"Sexy Lady Fitness" rīta nodarbība

Registration is Closed
"Sexy Lady Fitness" rīta nodarbība

CIKOS un KUR?

2019. g. 20. marts 07:30 – 8:30
Dzīves Mākslas Akadēmija, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvija

PAR PASĀKUMU

Katru pirmdienas vakaru plkst.18:30 un trešdienu rītos plkst. 7:30

JAUNUMS!

SEXY LADY FITNESS* ir unikāls fitnesa veids, kurš ir vērsts uz muskuļu trenēšanu sievietēm veselīgā veidā.

Mūsdienās daudzi sporta veidi ir vairāk piemēroti vīrieša ķermeņa uzbūvei. Sievietes ķermeņa muskulatūra, lai arī fizioloģiski ir līdzīga, tomēr treniņiem atsaucas atšķirīgi.

Sievietes muskulatūra ir paredzēta vairāk būt elastīga un vijīga. Spēku sievietei dot nostiprināta dziļā muskulatūra. Sievišķos treniņus nedrīkstētu pielīdzināt vīrišķajam principam “Jo stingrāk, jo labāk!”. Vingrinājumi, kuros ir liela slodze, strauja apstāšanās kustību laikā un neuzmanīgi veikti vēdera muskulatūras treniņi var kaitēt sievietes veselībai, jo pārāk noslogo iegurni. Šī spriedze iegurnī var veicināt sievietes dzemdes un maksts sieniņu noslīdēšanu, kā arī pāragru inkontinenci (urīna nesaturēšanu).

Ļaunumu sievietes iegurnim un iekšējiem orgāniem var nodarīt ne vien mazkustīgums, bet arī nepareiza un ilgstoša muskuļu slodze.

SEXY LADY FITNESS nodarbības laikā tiek strādāts ar iegurņa, korsetes dziļās muskulatūras un kāju muskulatūras nostiprināšanu, apvienojumā ar intīmo muskuļu treniņu. Tā ir jauna treniņu sistēma, kas lieliski uzlabo noskaņojumu, ceļ pašapziņu, sniedz možumu un seksapīlu enerģiskai dienai vai maģiskam vakaram.

Nodarbībās uzsvars tiek likts uz precīzu un pareizi izpildītu vingrojumu tehniku. Tavs ieguvums ir – seksīgs noskaņojums, pacilāts garastāvoklis, graciozitāte, lokanība un muskuļu spēka izturība. SEXY LADY FITNESS ir jauns un revolucionārs veids, kā uzturēt savu ķermeni lieliskā formā!

Nodarbības vada: fitnesa un intīmo muskuļu trenere Inese

*Ļoti labvēlīgs treniņu blakusefekts - izturība, lokanība un grācija intīmajā dzīvē.

Nāc uz pirmo nodarbību bez maksas!

Vēlamā pateicība: 4 reižu abonements (izmantojams gan rīta, gan vakara nodarbībām, derīgs 2 mēnešus) – 30 EUR

Vienas nodarbības maksa - 10 EUR

Pieteikšanās un informācija:

  • tepat tiešsaistē
  • zvanot/sūtot sms uz 24332992
  • rakstot uz e-pastu: info@lifeartacademy.org

Registration is Closed