“Es to daru sev!” Alises stāsts

Updated: Sep 19, 2019

“Sieviete ir emocionāla, sieviete ir zeme, un vīrietis ir debesis. Mēs esam ļoti dažādi. Sieviete var sazemēties un nodot zemes enerģiju. Tāpēc  tik svarīgi ir nēsāt svārkus, lai enerģija brīvi plūstu no zemes uz augšu, lai sieviete no savas sirds un miesas dotu ar saviem pieskārieniem, samīļojot,  iedrošinot, noglāstot.  Sieviete ir māte un var barot, tāpēc svarīgi, ka tieši sieviete dod ēst ģimenei un vīram.

Manas draudzenes jautā: “Kāpēc Tu visu dari vīra dēļ – pucējies mājās, taisi viņam ēst un padod viņam to un šito, tā kā tāda kalpone! Kā var kalpot vīram?”

Es uz to skatos savādāk:  pirmkārt, es izskatos labi arī mājās, nevis vecās treniņbiksēs, bet tiešām velku mājas kleitas, jo es to daru sev, savam vīram, un man ir prieks, ka sava vīra acīs es esmu skaista sieva. Kā cita acīs gan man vajag būt skaistai? Izejot uz ielas, pie darba kolēģiem, pie citiem vīriešiem, priekšniekiem? Nē! Man vajag, lai mans vīrs redz, ka es esmu skaista! Protams, ka tas ir svarīgi! Es priecājos, ka es esmu laba sieva, forša mamma un iedvesmojoša draudzene, un vispār forša sieviete, dieviete un mūza! Es to daru sev, un tas ir tas, kas man dod spēku, iedvesmu un enerģiju! Es nekad neko nedaru vīra dēļ, pat, ja es pucējos viņam, pat, ja es sagaidot, sasveicinos ar viņu, pieskrienu klāt un iedodu buču, pat, ja es viņam padodu saldējumu, ko viņš pats it kā varētu paņemt no ledusskapja, es to izdaru sevis dēļ, jo es sevi iepriecinu ar to! Tas ir tas noslēpums, ko es esmu sapratusi: es to daru sev! Es daru jaukās lietas pret vīru, lai es būtu laimīgās attiecībās, jo gala rezultātā, tieši to es saņemu pretī!

Es esmu sākusi dzīvē uz lietām paskatīties no nedaudz cita aspekta, visas gudrības es esmu iemācījusies Dzīves Mākslas Akadēmijā. Es īstenībā vairs nevaru iedomāties savu dzīvi bez Dzīves Mākslas Akadēmijas, bez šīm zināšanām. Es esmu ārkārtīgi pateicīga Akadēmijas pirmavotam Dimantrai Antrai par viņas zināšanām, kuras viņa ir vākusi no visas pasaules un no savas dzīves pieredzes, un man ir liels prieks, ka viņa dalās ar tām!

Es noteikti atbalstu šo iniciatīvu, un vēlos, lai vēl vairāk sieviešu un vīriešu uzzina šīs būtiskās, svarīgās lietas, kā būt laimīgiem attiecībās.

Es nesen skatījos Oksfordas universitātes pētījumu: Kas veiksmīgiem cilvēkiem ir bijis par pamatu labai veselībai? Vai tā ir nauda, sasniegumi vai kas cits. Izrādās, ka pats svarīgākais priekšnosacījums ir laimīgas attiecības. Visiem tiem, kam ir laba veselība, ir laimīgas attiecības, tāds ir 75 gadu pētījumu rezultāts! Tāpēc es ticu, ka veselība nāk no domām un no mūsu apkārtējās pasaules. Mūsu apkārtējā pasaule ir arī mūsu iekšējā pasaule, kas ir mūsu domu spēks! Tāpēc laimīgas attiecības ir svarīgas!”

Recent Posts

See All