Nodarbību cikls “Zem segas - ceļš uz orgasmu”

Reģistrācija pasākumam ir noslēgusies!
Nodarbību cikls “Zem segas - ceļš uz orgasmu”

CIKOS un KUR?

2019. g. 20. marts 18:30 – 20:00
Dzīves Mākslas Akadēmija, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvija

PAR PASĀKUMU

Nodarbību cikls trešdienu vakaros plkst.18:30-20:00

Esiet gatavas kļūt baudpilnas, pārsteigt sevi un transformēties visā, kas attiecas uz seksu un mīlestību!

Izrunāties, pasmieties, pašausmināties par visu to, par ko tik bieži klusē. Brīdis sev, kad neviens netraucē Tev būt intīmā tuvībā vispirms pašai ar sevi, tad ar otru un tad abiem kopā. Lai izlaužas īstais seksīgums - dabiski, bez kautrības un vainas sajūtas.

Šajās intīmajās trešdienās iespēja drošā vidē runāt, uzdot jautājumus, gūt praktiskas zināšanas par savu orgasmisko potenciālu.

Laimīga, mīloša, mīlēta un seksuāli atraisīta sieviete - tā ir sieviete, kura lieliski jūt un apzinās savu ķermeni, pazīst un pārvalda savas seksualitātes dziļumu un spēku. Mēs tiekam iesviesti šajā dzīvē bez skaidras sapratnes par to, kā veidot savu intīmo dzīvi un attiecības, kas sniedz piepildījumu. Taču seksualitātei un partneru mijiedarbībai ir nenovērtējama nozīme mīlestības pilnās attiecībās un laimīgā laulībā.

Šis ir aicinājums apgūt mīlestības vēl neizzinātās dimensijas. Nodoties procesam, kad dziļi un pamatīgi izpētām pāra attiecību dinamiku, klātesoši, atvērti un vairākos atšķirīgos līmeņos: apzināta saskarsme, enerģija un izkušana tuvībā, intimitātē. Patiesa tuvība aicina būt drosmīgiem, būt pilnīgi tagadnes mirklī, pieņemot visu kas ir.

Būs iespēja gūt pilnīgi jaunu ieskatu tajā, ko sekss nozīmē attiecībās un kāda ir tā funkcija. Pētīsim, kā seksuālās attiecības var stiprināt mīlestību un harmoniju starp vīrieti un sievieti. Atslēga slēpjas jaunā sava ķermeņa un dzimumorgānu uztverē, kā tie mijiedarbojas un kā patiesībā notiek vīriešu un sieviešu enerģijas apmaiņa. Lielākā daļa nelaimīgas pieredzes mīlestībā ir saistīta ar seksuālo neapmierinātību. Kad tiek atklāta un precizēta patiesība par seksu, tas kļūst par dziedinošu spēku, nevis problēmu.

Senas spriedzes atbrīvošana atklās jaunu pasauli relaksācijai un jutīgumam, atvērs durvis meditācijai un mūsu ķermenisko sajūtu ekstāzei, baudai, kas pastāv ikvienā brīdī, kad vien esam pilnīgi klātesoši.

Intīmo nodarbību tēmas:

  • Zem segas – ceļš uz orgasmu. Kurš diktē Tavu palagu mūziku?
  • Zem kleitas – sievietes ķermenis, orgasmi, mīti un bauda.
  • Spilvenu čuksti – ko runāt un ko nerunāt gultā.
  • Zem ādas – Tava otra puse, fantāzijas un noslēpumi.
  • Mīlas raksti – savaldzināšanas māksla, mīļākās modināšana sevī.
  • Pieskārienu paklājs – apskāviens, glāsts, skūpsts, masāža un aromāti.
  • Baudas rituāli.
  • Atbildes uz individuāliem un personiskiem jautājumiem.

Zināšanās dalās: Redžina Laura, baudas dūla un sakrālās erotikas guru.

Vēlamā pateicība: 20 EUR par katru nodarbību

Vairāk info: un pieteikšanās tepat tiešsaistē (spiežot Pievienojies) vai zvanot uz 24332992 vai sūti sms