"Zem segas - ceļš uz orgasmu!"

Reģistrācija ir noslēgusies
"Zem segas - ceļš uz orgasmu!"

CIKOS un KUR?

2019. g. 06. nov. 12:30 – 14:00
Dzīves Mākslas Akadēmija, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija

PAR PASĀKUMU

JAUNA GRUPA - pievienojies jau tagad!

Vai esi gatava pārsteigt sevi un transformēties visā, kas attiecas uz seksu un mīlestību?

Izrunāties, pasmieties, varbūt pat pašausmināties par visu to, par ko tik bieži klusē...! Tas būs brīdis sev, kad neviens netraucēs tev būt intīmā tuvībā vispirms pašai ar sevi, lai vēlāk varētu būt kopā ar otru. 

Laimīga, mīloša, mīlēta un seksuāli atraisīta sieviete - tā ir sieviete, kura lieliski jūt un apzinās savu ķermeni, pazīst un pārvalda savas seksualitātes dziļumu un spēku. Seksualitātei un partneru mijiedarbībai ir nenovērtējama nozīme mīlestības pilnās attiecībās un laimīgā laulībā. Lielākā daļa nelaimīgas pieredzes mīlestībā ir saistīta ar seksuālo neapmierinātību. 

Diemžēl, liela daļa no mums šajā dzīvē tika “iesvietsas” bez skaidras sapratnes par to, kā veidot savu intīmo dzīvi un attiecības, kas sniedz piepildījumu. Kad tiek atklāta un precizēta patiesība par seksu, tas kļūst par dziedinošu spēku, nevis problēmu. 

Šīs nodarbības ir aicinājums apgūt mīlestības vēl neizzinātās dimensijas. Nodoties procesam, kurā dziļi un pamatīgi izpētīsim pāra attiecību dinamiku - klātesoši, atvērti un vairākos atšķirīgos līmeņos: apzināta saskarsme, enerģija un izkušana tuvībā. Patiesa tuvība aicina būt drosmīgiem un būt pilnīgi tagadnes mirklī! 

Nodarbībās tev būs iespēja gūt pilnīgi jaunu ieskatu tajā, ko sekss nozīmē attiecībās un kāda ir tā funkcija. Kopā pētīsim to, kā seksuālās attiecības var stiprināt mīlestību un harmoniju starp vīrieti un sievieti. Noskaidrosim, kā  sava ķermeņa un dzimumorgānu uztvere ietekmē savstarpējās pāra attiecības un kā patiesībā notiek vīriešu un sieviešu enerģijas apmaiņa. 

Senas spriedzes atbrīvošana atklās jaunu pasauli relaksācijai un jutīgumam, atvērs durvis meditācijai un mūsu ķermenisko sajūtu ekstāzei un baudai, kas pastāv ikvienā brīdī, kad vien esam pilnīgi klātesoši. 

Intīmo nodarbību tēmas: 

• Zem segas – ceļš uz orgasmu. Kurš diktē tavu palagu mūziku? 

• Zem kleitas – sievietes ķermenis, orgasmi, mīti un bauda. 

• Spilvenu čuksti – ko runāt un ko nerunāt gultā. 

• Zem ādas – tava otra puse, fantāzijas un noslēpumi. 

• Mīlas raksti – savaldzināšanas māksla, mīļākās modināšana sevī. 

• Pieskārienu paklājs – apskāviens, glāsts, skūpsts, masāža un aromāti. 

• Baudas rituāli. 

• Atbildes uz individuāliem un personiskiem jautājumiem. 

Šajās intīmajās nodarbībās tev būs iespēja drošā vidē runāt, uzdot jautājumus un gūt praktiskas zināšanas par savu orgasmisko potenciālu. 

Lai izlaužas īstais seksīgums - dabiski, bez kautrības un vainas sajūtas!

Zināšanās dalās: Redžina Laura

Vēlamais ziedojums: 25EUR par katru nodarbību

Pieteikšanās un informācija:

  • tepat tiešsaistē
  • zvanot/sūtot sms uz 24332992
  • rakstot uz e-pastu: info@lifeartacademy.org