II kursa ievadlekcijas ir noslēgušas un sācies otrais kurss. Ir, ir, ir

Ir, nauda! Tieši tā, nauda ir, paskatos apkārt un ir – nav svarīgi cik daudz, bet ir. Kā lekcijā runājām ir svarīgi kur virzām savu uzmanību, tas gan ir svarīgi vienmēr, bet īpaši, lai vairotu naudas un labklājības daudzumu savā dzīvē. Jākoncentrējas uz to, kas ir. Un ir tiešām daudz. Es pavēroju nedaudz, kas man ir apkārt un ir daudz viss kaut kā. Bet arī ir kur augt, bagātināties un sapņot. Tā ka mājas darbs skaidrs. Kopumā tāda savāda nedēļa, bet atnākušas trīs mazas atklāsmes.

Vispār, ja tā padomā daudzas no iepriekš sapņotajām lietām ko sapņoju tiešām piepildās. Tikai varbūt nedaudz neprecīzi. Es piemēram sapņoju, ka man dāvinātu randiņā ziedus, realitātē saņēmu daudz ziedu no kolēģiem – rezultāts ir un ziedi ir, tikai nedaudz citā veidā. Vai arī gribēju, kādu izbraucienu ārpus pilsētas ar savu simpātiju – izbraucām, tikai ne divatā, bet vēl kopā ar viņa draugu. Tā, ka sapņi jāiztēlojas precīzi.

Vēl viena lieta ir vide apkārt, kam sevi dodu un apkārtējo enerģija. Nu ļoti pamanu, ka šobrīd nākas lielāko darba dienas daļu telpā ar sievieti, kura diemžēl nedzīvo sievišķajā un īsti uz akadēmiju arī diez vai viņu varēšu piedabūt nākt. Rezultātā tik saprotu, cik enerģiju atņemoša ir šī vide. Es negribu nevienu aprunāt un vēlu, lai viņa ir laimīga, bet savus resursus un sapņus labāk gribu būvēt atbilstošā vidē. Kā saka Dimantra - augsnē. Tāda vide saprotams ir akadēmijā, bet arī citi brīži, kad esmu ar mīļām, atbalstošām ģimenes meitenēm, draudzenēm, kolēģēm ir lieliski. Šāda pozitīva atbalstoša vide motivē un iedvesmo.

Treškārt tādu interesantu sapni redzēju pāris dienas atpakaļ, kas uzvedināja uz pārdomām. Sapnī redzēju puisi, ar kur pirmo reizi biju uz randiņu, bet kur pieliku punktu attiecībām - principā aizbēgot. Saprotu, ka divreiz vienā upē neiekāpsi un tas ir tikai sapnis. Bet ko sapratu, ka man ir svarīgi, ka vīrietis ir sirsnīgs un rūpīgs. Pārsvarā man pievilcīgi liekas tieši tie vēsie čaļi, kuriem es esmu vienaldzīga. Sausais atlikums – toreiz viņu sāpināju un pašai ar nebūt nebija viegli. Lepna biju un neko labu ar to neesmu panākusi. Laiks laboties.

Tādas izkaisītas šonedēļ pārdomas. Gaidu jauno lekciju, jo tagad ievadlekcijas ir noslēgušas un sāksies otrais kurss.

PS

Jebkuros brīžos, kad nāk virsū rudens melanholija - palīdz pastaigas dabā un izkustēšanās - kārtējo reizi šodien par to pārliecinājos.

Recent Posts

See All

Atbildība vai tomēr vaina?

Šonedēļ runājām par tēmu, kas atšķiras no līdzšinējām, jo apspriedām nevis sievišķo, bet vīrišķo. Arī tā daļa, ko mēs pavadām vīrišķajā enerģijā jāpavada kvalitatīvi. Tad nu uzzinājām daudz jauna par

Viss nāk un aiziet tālumā un sākas viss no gala

Šeku reku, pēdējā lekcija šajā kursā klāt. Lekcija bija tāds kā kopsavilkums un tik tagad var aptvert cik ļoti daudz ir pārrunāts un uzzināts šī kursa laikā. Liekas tikko vēl bija pirmās lekcijas un n

Dzīve kā teātris

Vēl viena nedēļa paskrējusi un šoreiz lekcijā iepazināmies ar tēmu par sievietes lomām. Kā izrādās, sievietei esot attiecībās ir jābalansē starp piecām dažādām lomām. Māte vai mīļākā, kalpone vai siev

©2018 Life Art Academy