Šeit un tagad - laimīga.

Jā, laimīga - pēdējā nedēļa pagājusi Dzīves mākslas akadēmijas zīmē, jo papildu pamatkursam, devos uz Oksitacīnu ražošanas nometni, kas bija labākā ideja, ko varēju veltīt sev pavasari sagaidot. Lai gan sākumā nesapratu ko gaidīt, rezultātā esmu absolūti priecīga, ka ieguvu miera un harmonijas sajūtu, kādu sen nebiju izjutusi. Ja ik otrdienu mazliet jau jūt sievišķas enerģijas pieplūdumu, tad nometnē tās bija tik daudz, ka oksitacīni burtiski lidoja. Iedvesmojošas sarunas, kopības sajūta, atslēgšanās no ikdienas, draudzība un jaunas zināšanas un tas viss vieglā un ar “man patīk” sajūtu veidā.

Ļoti noderīgi bija iemācīties nelielus instrumentus kā ikdienu nedaudz pamainot var dzīvot

vieglāk un ar prieku. Īstenībā nekas jauns jau nav jāatklāj, tikai jāierauga un jānovērtē, ka viss ir pašas rokās. Ir tik daudz prieka avotu – pietiek iziet ārā un pamanīt, ka spīd taču saule, ka mazais pumpuriņš jau plaukst, vai ka mazs bērniņš lec pa peļķēm. Tāpat var iet pa ielu ar baudu, par to cik feini taču ir dzīvot. Var ēst samīļojot sevi un izbaudīt gardu ēdienu. Un tādas mazās baudas ir ik uz soļa. Protams, to visu jāliek kopā ar sevis pieņemšanu un novērtēšanu. Bija ļoti noderīgi paraudzīties uz savu dzīvi it kā no malas, piemēram, ka nepilnības manā dzīvē, kuras man likās, ka tikai citi var atrisināt, patiesībā varu pati sev atrisināt un nevis gaidīt, kad kāds (piemēram, mīļotais vīrietis) atnāks un tad viss būs labi. Labi var būt jau tagad un tas ir mans uzdevums, lai būtu jau labi un tad tajā varu dalīties arī ar vīrieti. Kopumā ļoti vērtīga nedēļas nogale, un gribās to gaišo sajūtu, kas ir pēc nometnes saglabāt pēc iespējas ilgāk un pārvērst par ieradumu.

Savukārt pēdējā lekcijā Dimantra stāstīja kā kļūt par liktenīgo sievieti vīrietim un izrādās tā

pat var būt nevis viena vien, bet vairākas sievietes dažādās jomās un reizēm par tādu var kļūt pat neapzināti. Interesanti, ka, ja apzināti vai neapzināti esam ietekmējušas vīrieša dzīvi, mūsu enerģija turpina iet tajā virzienā. Tāpēc svarīgi sekot līdzi, kurp virzām savas domas, enerģiju un uzmanību un kuram veltam savu uzmanību, rūpes un mīlestību. Tāpat saprotu, ka jāattīrās no bijušo attiecību pieredzēm un to atstātajām sekām. Arī sākot jaunas attiecības, jāmēģina pamanīt vai vīrietim iepriekšējās attiecības nav atstājušas pēdas, t.i. traumas. Jo tad vai nu tās turpina sekot un traucēt un attiecības jāizbeidz vai arī vīrietim arī jāattīrās caur terapiju. Pēc šīs lekcijas ieguvu nedaudz citu skatu uz attiecībām un to, kas vīriešus virza pa dzīvi.

Kopumā pēc šīs nedēļas saprotu, ka tā tomēr ir veiksme, ka varu būt akadēmijā, un izjūtu

lielu pateicību, ka man ir iespēja mācīties un iegūt šīs unikālās zināšanas.

Recent Posts

See All

Atbildība vai tomēr vaina?

Šonedēļ runājām par tēmu, kas atšķiras no līdzšinējām, jo apspriedām nevis sievišķo, bet vīrišķo. Arī tā daļa, ko mēs pavadām vīrišķajā enerģijā jāpavada kvalitatīvi. Tad nu uzzinājām daudz jauna par

Viss nāk un aiziet tālumā un sākas viss no gala

Šeku reku, pēdējā lekcija šajā kursā klāt. Lekcija bija tāds kā kopsavilkums un tik tagad var aptvert cik ļoti daudz ir pārrunāts un uzzināts šī kursa laikā. Liekas tikko vēl bija pirmās lekcijas un n

©2018 Life Art Academy