“Kā atmodināt intīmo dzīvi, kā sakārtot hormonus?” – Atbild Dimantra Antra

Elīna jautā: “Vēlējos pajautāt, kā atmodināt intīmo dzīvi, kā sakārtot hormonus? Ar vīru esam kopā 10 gadus un kaut kā pazudusi tā dzirkstele!”


Atbild Dimantra Antra: “Atmodināt intīmo dzīvi var, ja sievietei ir vēlēšanās to darīt. Sievietei mēneša laikā nedēļu ir aktīvs seksuāls periods, kurā ļoti vajadzētu būt drosmīgai un uzaicināt vīrieti, sievišķīgi un koķeti, uz jautru flirtu, kāds jums bija attiecību pirmajā pusgadā. Tas bija laiks, kad mēs pratām koķetēt, flirtēt un sekss bija tik dabisks. Vienkāršākais veids ir atcerēties šo sajūtu un atmodināt sevī rozā briļļu perioda sajūtas. Šīs sajūtas būs kā virmojums, kas pavedinās vīrieti. Bieži vien pēc desmit gadiem ir ļoti daudz aizvainojumu, neuzticēšanās un bijis daudz kā neinteresanta un garlaicīga, daudz bloķējuša, kura dēļ sieviete nemaz vairs neinteresē šī vīrietis, ar kuru kopā redzēts un piedzīvots tik daudz nelāga.

Bet tomēr uzaicinu sievieti būt tai, kas pavedina un uzaicina vīrieti uz intimitāti. Tieši sieviete ir tā, kas var to izdarīt. Vīrietim šādu spēju nav. Vīrietis būs tas, kurš reaģēs uz šo sievietes seksuālo impulsu. Protams, ka, lai nodzīvotu desmit un vairāk gadus kopā, ir nepieciešama seksuālās dzīves bagātība. Bet ar piebildi, ka tas ir ļoti liels process, kurā šo bagātību radīt partneru starpā. Aplams variants ir mainīt partnerus, kad kaut ir apnicis iepriekšējais. Sievietes uzdevums ir radoši pieiet savai seksuālajai dzīvei ģimenē. Radoši ir ietilpīgs vārds, kas sākotnēji jāatver sevī un tad jāatmodina ar to vīrieti.

Vienveidīgi mīlēties var pirmo pusgadu, bet seksam kļūstot apnicīgam, ir interesanti un radoši jāpieiet, lai ikdienas uzturētu dzirksteli.”