DZĪVES MĀKSLAS AKADĒMIJA

Latvijā  un Eiropā augstu vērtēta sabiedrības izglītība

Dzīves Mākslas Akadēmija attīstījusies un pilnveidojusies kopš 2004. gada, un tā ir droša telpa pašizaugsmei, atjaunotnei un savu personīgo, privāto un darba vides attiecību uzplaukumam.
Dzīves Mākslas Akadēmijā var apgūt rīkus, likumsakarības un prasmes, lai katrs pats atklāj sevi savā īstajā un patiesajā dabā.
Šeit sievietes un vīrieši caur zināšanām praksē atklāj savu patieso dabu, talantus un spējas. Atbalstu rod gan bērni, gan pusaudži, gan jauni, savu ceļu vēl neapzinājušies, gan briedumu sasnieguši cilvēki līdz sirmam vecumam.
Akadēmija ir iedvesmas avots paveikt sapņoto un sasniegt neticamo.

AKADĒMIJAS ZINĀŠANU BŪTĪBA

Pateicība un mīlestība ir divi ceļi, kas ved pie labklājības un atver dievišķās svētības vārtus. Tās ir visas dzīves garumā veidojamas un attīstāmas rakstura spējas. Ikdienā ir novērojama liela atšķirība starp cilvēkiem. Kas neprot cienīt un pateikties, tie dzīvē saskaras ar šķēršļiem un sarežģījumiem, bet tie, kas to prot un ieguldās, to raksturs, darbojoties piepūles virzienā, maz pamazām ver svētības vārtus. 
Mēs, sievietes un vīrieši, esam divu pretēju enerģiju nesēji, kas satiekamies ikdienā, mājās, sabiedrībā, uz ielas, dažādos kolektīvos, kā arī laulības gultā. Satiekoties ir jūtams, vai pārstāvam to ķermeņa veidolu, kas mūsu katra paša atspulgā ir redzams spogulī. Vīriešiem ir dabiski un svarīgi pārstāvēt vīrišķo enerģiju un sievietēm - sievišķo. Zinot šīs duālās pasaules likumu par divu enerģiju sadarbību, mēs veiksmīgāk radām savu dzīves attiecību piedzīvojumu, un visu, kas nebija izdevies līdz šim, varam apgūt, atveseļot un saņemt savā dzīvē to, ko mēs izjūtam kā laimi.

Dzīves Mākslas Akadēmija
Dzīves Māksla Akadēmija
Dzīves Mākslas Akadēmija

Gunita par Pašapziņas atveseļošanas kursu ”Iemīlies sevī" pie Mūzas Annas

Mīļā…. Tu esi skaista, Tu esi gribēta, Tu esi mīlēta, Tu esi lutināta, Tu esi īpaša, Tu esi vēlama, Tu esi vērtība, Tu esi sievišķīga, Tu esi laimīga, Tu esi brīva, Tu esi bagāta, Tu esi! Tik ļoti mēs katra gribam tā justies, kaut īstenībā MĒS jau tādas esam. Tikai atliek to atcerēties un apzināties, un to var palīdzēt Annas pašapziņas atveseļošanas nodarbības!

©2018 Life Art Academy