DZĪVES MĀKSLAS AKADĒMIJA

Latvijā  un Eiropā augstu vērtēta sabiedrības izglītība

Dzīves Mākslas Akadēmija attīstījusies un pilnveidojusies kopš 2004. gada, un tā ir droša telpa pašizaugsmei, atjaunotnei un savu personīgo, privāto un darba vides attiecību uzplaukumam.
Dzīves Mākslas Akadēmijā var apgūt rīkus, likumsakarības un prasmes, lai katrs pats atklāj sevi savā īstajā un patiesajā dabā.
Šeit sievietes un vīrieši caur zināšanām praksē atklāj savu patieso dabu, talantus un spējas. Atbalstu rod gan bērni, gan pusaudži, gan jauni, savu ceļu vēl neapzinājušies, gan briedumu sasnieguši cilvēki līdz sirmam vecumam.
Akadēmija ir iedvesmas avots paveikt sapņoto un sasniegt neticamo.

AKADĒMIJAS ZINĀŠANU BŪTĪBA

Pateicība un mīlestība ir divi ceļi, kas ved pie labklājības un atver dievišķās svētības vārtus. Tās ir visas dzīves garumā veidojamas un attīstāmas rakstura spējas. Ikdienā ir novērojama liela atšķirība starp cilvēkiem. Kas neprot cienīt un pateikties, tie dzīvē saskaras ar šķēršļiem un sarežģījumiem, bet tie, kas to prot un ieguldās, to raksturs, darbojoties piepūles virzienā, maz pamazām ver svētības vārtus. 
Mēs, sievietes un vīrieši, esam divu pretēju enerģiju nesēji, kas satiekamies ikdienā, mājās, sabiedrībā, uz ielas, dažādos kolektīvos, kā arī laulības gultā. Satiekoties ir jūtams, vai pārstāvam to ķermeņa veidolu, kas mūsu katra paša atspulgā ir redzams spogulī. Vīriešiem ir dabiski un svarīgi pārstāvēt vīrišķo enerģiju un sievietēm - sievišķo. Zinot šīs duālās pasaules likumu par divu enerģiju sadarbību, mēs veiksmīgāk radām savu dzīves attiecību piedzīvojumu, un visu, kas nebija izdevies līdz šim, varam apgūt, atveseļot un saņemt savā dzīvē to, ko mēs izjūtam kā laimi.

Wildlife

Atsauksme

Labdien, Antra! Sirsnīgs, sirsnīgs paldies par lekciju! 🙏🙏🙏Esmu nokļuvusi īstajā vietā. Un jau tagad gaidu nākamo trešdienu. Vakar mans augums man lika nedaudz apstāties. Apslimu. Bet no otras puses - bija dievīgi noskatīties lekciju onlinā, saritinoties savā segā🤗
Dažbrīd no informācijas bija asaras acīs. Vēlreiz paldies, Jums! ❤️