dimantra_rudens '21_ foto_ieva makar (17).jpg

Dimantra

Dzīves Mākslas Akadēmijas pirmavots, attiecību konsultante, izaugsmes  trenere, pasniedzēja ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi.  Dimantra ir apzinātības un izaugsmes meistare, kura mudina katru ielūkoties dziļāk savās patiesajās vērtībās un atklāt savus veiksmes resursus.

Lasīt vairāk..

DSC_6022.jpg

Mūza Anna

Mīlestības izaugsmes meistare, patiesa draudzene katrai, attiecību sadzīves kultūras eksperte, pašapziņas celšanas speciāliste, kas pārzina iedvesmošanas un sarunu mākslas likumus, kā arī to, kas ikdienā ir patiesa sievišķība.

Lasīt vairāk..

lienevelinagimenestudijaprint-19.jpg

Liene

Vumfit trenere, palīdz katrai sievietei uzlabot savu intīmo veselību, pašvērtību. Viņa iedvesmo ar savu personības skaistumu, vienkāršo mīlestību un bagātīgo zināšanu klāstu.

Lasīt vairāk..

Pēterim-2-70.jpg

Māmiņa Alise

Supermamma, skaista sieviete, laimīga sieva un mīļa mamma 3 bērniem. Daudzu gadu garumā sasmēlusies zināšanas Dimantras lekcijās un Dzīves Mākslas Akadēmijas praksēs, Alise ir atradusi neskaitāmas atslēgas uz vieglu un skaistu ģimenes dzīvi, kur sieva ir īsta sieviete un vīrs aug savā varēšanā.

Lasīt vairāk..

Ljala.jpg

Ļaļa

Vumbuildinga federācijas prezidente un seksuālo prasmju guru. Ļaļa ir seksa virtouze. Viņa pārzina seksuālās mākslas, geišu noslēpumus, neskaitāmas tehnikas un rituālus, viņa ir pētījusi seksa kultūru dažādās pasaules vietās un laikos un praksē izmēģinājusi neskaitāmas tehnikas un rituālus,

Lasīt vairāk..

IMG_9594.jpg

Sarma

Profesore, pedagoģijas doktore, socionikas konsultante, divu bērnu mamma. Sarma Cakula, dalās zināšanās un pieredzē, kā veidot attiecības ar bērniem jau pirms piedzimšanas brīža un visu mūžu.

Lasi vairāk..

untitled-7834_edited_edited.jpg

Indra

Gleznotāja ar vairāk kā 15 gadu pieredzi un zināšanām Aura Somas krāsu terapijā, fraktālu zīmēšanas terapijā, mandalu zīmēšanas terapijā.

Lasi vairāk..

AKADĒMIJAS ZINĀŠANU BŪTĪBA

Pateicība un mīlestība ir divi ceļi, kas ved pie labklājības un atver dievišķās svētības vārtus. Tās ir visas dzīves garumā veidojamas un attīstāmas rakstura spējas. Ikdienā ir novērojama liela atšķirība starp cilvēkiem. Kas neprot cienīt un pateikties, tie dzīvē saskaras ar šķēršļiem un sarežģījumiem, bet tie, kas to prot un ieguldās, to raksturs, darbojoties piepūles virzienā, maz pamazām ver svētības vārtus. 
Mēs, sievietes un vīrieši, esam divu pretēju enerģiju nesēji, kas satiekamies ikdienā, mājās, sabiedrībā, uz ielas, dažādos kolektīvos, kā arī laulības gultā. Satiekoties ir jūtams, vai pārstāvam to ķermeņa veidolu, kas mūsu katra paša atspulgā ir redzams spogulī. Vīriešiem ir dabiski un svarīgi pārstāvēt vīrišķo enerģiju un sievietēm - sievišķo. Zinot šīs duālās pasaules likumu par divu enerģiju sadarbību, mēs veiksmīgāk radām savu dzīves attiecību piedzīvojumu, un visu, kas nebija izdevies līdz šim, varam apgūt, atveseļot un saņemt savā dzīvē to, ko mēs izjūtam kā laimi.

gold-629286.jpg

Mūsu vērtības

Mīlestība

Cieņa

Atbildība

Čaklums

Godīgums

dzma_aplis.png

Logo stāsts

Mūsu logo ir apaugļota olšūna, saule, zieds. Tas viss simbolizē siltumu, kodolu un vienotību, ko sniedz veselības un baudpilnas ģimenes attiecības. Logo atgādina mums par pasaules auglību un pilnību.

hands-sun.jpg

Mūsu mērķi

Atjaunot sabiedrībā zināšanas par likumsakarībām veiksmīgu attiecību veidošanā ar sevi, ar savu primāri ielikto dabu, ar līdzcilvēkiem un sabiedrību. Lasīt vairāk..