Mīli gudri! 

"Kāpēc viņš izvēlas Tevi”

Tu esi pelnījusi piedzīvot mīlestību pa īstam! Laimīgu attiecību rīki, prasmes, zināšanas katrai sievietei jebkurā vecumā. Uzlabo savu ikdienu tagad!

Lekciju apraksti

1. Pazīsti savu dabu ( Videolekcija 6 daļās)

Tavs ķermenis ir līdzīgi kā zemeslode ar četriem gadalaikiem katru mēnesi.

Ir rudens, kad ķermenis met ārā mēneša laikā uzkrāto fiziski un emocionāli lieko kravu, tad seko atvieglojuma jeb skaidrības periods, pēc kura ir seksuālā pacēluma jeb ķermeņa meklēšanās laiks, un pēc tam, neapaugļošanās gadījumā, seko ķermeniskās vilšanās jeb pirmsmensturālais periods, kad krava kļūst jūtama.

Tu vari šo ķermena dzīvības iznešanas vēlmes impulsu nevis apslāpēt, bet, cienot to, radīt savas dzīves projektus.

Cik labi paliek Tev un Taviem apkārtējiem, kad Tu proti izmantot šīs savas ķermeņa hormonālās šūpoles mīlestībā un lietderīgi.

Ieskaties lekcijas daļās  "Rudens" , "Ziema" "Pavasaris" , "Vasara" "Ko darīt un ko nedarīt?"

 

2. Pateicība 

Visā, kas mums izdodas, var teikt – daba ir devusi svētību. Kā veidot rakstura kvalitātes, ieradumus, izaugsmes un attīstības virzienus, lai  baudītu jebkuru dzīves mirkli. Baudītu tos ar gandarījumu un prieku.

3. Uzticies tikai īstajam 

Kas ir Tavi vienīgie īstie padomdevēji.

Iepazīsti savu vērtību sistēmu.

Kā attiecību sākumā prasmīgi izraudzīties vīrieti visai dzīvē.

Kā nekāpt uz veciem grābekļiem.

Kā atšķirt sev “īsto” no “neīstā”.

Kā uzturēt seksuālo interesi mūža garumā.

Kāpēc dažkārt nedzimst bērni.

Un vēl..

4.Radīšana 

 Kāpēc daži ir veiksmīgāki?

Recepte veiksmes un panākumu radīšanai.

Ja zini likumu, tu vari to izmantot. Ja nezini, tas darbojas tā kā tā.

Šis ir likums kā tu vari radīt vairāk un vairāk savā dzīvē vēlamo un atbrīvoties no nevēlamā.

Radi savus panākumus pats.

Noskaties lekciju "Radīšana" šeit.

5. Mīlestības valodas 

Viegli un ātri veidi, rīki, prasmes un iemaņas, kā strauji uzlabot attiecības. Kā novākt līdzšinējās domstarpības un attiecību sarežģījumus. Kā kļūt par mīlestības avotu katram mīļajam. Tu  vari mīlēt un justies mīlēta.

 

 6. Enerģija attiecībās. 

Lai būtu veiksmīgās attiecībās, mums jāiemācās divas lietas, kas ir kā divas rokas - dot un ņem vienādi līdzīgi. Kā atšķirt sievietes devumu no vīrieša devuma, lai bagātinātos abi, lai gribētos turēties kopā, tieši ar šo konkrēto izredzēto, ciešāk un ciešāk visa mūža garumā. Lai sieviete attiecībās nevis iztērētos, bet gūtu abi. Mēs vīrietis un sieviete, divu pretēju enerģiju nesošas būtnes, kā sadzīvot tā, lai izauklētu mīlestību, labklājību, lai izauklētu ģimeni, veselus bērnus, stipru dzimtu un spēcīgu tautu. Tu gribi būt vajadzīgs un šīs sajūtas piedzīvojuma dēļ, mēs gatavi pasaulei apkārt skriet.

 

7. Sievietes veiksmes rīki 1.daļa

Īstie sievietes piepūles virzieni – ja pūlēties, tad patīkami, viegli un rezultatīvi. Tev nav jābūt ideālai, tu vari iznest savu skaistumu, kļūt iedvesmojoša. Uzzini kā panākt savu un dabūt vēlamo.

