KĀ VIEGLI BŪT SUPERMAMMAI?

Nodarbību cikls - kā mammai dzīvot viegli, baudpilni un skaisti.

Praktiski padomi ģimenes sievietei!

 

Šīs lekcijas tēma: Kas ir supermamma? Sievietes dažādās lomas, un kā to visu paspēt.

 

Izskatīties skaistai, būt enerģijas pilnai, gatavot ēst, sakopt māju, aprūpēt bērnus, būt seksīgai gultā, mazgāt veļu, rotaļāties ar bērniem, nodarboties ar skaistumkopšanu, iedvesmot vīru, atrast laiku draudzenēm, būt smaidīgai un priecīgai, justies atpūtusies un baudpilna... vai to visu vispār viena sieviete var paspēt un paveikt? To laikam var tikai supermamma - sieviete ar īpašām spējām, neizsmeļošu enerģiju un maģisku spēku. Patiesībā būt Supermammai ir viegli un patīkami, ja vien sieviete zina īstos paņēmienus, kā sakārtot ikdienas ritmu, kur smelties spēkus un kā izlietot savu laiku un enerģiju efektīvi. Nodarbību cikls "Kā viegli būt supermammai?" atklāj praktiskus padomus, kā pavisam viegli būt par supermammu, kā visu paspēt, kā gūt prieku ģimenes sadzīvē un kā veiksmīgi izlietot savu dārgo enerģiju!

Šīs nodarbības sniedz gatavas receptes, kā sabalansēt sievietei dzīvi tā, lai bērni ir aprūpēti, māja sakopta, vīrs iedvesmots un pati sieviete - skaista un priecīga. Uzzini, kā dzīvot tā, lai ir degsme būt supermammai un iekārojamai sievai! Nodarbības atklāj paņēmienus, kā iedvesmot vīru uzņemties atbildību par bērnu kopšanu, rotaļām un mācībām. Kā pēc bērnu piedzimšanas būt seksīgai, izbaudīt intīmo dzīvi un atmodināt iekšējo mīļāko! Apmeklē nodarbības un piedzīvo jaunu, vieglu un patīkamu mammas dzīvi!

 

Nodarbības vada Māmiņa Alise.

Alise ir skaista sieviete, laimīga sieva un mīļa mamma 3 bērniem. Daudzu gadu garumā sasmēlusies zināšanas Dimantras lekcijās un Dzīves Mākslas Akadēmijas praksēs, Alise ir atradusi neskaitāmas atslēgas uz vieglu un skaistu ģimenes dzīvi, kur sieva ir īsta sieviete un vīrs aug savā varēšanā. Alises dzīve ir veiksmīgs piemērs, kā sieviete var piedzīvot dzīves sapņu piepildīšanos - no bildinājuma saņemšanas, sapņu kāzām, bērnu piedzimšanas līdz vieglai ikdienas ģimenes dzīvei ar bērniem. Alise to piedzīvo pateicoties pašizaugsmei un dzīves likumu zināšanām. Mēs viņu saucam par Māmiņu Alisi, jo viņas būtība un galvenā dzīves vērtība ir laimīgo ģimenes dzīvi dzīvot viegli, skaisti, priecīgi un baudpilni!

Apmeklē nodarbību ciklu "Kā viegli būt supermammai?" un uzzini, arī Tu praktiskus un veiksmīgus ieteikumus ģimenes ikdienas uzlabošanai!

 

Nodarbību saraksts:

1.nodarbība 

Kas ir supermamma? Sievietes dažādās lomas, un kā to visu paspēt.

2.nodarbība

Laimīgu bērnu audzināšanas pamatprincipi.

Kā bērniem dot brīvību, saglabājot robežas?

3.nodarbība

Laiks un enerģija.

Kā visu sievietei paspēt?

4.nodarbība 

Mammas resursi.

Kur sievietei smelties spēkus?

5.nodarbība

Sievietes pienākumi ģimenē.

Kā veiksmīgi vienoties par pienākumu sadali ar vīru?

6.nodarbība 

Veiksmīgs sievietes ikdienas ritms.

Kā atrast laiku sev?

7.nodarbība 

Seksualitāte un sekss.

Kā atrast ģimenes dzīvē laiku un iekāri intīmajai dzīvei ar vīru?

8.nodarbība 

Sievietes nepatīkamās emocijas. Kā pareizi tās izpaust un kā rīkoties?

9.nodarbība

Gaidības un dzemdības.

Kas atvieglo dzemdības? Kas palīdz gaidību laikā?

10.nodarbība

Zīdaiņa ienākšana ģimenē, brāļu un māsu greizsirdība.

Kā mammai veltīt uzmanību visiem?

11.nodarbība

Sievietes vēlmes un ikdienas realitāte. Kā izsapņot un piedzīvot sapņu ģimenes dzīvi?

Zināšanās dalās: Māmiņa Alise

Vienas prakses maksa: 15EUR

Pieteikšanās un informācija:

* tepat tiešsaistē

* zvanot/sūtot sms uz 24332992

* rakstot uz e-pastu: info@lifeartacademy.org