“Kā, lai atjauno kaisli, kā izrauties no rutīnas?” – Atbild Dimantra Antra

Daina jautā  “Ar vīru esam precēti jau kopš 2002. gada, mūsu attiecības vienmēr bijušas harmoniskas un mierīgas, bez strīdiem un citām negācijām. Taču ir rutīna, kas manuprāt, nosit mūsu kaisli. Pēc darba viņš ir ļoti noguris, līdz ar to mīlēšanās mums ir ļoti reti, kas mani mazliet skumdina un mulsina – vai tas ir uz labu? Un kā, lai atjauno šo kaisli, kā izrauties no rutīnas?”


Atbild Dimantra Antra: “Atmodināt kaisli ir sievas darbiņš. Iemesli, kādēļ kaisle ir zudusi, var būt dažādi, bet atmodināt to var sieviete. Viņai tas ir radošs sevis atmodināšanas, atraisīšanas un atjaunošanas darbs. Visprimitīvākais veids ir atmodināt iemīlēšanās laiku, kad seksuālā kaisle bija augstā līmenī. To var darīt ar atmiņu palīdzību. Tas raisīs tās pašas sajūtas, kādas bija agrāk. Uz kādu laiku šis scenārijs darbosies.

Ieteikums būtu vīrietim iemācīties ar savu sievu apieties tā, lai viņa gūtu patiesu baudu un gandarījumu seksa piedzīvojumā. Tad ritenis starp abiem partneriem iegriezīsies.

Vīrietis ir noguris, varbūt tieši tādēļ, jo viņam trūkst šīs enerģijas, kuru viņam var iedot vienīgi sieva. Savukārt sievai ir skumjas tādēļ, ka viņai ir par daudz enerģijas, kura aiziet nepareizā virzienā – smagās emocijās.

Viens veids ir pamodināt sevi ar iedvesmu, kuru nedaudz mākslīgi ar atmiņu palīdzību raisa. Bet otrs veids jau ir veidot jaunu ieradumu sistēmu, kurā sekss ir ļoti būtisks kreativitātes brīdis. Radošumam sākotnēji ir jānāk no sievietes. Vīrietis var vienīgi atsaukties uz sievietes kaislību. Dainas uzdevums ir savas kaislības radošuma atmodināšana.”