Pašapziņas celšanas intensīvs "Tiksim vaļā no kompleksiem!"

Reģistrācija pasākumam ir noslēgusies!
Pašapziņas celšanas intensīvs "Tiksim vaļā no kompleksiem!"

CIKOS un KUR?

2019. g. 26. jūl. 18:30 – 2019. g. 27. jūl. 15:00
Zigfrīda Ann

PAR PASĀKUMU

Praktiskais divu dienu pašapziņas celšanas intensīvs «Tiksim vaļā no kompleksiem!» ar pašapziņas atveseļošanas speciālisti un kusa «Iemīlies sevī» autoru Mūzu Annu.

Visburvīīgāka un visskaistākā sieviete pasaulē - tā ir sieviete, kurā zin ka viņa ir forša, kurā ir apmierināta un gandarīta ar sevi un kurā bauda to. Skaistums tā ir tava sajūta, kura atspoguļojās citu cilvēku acīs.

Kompleksi ir emocionālie un enerģētiski "tārpi", kas "apēd" sievietes talantus, spēju baudīt un iedvesmot. Bieži vien negribas atzīt savus kompleksus, jo tā ir sievietes vāja un visvieglāk ievainojamaka vieta, tāpēc tā tēma parasti ir tabu tēma un par to nerunā un nes to smagumu sevī ilgus gadus. Kompliksi parasti nāk roku rokai ar kaunu, tāpēc sieviete mēģina cīnīties ar to vieniti un nezina kur griesties un ko iesākt ar to.

Kompleksi ļoti negatīvi ietekmē uz sievietes dzīvi:

*Nogurdina un rada patstāvīgu spriedze un stresu

*Veicina neapmierinātību par sevi un kritiku

* ierobežo cilvēka rīcībspēju

*traucē dzīvot un baudīt savu dzīvi un attiecības

* rada sajūtas «Es neesmu tā vērta, neesu pietiekami laba»

*rada ticību "es nevaru"

*es esmu nenovērtēta un gribas attaisnot cita cilvēka cerības un pierādīt ka esmu laba.

Kompleksi mūs padara par citu cilvēka viedokļa vergiem.

Sieviete kura pārvarēja savus kompleksus jūtas apmierināta un gandarīta par sevi, jūtas skaista, neatkarībā no vecuma, kilogramiem un smukas kleitas/kosmētikas. Brīva no citu cilvēku viedokIiem.

Praktiskā pašapziņas celšanas intensīvā "Tiksim vaļā no kompleksiem" Mūza Anna padalīsies ar konkrētiem instrumentiem un vingrinājumiem, ar kuras palīdzību Tu transformesi savus kompleksus un ieraudzīsi sevī ka skaistu, pievilcīgu sievieti, kurā ir mīlestības un sajūsmu vērta! Ieskatisies zemapziņā, ieraudzīsi un transformēsi sliktas idejas un priekštatus par sevi, savu izskatu, raksturu, spējām un talantiem, sajutīsi gan dziļo mieru, gan transformācijas prieku. Iemācīsies rīkus, ka «celt» sevi, ja sastopies ar kritiku un neveiksmēm, sajutīsi savu pamatu un drošības kodolu iekšā.

Intensīvu vada Mūza Anna, viņa ir pašapziņas atveseļošanās kursa “Iemīlies sevī” autore, kas māca veidus kā apzināt, izpaust un pieņemt savas emocijas. Anna dāsni dalās savā veiksmes pieredzē, kā uzveikt savus traucējošos kompleksus. Viņa ir neatlaidīga un uzticama trenere, kas pasniedz praktiskus rīkus, un vienmēr ir ieinteresēta katras sievietes rezultātā. Katra viņas studente gūst sajūtu “Es arī varu! Es esmu karaliene!”.Viņu redzot atgūst ticību labajam. Patvēruma oāzē, kur atbalsts ir viņas mīļā roka un siltā sirds, var atjaunot spēku, gūt mierinājumu un ticību sev, jo ap viņu allaž dvesmo miers, prieks un kaislīga dzīves mīlestība.

Tā būs patiesā tavas pārvērtības maģija! Atceries, ka Tavs ķermenis ir badas un skaistuma templis! Tu esi skaista un burvīga! Ir pienācis laiks vienreiz un uz visiem mūžiem uzvarēt savus kompleksus un baudīt brīvību un dzīvu bez tam!

Kad:

Piektdien, 26. jūlijā no 18.30 - 22.00

Sestdien, 27.jūlijā no 11.00 - 15.00

Kur: Dzīves Mākslas akadēmija, Z. A. Meierovica bulvāris 12

Vēlama pateicība par divam dienām :

Agrajiem putniņiem, veicot ziedojumu līdz 12.jūlijam – 75 eur

Kursa «Iemīlies sevī» studentēm – 75 eur

Vēlamais pateicība no 13.jūlija un intensīva dienā 95eur

Atsauksmes:

Es esmu ļoti skaista! Un pateicoties Mūzai Annai esmu par to 100% pārliecināta. Tas rada manī prieku, mieru un to gaišo starojumu jūt mani apkārtējie. Paldies, Anna, ka Tu to dari, ka vadi šīs nodarbības! 🙏🏻❤

Mūza Anna ir brīnišķīga... kad esi viņas lekcijās vai praksēs un redzi kā viņai mirdz acis, stāstot savu pieredzi...🤩 Jebkuras šaubas pazūd un prātā paliek tikai viens - tā tas ir, tā tas jādara un es esmu brīnišķīga

Reģistrācija pasākumam ir noslēgusies!