Pašapziņas atveseļošanās prakses "Iemīlies sevī". Vakara grupa

Reģistrācija pasākumam ir noslēgusies!
Pašapziņas atveseļošanās prakses "Iemīlies sevī". Vakara grupa

CIKOS un KUR?

2019. g. 26. febr. 18:30 – 20:00
Dzīves Mākslas Akadēmija, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvija

PAR PASĀKUMU

Jaunas grupas uzņemšana 25. februārī.

Grupai var vēl pievienoties 5. un 12.martā! Pēc tam grupa būs slēgta!

Iknedēļas pašapziņas atveseļošanas prakses kopā ar Mūzu Annu palīdzēs iemīlēt vissvarīgāko – pašai sevi.

Vai Tu mīli savu dzīvi, jūties skaista, laimīga, vērtīga un pelnījusi pašu labāko uz šīs pasaules? Vai zini, ka katru dienu Tu esi pelnījusi brīnišķīgus piedzīvojumus, laipnus vārdus, mīļus smaidus, glāstus, skūpstus, rūpes – tikai tāpēc, ka Tu esi? Vai Tu to visu baudi savā ikdienā?

Uz žurnālu vākiem vari bieži lasīt “Iemīli sevi!”, bet ko tas nozīmē reālajā dzīvē? Kā to izdarīt? Kā atrast sevī sajūtu, ka Tu esi vērtība, un patiesi mīlēt sevi tādu, kāda Tu esi?

Mūza Anna: “Esmu pieredzējusi, ka vissaldākā, visgaršīgākā dzīves sajūta ir atļauties būt sev pašai un zināt, ka esmu pietiekama. Zināt, ka esmu vērtība un man nav tam jāmeklē apstiprinājums no citiem cilvēkiem. Tomēr šis ceļš līdz sevis mīlestībai man prasīja ilgus gadus. Es ļoti labi atceros dzīvi pirms un dzīvi pēc tam. Vislielākais prieks un bauda ir atļaut būt sev pašai. Ja dzīve man ir devusi šādu dāvanu, šādu pieredzi, tad man ar to ir jādalās. Jūtu sevī spēcīgu misiju dalīties iespējās, rīkos un instrumentos, kas palīdz veidot jaunus domāšanas veidus un ieradums - labvēlīgu attieksmi pret sevi. Vēlos, lai citām meitenēm šis ceļš būtu ātrāks nekā man. Iemesli, kāpēc nemīlam sevi ir ļoti dažādi, taču tie ir bijuši ilgi gadi, kuros esam sevi noliegušas. Šīs iknedēļas prakses ir iespēja sev šo laiku kompensēt ar pamatīgu mīlestības devu! Tiekamies, mīļās!”

Tikai pa īstam mīlot pašai sevi, Tevī plaukst mīlestība, lai ar to dalītos un iemīlētu arī kādu citu. Jo Tu nevari dot citiem to, kā Tev nav. Bet, ja Tu mēdz sevi kritizēt, salīdzināt ar citiem, jūties nepārliecināta par sevi, neapmierināta vai vainīga, Tu veido nevis mīlošas attiecības, bet emocionāli atkarīgas attiecības, kas sniedz šķietamu apliecinājumu, ka Tu esi mīlestības vērta. Tāpēc, pirms veidot attiecības ar citiem, ir būtiski atveseļot savu pašapziņu un izveidot mīlošas attiecības pašai ar sevi. Jo tikai, ja Tu mīli un cieni sevi, arī apkārtējie mīlēs un cienīs Tevi.

“Manuprāt, pašapziņas atveseļošana ir pats, pats pirmais solītis, kas būtu jāsper, lai sāktu savu izaugsmi, lai kļūtu laimīgāka, lai veidotu skaistākas attiecības ar apkārtējiem un vairotu savu labklājību. Mūsu zemapziņa ir tik ļoti saprogrammēta ar notikumiem, scenārijiem, kas visu iepriekšminēto vienkārši bloķē un neļauj tam ienākt realitātē.” /Marta, no meiteņu atsauksmēm par intensīvu "Pašapziņas atveseļošanas prakses"/

Šajā kursā Tev būs iespēja apzināties, kurās jomās Tu sevi līdz galam nepieņem un nemīli, kā arī iegūt praktiskus rīkus, lai to izmainītu to nekavējoties un izveidotu skaistākas, laimīgākas un veselīgākas attiecības.

Atplauksti mīlestībā pret sevi un citiem!

Zināšanās dalās: Mūza Anna, “Sievietei nav jāmācās būt sievišķīgai. Viņa jau tāda ir no dabas! Vienīgais, kas ir jādara - jāatbrīvojas no vīrišķīgiem ieradumiem.”

​ Kas ir šī mūza? Viņa ir mīlestības izaugsmes meistare, patiesa draudzene katrai, attiecību sadzīves kultūras eksperte, pašapziņas celšanas speciāliste, kas pārzina iedvesmošanas un sarunu mākslas likumus, kā arī to, kas ikdienā ir patiesa sievišķība. Viņu redzot atgūst ticību labajam. Patvēruma oāzē, kur atbalsts ir viņas mīļā roka un siltā sirds, var atjaunot spēku, gūt mierinājumu un ticību sev, jo ap viņu allaž dvesmo miers, prieks un kaislīga dzīves mīlestība.

Mūza Anna ir ir pašapziņas atveseļošanās kursa “Iemīlies sevī” autore, kas māca veidus kā apzināt, izpaust un pieņemt savas emocijas. Dāsni dalās savā veiksmes pieredzē, kā uzveikt savus traucējošos kompleksus. Viņa ir neatlaidīga un uzticama trenere, kas pasniedz praktiskus rīkus, un vienmēr ir ieinteresēta katras sievietes rezultātā. Katra viņas studente gūst sajūtu “Es arī varu! Es esmu karaliene!”.

Vēlamā pateicība: par vienu nodarbību 20 EUR

Pieteikšanās un informācija: tepat tiešsaistē vai zvanot/sūtot sms uz 24332992.