Kā iedvesmot vīrieti dāvināt dāvanas un ziedus?

Jāsaprot, ka dāvanas un ziedi vīrietim nozīmē pavisam kaut ko citu kā sievietei. Un tieši tā – uz dāvanu un ziedu dāvināšanu vīrieti var tikai iedvesmot, turklāt iedvesmot uz kaut ko, ko viņam pašam diži nevajag, uz kaut ko, kas viņam īsti nav vērtība. Tikai retie vīrieši izprot ziedus un ko nozīmē tos dāvināt sievietei.

Tev ir jāprot parādīt vīrietim, kas Tevi iepriecina – ja viņš darīs tā, tad Tu priecāsies. Tev Viņam ir jāparāda, no kā Tu gūsti prieku un no kā Tu skumsti – ar nākotnes perspektīvu. Kā to izdarīt? Tad, kad Tu kaut kur redzi skaistus ziedus vai kādu lietu, kuru Tu vēlētos, Tu sāc par to izrādīt prieku, jo tas ir Tavā redzamības lokā. Un tad vēl kreatīvā, jaukā veidā Tev viņam jāparāda, cik viņš būs brīnišķīgs un īpašs, ja Tu caur viņa rokām saņemsi šos ziedus vai dāvanu. Respektīvi, Tu parādi savu prieku nevis par lietu, bet par šo vīrieti, kurš Tev dāvina šo lietu vai puķes.

Tāpat, lai iedvesmotu vīrieti dāvināt, Tev ir skaidri jāparāda – ko tieši Tev vajag dāvināt. Vīrieši bieži vien nenojauš un nezina, kas Tev patiktu, un tāpēc labāk nemaz nedāvina neko. Neesi kautrīga šajā ziņā. Esi skaidra. Reizēm Tu vari tā tieši palūgt: “Lūdzu, uzdāvini man…!”, bet ne: “Lūdzu, vai Tu varētu man uzdāvināt…”. Viņam vajag dzirdēt tieši un skaidri, ko Tu gribi. Taču ne caur formātu “es gribu”, bet ar lūgumu vai ar skaidri izrādītu prieku par konkrēto lietu.

Nekad neapvainojies, ja viņš nav līdz galam sapratis, ko Tu vēlējies, un ir nopircis kaut ko citu. Nekad neizrādi vilšanos, nekad nekritizē dāvanu, nekad nesaki, ka labāk būtu nopircis kaut ko citu. Tieši pretēji – ikreiz, kad viņš Tev kaut ko uzdāvina, kaut vai mazu nieciņu, kaut vai izrāda nelielu dāvināšanas žestu – ļoti par to priecājies, jā – jau priekšlaicīgi. Izrādi savu prieku par to, ka viņš dāvina. Un pat, ja esi sliktā garastāvoklī un dāvana nav nekas īpašs – nevis tikai mazu smaidiņu, bet tiešām izrādi prieku – skaļu, emocionālu prieku. Maksimālo prieka dozu, ko no sevis tajā mirklī vari dabūt ārā. Un pēc dienas vēlreiz papriecājies par to pašu dāvanu. Un tikai tad soli pa solim apmāci viņu uzdāvināt Tev pareizākas, vēlamākas lietas.

Lai jums skaistas dāvanas, kas padara ikdienu priecīgāku!