Hormoni un citi zvēri

Oksitacīns, testosterons, kaut kur jau iepriekš dzirdēti un bioloģijā mācīti, bet tagad uz tiem raugos citādi. Zināms darbiņš sievietei jāizdara apkārtējo labā, jo tikai viņai ir iespēja saražot oksitacīnus. Tad nu atkal jāatgriežas pie apzinātības un pašreizējo darbību novērošanas no malas. Oi, cik daudz pa nedēļu jau esmu pamanījusi situācijas, kur ražojas tikai testosteroni. Un tā kā ķermenis var vienlaikus ražot tikai vienu no šiem, tad skaidrs, kāpēc uzticības trūkst, harmonijas nav un attiecības nesanāk. Jo ne jau tikai pašai tie vajadzīgi, bet vēl arī priekš vīriešiem jāražo. Šī hormonu terapija arī izskaidro brīnumu, ko var just pēc katras Dimantras lekcijas – ka kļūst tā viegli un labi un pazūd stresi un saspringumi. Sanāk, ka vienkārši mēs sievietes ar savu kopā būšanu un arī papļāpāšanu saražojam oksitacīnus un tie arī dod to vieglumu, jo no stresa attīstās testosteroni.

Diemžēl tā vēlme pierādīt taisnību, sacensties, risināt stratēģiskus uzdevumus un vientuļošanās aizņem lielu manas dzīves daļu. Īpaši vientuļošanos tagad saprotu, ka varu likt – nepatīk kaudzītē. Kādreiz protams ir forši būt ar sevi un vienatnē ar domām, bet dzīvošana vienai īstenībā ir vairāk samierināšanās, nevis tas ko ļoti vēlos. Mēģināju šonedēļ arī pamēģināt lēno iešanu un ēšanu, bet dabiski esmu pieradusi iet pa ielu ļoti ātrā solī – pat nepamanu, ka skrienu. Dažreiz, ja eju ar kādu kopā, tad tas otrs mēdz teikt – vai varam lūdzu tā neskriet? Un es pat neesmu pamanījusi. Apzināta ēšana un ēdiena izbaudīšana ir lieta, ko esmu mēģinājusi praktizēt ikdienā pirms akadēmijas un zinu, ka brīžos, kad sanāk ieklausīties savā ķermenī un ēst tad, un cik daudz gribās, rodas lieliska sajūta un var justies viegli un enerģiski. Diemžēl bieži realitātē, ķermeņa vēlmes tiek apspiestas, jo, piemēram, visi citi kaut ko ēd, vai kāds uzaicina, vai ēd emociju iespaidā, vai moki sevi ar diētām un daudz citu iemeslu, kad ēdu ne tāpēc, ka būtu izsalkusi. Vēl divi oksitacīnu avots ir ņemšanās ap savu ķermeni un dienas ritma ieviešana, ko lieku kā vēlmes, bet pagaidām īsti nesanāk. Taču – nekas, nekas.

P.S. Pats feinākais citāts no otrdienas bija, ka sievietes ašais rīcības plāniņš ir- uzkrāso lūpas un smaidi, un lietas risināsies.

Recent Posts

See All

Atbildība vai tomēr vaina?

Šonedēļ runājām par tēmu, kas atšķiras no līdzšinējām, jo apspriedām nevis sievišķo, bet vīrišķo. Arī tā daļa, ko mēs pavadām vīrišķajā enerģijā jāpavada kvalitatīvi. Tad nu uzzinājām daudz jauna par

Viss nāk un aiziet tālumā un sākas viss no gala

Šeku reku, pēdējā lekcija šajā kursā klāt. Lekcija bija tāds kā kopsavilkums un tik tagad var aptvert cik ļoti daudz ir pārrunāts un uzzināts šī kursa laikā. Liekas tikko vēl bija pirmās lekcijas un n

©2018 Life Art Academy