Pašapziņas celšanas intensīvs "Tiksim vaļā no kompleksiem!"

Reģistrācija ir noslēgusies
Pašapziņas celšanas intensīvs "Tiksim vaļā no kompleksiem!"

CIKOS un KUR?

2019. g. 26. jūl. 18:30 – 2019. g. 27. jūl. 15:00
Dzīves Mākslas Akadēmija, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvija

PAR PASĀKUMU

Praktiskais divu dienu pašapziņas celšanas intensīvs "Tiksim vaļā no kompleksiem!" ar pašapziņas atveseļošanas speciālisti un kusa «Iemīlies sevī» autori Mūzu Annu.

Kad:

Piektdien, 26. jūlijā no 18.30 - 22.00

Sestdien, 27.jūlijā no 11.00 - 15.00

Visburvīgākā un visskaistākā sieviete pasaulē - tā ir sieviete, kura zina, ka viņa ir forša, kura ir apmierināta un gandarīta ar sevi un kura bauda to. Skaistums tā ir tava sajūta, kura atspoguļojas citu cilvēku acīs.

Kompleksi ir emocionālie un enerģētiskie "tārpi", kas "apēd" sievietes talantus, spēju baudīt un iedvesmot. Bieži vien negribas atzīt savus kompleksus, jo tā ir sievietes vājā un visvieglāk ievainojamākā vieta, tāpēc tā parasti ir tabu tēma un par to nerunā. Nes to smagumu sevī ilgus gadus. Kompleksi parasti nāk roku rokā ar kaunu, tāpēc sieviete mēģina cīnīties ar to vienatnē un nezina, kur vērsties, un ko ar to iesākt.

Kompleksiem ir ļoti negatīva ietekme uz sievietes dzīvi. Tie:

* nogurdina un rada patstāvīgu spriedzi un stresu ;

* veicina neapmierinātību par sevi un paškritiku ;

* ierobežo cilvēka rīcībspēju ;

* traucē dzīvot un baudīt savu dzīvi un attiecības;

* rada sajūtas «Es neesmu tā vērta, neesu pietiekami laba»;

* rada ticību "es nevaru" ;

* rada vēlmi attaisnot citu cilvēku cerības un pierādīt, ka esi laba.

Kompleksi mūs padara par citu cilvēku viedokļa vergiem.

Sieviete, kura pārvar savus kompleksus, jūtas apmierināta un gandarīta par sevi, jūtas skaista, neatkarībā no vecuma, kilogramiem un smukas kleitas/kosmētikas. Brīva no citu cilvēku viedokļiem.

Praktiskajā pašapziņas celšanas intensīvā "Tiksim vaļā no kompleksiem!" Mūza Anna dalīsies ar konkrētiem instrumentiem un vingrinājumiem, ar kuru palīdzību tu transformēsi savus kompleksus un ieraudzīsi sevi kā skaistu, pievilcīgu sievieti, kura ir mīlestības un sajūsmas vērta! Ieskatīsies zemapziņā, ieraudzīsi un transformēsi sliktās idejas un priekštatus par sevi, savu izskatu, raksturu, spējām un talantiem, sajutīsi gan dziļu mieru, gan transformācijas prieku. Iemācīsies rīkus, kā «celt» sevi, ja sastopies ar kritiku un neveiksmēm, sajutīsi savu pamatu un drošības kodolu, kas ir tevī.

Intensīvu vada Mūza Anna, viņa ir pašapziņas atveseļošanās kursa “Iemīlies sevī” autore, kas māca veidus kā apzināt, izpaust un pieņemt savas emocijas. Anna dāsni dalās savā veiksmes pieredzē, kā uzveikt traucējošos kompleksus. Viņa ir neatlaidīga un uzticama trenere, kas pasniedz praktiskus rīkus, un vienmēr ir ieinteresēta katras sievietes rezultātā. Katra viņas studente gūst sajūtu “Es arī varu! Es esmu karaliene!”. To redzot, atgūst ticību labajam. Patvēruma oāzē, kur atbalsts ir viņas mīļā roka un siltā sirds, var atjaunot spēku, gūt mierinājumu un ticību sev, jo ap viņu allaž dvesmo miers, prieks un kaislīga dzīves mīlestība.

Tā būs patiesā tavas pārvērtības maģija! Atceries, ka tavs ķermenis ir dabas un skaistuma templis! Tu esi skaista un burvīga! Ir pienācis laiks vienreiz un uz visiem laikiem uzvarēt savus kompleksus un baudīt brīvību un dzīvi bez tiem!

Atsauksmes:

Es esmu ļoti skaista! Un pateicoties Mūzai Annai esmu par to 100% pārliecināta. Tas rada manī prieku, mieru un to gaišo starojumu jūt mani apkārtējie. Paldies, Anna, ka Tu to dari, ka vadi šīs nodarbības! 🙏🏻❤

/Anonīms/

Mūza Anna ir brīnišķīga... kad esi viņas lekcijās vai praksēs un redzi, kā viņai mirdz acis, stāstot savu pieredzi...🤩 Jebkuras šaubas pazūd un prātā paliek tikai viens - tā tas ir, tā tas jādara, un es esmu brīnišķīga.

/Anonīms/

Zināšanās dalās: Mūza Anna

Vēlamā pateicība par divām dienām:

Kursa «Iemīlies sevī» studentēm – 75 eur

Vēlamā pateicība no 13.jūlija un intensīva dienā 95eur

Pieteikšanās un informācija: tepat tiešsaistē vai zvanot/sūtot sms uz 24332992