 

8.Sievietes veiksmes rīki 2.daļa

Kāpēc dažām sievietēm vienkārši veicas?  Rīki, lai panātu savu vēlamo, lai viegli ātri un kvalitatīvi uzlabotu ikdienas notikumu virkni. Kā sarunāties ar vīru, tēvu dēlu un vīrieti vispār.

 

 

9. Sievietes veiksmes rīki 3.daļa

Kā “iegrozīt” savu zināšanu un pieredzes krājumu, lai ar to celtu attiecības nevis grautu. Kā atrisināt situācijas, lai vīrietis izpaužas vīrišķīgi. Kā likvidēt dzīves rutīnu, nogurumu un apnikumu. Lekcija palīdzēs iedvesmoties piešķilt dzirksti ikdienai – mūžīgās jaunības eliksīru.

 

10. Sievietes veiksmes rīki 4.daļa

Sievišķās rakstura kvalitātes, kā veicināt vēlamās un izskaust nevēlamās īpašības un ieradumus. Attīsti patiesi sievišķās kvalitātes.

 

11. Labais mīlas trijstūris 

Pareizās biznesa – vīra – sievas labklājības celšanas attiecības. Ko mainīt, lai viegli un ātri atveseļotu dzīvu interesi vienam par otru.

 

12. Liktenīgā sieviete 

Kas ir liktenīgā sieviete? Kad tas ir vēlami un nevēlami? Kļūsti par liktenīgo sievieti savam īstajam.

 

13. Ko drīkst un ko nedrīkst runāt ar draugiem 

Lai celtu savas dzīves kvalitāti un gūtu panākumus, uzzināsi, ko drīkst un ko nedrīkst runāt ar draugiem. Kā atšķirt lietas un jomas, kurās uzturēt draudzību un kurās nē. Kādus padomus vēlams ņemt vērā, ja Tu vēlies savas dzīves labklājību. Ko dot pretī labvēļiem, kādos veidos bagātināt citus cilvēkus.

 

14. Postulāti 1 daļa

Orientieris un palīdzības rīks katras sievietes ikdienas situācijām, lai ar savu enerģiju radītu uzplaukumu, celtu savas dzīves labklājību. Kā ar savām izpausmēm un ieradumiem veidot vīrieša vīrišķo uzvedību.

 

15. Postulāti 2 daļa 

Orientieris un palīdzības rīks katras sievietes ikdienas situācijām, lai ar savu enerģiju radītu uzplaukumu, celtu savas dzīves labklājību. Kā ar savām izpausmēm un ieradumiem veidot vīrieša vīrišķo uzvedību.

 

16. Postulāti 3 daļa 

Orientieris un palīdzības rīks katras sievietes ikdienas situācijām, lai ar savu enerģiju radītu uzplaukumu, celtu savas dzīves labklājību. Kā ar savām izpausmēm un ieradumiem veidot vīrieša vīrišķo uzvedību..

 

17. Čakras

Sievietes un vīrieša izaugsmes un pilnveidošanās atšķirīgie virzieni.Sievietes un vīrieša devums ikdienā atbildība un bagātinājums. Kā zināt, ar kuru partneri tava savienība attīstīsies laimīgumā.

 

18. Mīlējies arvien ar vienu 1.daļa

(Sekss)

Ko zināt par seksu un veselību. Kā saglabāt seksuālu kaislību ilgstošās attiecības.  Kādēļ vispār ir nepieciešams seks un kā tas saistīts ar veselību un dzīves panākumiem. Partnerattiecību panākumu atslēga, pāra spēks un brīvība pilnā drošībā.

 19. Mīlējies arvien ar vienu 2.daļa

(Sekss)

Ko zināt par seksu un veselību. Kā saglabāt seksuālu kaislību ilgstošās attiecības.  Kādēļ vispār ir nepieciešams seks un kā tas saistīts ar veselību un dzīves panākumiem. Partnerattiecību panākumu atslēga, pāra spēks un brīvība.

 

20. Instinkti 

Sievietes un vīrieša primāro instinktu daba. Instinktu ietekme, nozīme, svarīgums un spēks mūsu ikdienā. Mūžīgais dzinējspēks un veselības, dzīvesprieka un kaislību ādere.