Būt par balvu

Balva- balva esmu es pati. Svarīgi, ka pati sevi uztveru kā balvu, nevis kā kaut ko pašsaprotamu. Ja sieviete vīrietim atdodas un atdod savu dzīvības enerģiju, tad viņam tas ir arī attiecīgi jāatalgo ar matēriju, lai neizjauktu enerģiju līdzsvaru. Ja sievietei būs par mazu ambīcijas un vīrietis neīstenos savu potenciālu, viņš kļūs izlaidies un pārmetošs. Šādā situācijā arī pati sieviete jutīs seksualitātes trūkumu. Tāpēc ir svarīgi, ka vīrietis būtu varošāks, lai sieviete uz viņu lūkotos it kā no lejas, lai viņš tai būtu it kā nesasniedzams. Par šo visu arī bija šīsnedēļas lekcija - par seksu, instinktiem un līdzsvaru attiecībās.

Man interesanti bija atklāt, cik nozīmīgi ir dievināt un sajūsmināties par vīrieti. Tas protams iet roku rokā ar vispār dzīvošanu sievišķajā veidā, lai nenonāktu sacensībā ar vīrieti. Tagad redzu vēl vienu iemeslu, kāpēc ābecei ir jāstrādā un kāpēc visu mūžu jāmeklē vīrā tās lietas, par ko viņu apbrīnot – jo tiklīdz sieviete ir krutāka, attiecības sāk kļūt platoniskas un kaisle apdziest. Caur šādu prizmu tagad saprotu dažas situācijas no savas dzīves, kad neapzināti esmu radījusi platonisku vidi un pēc tam pati par to brīnījusies.

Seksuālo instinktu ziņā mēs cilvēki esam diezgan līdzīgi dzīvniekiem – mūs vada mūžseni instinkti, tāpēc svarīgi ir koķetērija un flirts. Tā ir tā provokācija, kas ir sievietes uzdevums. Kad viņa vīrieti ir izprovocējusi, pēc tam metas bēgt un vīrietis ķer. Tad arī ir redzams vai viņš ir tik spēcīgs, ka var sievieti noķert. Lai gan šis piemērs ir nedaudz metaforisks, domāju intuitīvi visām mums saprotams. Gan šajā provocēšanas etapā, gan seksa laikā ir svarīgi, ka esam pilnas ar labu sievišķo enerģiju, t.i., ka mums ir vīrietim ko dot, jo protams, ne tikai vīrietim ir jānopelna balva, bet arī sievietes darbiņš ir šo balvu radīt. Tātad vēl un vēlreiz, jādomā par oksitacīniem, jādzīvo viegli un tā kā pašai patīk, jo seksualitāte sākas katrā pašā un ne sarkana veļa, ne minikleita tur nepalīdzēs.

Recent Posts

See All

Atbildība vai tomēr vaina?

Šonedēļ runājām par tēmu, kas atšķiras no līdzšinējām, jo apspriedām nevis sievišķo, bet vīrišķo. Arī tā daļa, ko mēs pavadām vīrišķajā enerģijā jāpavada kvalitatīvi. Tad nu uzzinājām daudz jauna par

Viss nāk un aiziet tālumā un sākas viss no gala

Šeku reku, pēdējā lekcija šajā kursā klāt. Lekcija bija tāds kā kopsavilkums un tik tagad var aptvert cik ļoti daudz ir pārrunāts un uzzināts šī kursa laikā. Liekas tikko vēl bija pirmās lekcijas un n

©2018 Life Art Academy