Jautājumi un atbildes

Cik es ātri piedzīvošu rezultātus?
Dažās jomās rezultātus pamanīsi jau pirmajā nedēļā, vai pat pirmajās dienās. Dažām praksēm būs vajadzīgs mazliet ilgāks laiks, lai tās ieviestu savā ikdienā. Taču ar katru dienu un nedēļu rezultāti būs arvien pamanāmāki, biežāki, un tie būs paliekoši.
Cik daudz laika man šim jāvelta?
Vienas lekcijas garums ir 20-60 min - tas atkarīgs no Tevi izvēlētā produkta. Piedāvājam gan vienreizējās tematiskās lekcijas, gan vairāku lekciju un prakšu studiju kursus. Jebkuru iegādāto produktu Tu varēsi lietot veselu gadu no apmaksas brīža, ar iespēju pagarināt pieeju.
Kā pareizi skatīties lekcijas?
Noteikti skaties vienu lekciju vairākas reizes, lai dziļi izprastu un apgūtu šīs zināšanas un prasmes. Ja esi iegādājusies kādu no studiju kursiem, tad skaties video secībā, kādā tie pievienoti. Tie ir viens otru papildinoši un sakārtoti atbilstoši tēmas attīstībai, un zināšanu intensitātei.
Vai šie produkti der visiem?
Šīs zināšanas un prakses piemērotas Tev tikai tad, ja esi gatava tās dziļi izprast un reāli pielietot savā dzīvē. Šis nebūs piemērots Tev, ja neesi gatava iedziļināties sevī; ja esi pieradusi, ka citi risina visu Tavā vietā; ja bieži meklē vainīgos savās neveiksmēs; ja neesi gatava ik dienu veltīt nedaudz laika savas dzīves uzlabošanai.
Vai šīm lekcijām ir vecuma ierobežojums?
Lielākā daļa no mūsu lekcijām un praksēm piemērotas sievietēm jebkurā gadu skaitā - sākot no 15 līdz pat mūža galam. Tās ir dabiskas enerģētiskās zināšanas, kuras strādā katrai sievietei neatkarīgi no gadu skaita, dzīves pieredzes, audzināšanas, dzīves vietas vai attiecību statusa. Ja Tev ir interese - tātad šis ir Tev!
Ko man dod šīs zināšanas?
Mēs piedāvājam kursus, lekcijas, prakses, grāmatas, kuras palīdz celt dzīves kvalitāti visās jomās. Apgūstot šīs zināšanas un praktiski pielietojot, Tev iepējams uzlabot jebkuru savas dzīves jomu - gan iegūt personīgo dzīves piepildījumu, celt pašapziņu, uzlabot attiecības, iegūt materiālu labkjājību un pat atgūt veselību.
Vai kursā "Sievietes kods" lekcijas un prakses jāskatās kopā?
Efektīvāks rezultāts būs tad, ja skatīsies katras tēmas teorētisko video lekciju un uzreiz arī atbilstošo praksi. Tā Tev būs iespēja šīs zināšanas uzreiz pielietot savā ikdienas dzīvē pareizi un ar paliekošu rezultātu.
Vai šo drīkst skatīties vīrieši?
Jā, drīkst. Taču var gadīties, ka vīriešiem šo lekciju valoda un interpretācija var nebūt viegli uztverama, jo lielāka daļa lekciju veidotas tieši sievietēm uzveramā veidā, atbilstoši sievietes psihes īpašībām.
Ko darīt, ja man nepatīk lekcijas?
Nopērkot jebkuru no kursiem, Tu automātiski iegūsti garantiju "Drošība" - ja 30 dienu laikā pēc lekcijas iegādes Tu nejūti, ka šīs lekcijas un prakses ir Tev piemērotas, mēs atgriezīsim Tev naudu 100% apmērā.

Seko Dimantras jaunumiem

Seko Dzīves Mākslas Akadēmijas jaunumiem

lifeartacademy.org autortiesĪbas