visā.

Esi līderis!

Matīsa atsauksme par kursu:  "Mūsdienās ir ļoti daudz un dažāda informācija par to, kā uzlabot savu dzīvi. Nonākot situācijās savā dzīvē, kurās nepavisam nevēlējos nonākt, ilgu laiku vainoju citus. Apaugu ar aizspriedumiem, smagumu. Līdz sapratu, ja vēlos mainīt savu dzīvi, jābeidz vainot citi, jābeidz mēģināt mainīt citus, bet jāmaina sevi.  Es aizrāvos ar sevis attīstību. Daudz lasīju, skatījos video lekcijas. Daudzas lietas dzīvē sakārtoju, bet līdz galam izpratnes nebija, vairāk meklējumi. Pavisam nejauši nonākot Dzīves Mākslas Akadēmijā, aizejot uz lekcijām, uzreiz sapratu, ka šī ir vieta, lai atrastu atbildes. Katra lekcija bija kā aizraujošs piedzīvojums ar daudz jauniem atklājumiem.  Guvu ļoti skaidru redzējumu, kāpēc citiem attiecībās veicās, bet citiem nē. Kāpēc kādam ir nauda, bet kādam nav. Un kāpēc citi izveido mīlošas attiecības un citi nē!  Klausoties lekcijas, liekot kopā dzīves notikumus ar dzirdēto, ir ļoti viegli saprast kā un kāpēc mēs dzīvē piedzīvojam ko piedzīvojam, un kā paši to radām. Izmainīt savu skatījumu uz dzīvi, priekšstatus, domāšanas veidu, mainām savu iekšējo pasauli, kura pēc tam sakārto ārējo! Mainot šīs lietas man bija, un joprojām ir, darbs, bet šis darbs ir to vērts."

Tu zināsi ko tādu, ko citi nezina:

*Kā vairot savu labumu.

*Kā strauji celt savu efektivitāti (jomu - izvēlies Tu pats).

*Kā paaugstināsi savu konkurētspēju.

*Kā uzvarēt.

*Kā paaugstināt savu vērtību sieviešu acīs.

*Kas ir vīrieša visjaudīgākie rīki.

*Radīšanas likumu.

*Vīrišķās spēka askēzes.

*Instinktu kaisles dabu.

Pārspēj pats sevi!

Lekcijas notiek 2x mēnesī – ceturtdienās plkst.19:00-21:00. Nākamās nodarbības ir paredzētas sekojošos datumos:

-13.februāris;

-27.februāris;

-12.marts;

-26.marts;

-9.aprīlis;

-23.aprīlis;

-7.maijs;

-21.maijs.

Zināšanās dalās: Dimantra

Vēlamais ziedojums par vienu lekciju: 30EUR

Pieteikšanās un informācija:

  • tepat tiešsaistē
  • zvanot/sūtot sms uz 24332992
  • rakstot uz e-pastu: info@lifeartacademy.org