Praktiskā meistarklase "Baudas pieskāriens"

Reģistrācija ir noslēgusies
Praktiskā meistarklase "Baudas pieskāriens"

CIKOS un KUR?

2019. g. 13. apr. 10:00 – 15:00
Dzīves Mākslas Akadēmija, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija

PAR PASĀKUMU

Pieskāriens ir saruna no sirds uz sirdi.

Senas praktiskās gudrības un ekskluzīvās zināšanas.

Dziļai dziedināšanai un mīļumam.

Sestdien, svētdien - 13.-14.aprīlī plkst. 10:00 – 15:00.

Pieskāriens ir viens no spēcīgākajiem un arī neapgūtākajiem resursiem šajā pasaulē. Lai gūtu panākumus, būtu līdzsvarā, labsajūtā un ar priekpilnu skatījumu uz pasauli, mīlošs un klātesošs glāsts ir ikdienas esence. Protot lietot pieskārienu ikdienā, mēs varam pavēstīt otram kaut ko ļoti personisku vai atklāt jūtas, lietojot daudz plašāku un jutekliskāku "vārdu krājumu"; dziedināt sevi un savu partneri; veidot veiksmīgas attiecības un transformēt savu dzīvi.

„BAUDAS PIESKĀRIENS” ir praktiskā meistarklase drošā vidē par robežām un brīvību, ķermeņa valodu un pieskārienu komunikāciju, intimitāti un mīlestību. Tu izzināsi, kā justies droši un labi savā ķermenī, saņemot un sniedzot pieskārienu, kā no jauna atklāt intīma pieskāriena nozīmi attiecībās un mīlestības dziedinošo spēku. Tu iegūsi praktiskas zināšanas un tehnikas pieskāriena un savaldzināšanas mākslā. Varēsi atbrīvot sevi un savu partneri dziļai dziedināšanai un baudai. Iegūtās praktiskās zināšanas tu varēsi veiksmīgi pielietot visu mūžu.

Diemžēl mūsdienās reti kurš saņem pietiekoši daudz glāstu un pieskārienu. Kādēļ ir nepieciešami pieskārieni un ir svarīgi ne tikai zināt pieskārienu valodu, bet arī prast to pielietot praksē?

• Pieskārieni un glāsti pastāsta vairāk nekā vārdi.

• Pieskārieni var būt glāstoši, pulsējoši, spēcīgi maigi, dziļi, ātri, lēni, enerģizējoši, nomierinoši... tik dažādi. Kā lai tajā neapjukt?

• Pieskārieni ir ķermeņa valoda, kuru var apgūt tieši tāpat kā svešvalodu.

• Pieskārienu masāža var būt slepens instruments sarunai no sirds uz sirdi - bez vārdiem. Tā ir mīlestības fiziskā izpausme. Tas ir veids, kā sirds var pieskarties otram caur rokām.

• Sieviete caur masāžu var kļūt dziedinātāja un personīgs intīms “dakteris”, kas dziedē dziļi, dvēseliski un jaudīgi.

• Pieskārieni var veicināt attiecību sakārtošanu, jo tās laikā vīrietis atveras tuvībai, bet ķermenis atraisās jūtām un kļūst brīvs - bez stresa un spriedzes.

• Intīms, baudpilns pieskāriens ir svarīgs laimīgās, labklājīgās attiecībās. Caur baudas glāstu sieviete nodod savu sievišķo intīmo spēku.

Katra sieviete ir burve un viņas glāsts un pieskāriens ir kā mākslas darbs, kas piepilda mīļotā ķermeni un tajā mītošo garu ar atjaunojošu enerģiju. Atveseļo, rada skaistumu, harmoniju, labsajūtu un aiznes septītajās debesīs.

Divu dienu meistarklasē Tu iegūsi daudz teorētisko un praktisko zināšanu:

• Kā atjaunot pašai savu resursu un jaudu, iemīlēt savu augumu un justies brīvi;

• Vieglus masāžas elementus visam ķermenim;

• Senas gudrības no Lomi Lomi un citām ekskluzīvām masāžas tehnikām;

• Praktiskas zināšanas par savu un otra ķermeni;

• Struktūru, kā veikt juteklisku masāžu un baudas rituālus;

• Kā praktizēt intīmu pieskārienu, zināt erogēnās zonas;

• Padomus savaldzināšanas mākslā;

• Meditācijas, lai sevī atraisītu izcilu mīļoto;

• Rotaļīgas mīlas mākslas un guļamistabas trikus.

Vai šī meistarklase var atjaunot jūsu ticību mīlestībai? Tāda iespēja ir! Tas būs lielisks laiks sev, lai justos mierpilni un iedvesmoti.

Nāc ērtā apģērbā, ņem līdzi pierakstu kladi.

Prakses notiks apģērbā, bez eļļām un masāžas galda.

Meistarklasi vada: Redžina Laura

Sertificēta intīmo muskuļu trenere Baltijas valstīs. Sieviete, kas izjūt savu ķermeni līdz dziļākajai tā būtībai. Redžina Laura ir baudas un seksualitātes dūla, kas palīdz sievietēm atklāt un atmodināt viņās mītošo potenciālu. Skolotāja, kas ar jaudu dzirkstī sievišķās sākotnes mudināta. Zināšanas par sievietes ķermeni apvieno ar meditācijas praksēm. Redžinai piemīt spēks un maigums vienlaikus, un viņa zina, kā pielietot šos abus, lai atvērtu sievietes, un tajā pašā laikā esot maiga un klātesoša, izjustu katras spēju un gatavību atvērties. Viņas smaids iemieso viņas būtību un patiesumu. Vienmēr atbalstoša un izjusta ir blakus katrai sievietei tās ceļā. Talantīga savā aicinājumā, jo tas ir viņas būtības ceļš. Redžina Laura iemieso mātes maigumu, draudzenes atbalstu un pasniedzējas gudrību. Esot ar Redžinu, vienmēr var justies drošībā, jo viņa zina, cik trausls un sarežģīts ir mūsu būtības meklējumu ceļš.

Vēlamā pateicība:

- Piesakoties un veicot pirmo iemaksu 50 EUR apmērā līdz 5.aprīlim - „Agrā putniņa” cena - 165 EUR vienai personai;

- Piesakoties un veicot apmaksu meistarklases dienā - 195 EUR vienai personai.

Dalībai meistarklasē piesakieties laicīgi, vietu skaits ierobežots.

Reģistrācija:

„Agrā putniņa” reģistrācija līdz 5. aprīlim

Vēlāka reģistrācija līdz 13. aprīlim

Pieteikšanās un informācija: tepat tiešsaistē vai zvanot/sūtot sms uz 24332992.