Vīrietis dod matēriju. Kā nepalikt parādā? Vakara nodarbība.

Reģistrācija ir noslēgusies
Vīrietis dod matēriju. Kā nepalikt parādā? Vakara nodarbība.

CIKOS un KUR?

2019. g. 11. jūn. 18:30 – 20:30
Dzīves Mākslas Akadēmija, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvija

PAR PASĀKUMU

Mēs visas atceramies ķīmijas stundas, vai ne? Formulas, savienojumi, reakcijas. Kāda cītīgi visu pierakstīja, citai tas sagādāja galvas sāpes, bet eksperimenti vienmēr bija aizraujoši. Un kāds atvieglojums bija, kad kontroldarbos varēja izmantot ķīmisko elementu tabulu. Dzīvē viss ir diezgan līdzīgi, tikai tabulas mums jārada pašām.

Attiecībās ar mīļoto mēs esam kā zinātnieces savā laboratorijā, kur eksperimentu kārtā radām dažādas reakcijas. Ar nodomu vai nejauši, bet zinām - lai izveidotu dārgmetāla sakausējumu - jādara tā un tā, bet, ja vajag, varam izraisīt arī sprādzienu. :)

Praksē "Vīrietis atbild par matēriju. Ko es dodu pretī?" radīsim savu attiecību elementu tabulas, lai dzīves kontroldarbos vienmēr ir no kā pašpikot. Kas ir vīriešu pienākumi, kādas ir sievietes lomas attiecībā pret tiem? Kā šos pienākumus savā starpā līdzsvarot? Kā nosvērt uz enerģētiskajiem svariem jūsu abu ieguldījumu attiecībās? Kādas reakcijas radīsies tad, ja savienosim šo elementu ar to? Vesela zinātne! Tikai šoreiz - viegli un par svarīgo.

Praksi vadīs sievišķības guru, attiecību eksperte un konsultante: Mūza Anna

Ziedojums: 40 eur

Pieteikšanās un informācija: tepat tiešsaistē vai zvanot/sūtot sms uz 24332992.