“Kā panākt, lai vīrietis apprec?” – Atbild Dimantra Antra

Anna jautā: “Kā panākt, lai vīrietis apprec?”


Atbild Dimantra Antra: “Panākt, lai vīrietis apprec, nemaz nevar. Vīrieti var iedvesmot uz šo soli. Jāprot radīt garšīgu sajūtu par to, kā izvērtīsies laulības dzīve ar sievieti. Jāparāda, ar ko laulības dzīve, precēta vīrieša dzīve, vīrietim varētu patikt labāk nekā dzīve līdz šim. Tas ir sievietes uzdevums – parādīt perspektīvu, iedvesmot vīrieti uz šo soli.

Bieži vien vīriešiem ir bail no precībām. Sievietes uzvedība var viņu biedēt un tādā veidā var panākt pretēju efektu.

Annai jāpaskatās uz savu uzvedību līdz šim, jo tajā var slēpties iemesls, kura dēļ vīrietis nevēlas precēties. Pēc būtības vīrietis apprec mīļoto sievieti. Iesaku Annai apskatīties nākotnē un saredzēt tajā pēclaulības dzīvi. Vai tā būs skaistāka nekā līdz šim. Ja Anna to redz un jūt, tad šo perspektīvu ir jāaiznes līdz vīrietim. Ir jānovēro, kas vīrieti iedvesmos. Caur ko Anna var parādīt skaistāku dzīves perspektīvu apprecoties. Tas ir radošs process, kurā Annai jāiegulda savs darbs.”


Dina jautā: “Dzīvoju kopā ar savu draugu jau vairākus gadus, bet viņš mani nebildina. Kas varētu būt iemesli?


Atbild Dimantra Antra:

“Vīrietim ir ļoti ērti dzīvot ar sievieti. Viņa ir kā mīlestības ādere viņam blakus, un šī vajadzība bildināt ir lieka, jo tas pēc kā viņš tiecas, viņam jau ir. Sievietei savā uzvedībā kaut kas ir jāmaina. Bet jāmaina interesantā, sievišķīgā veidā, lai vīrietim rastos vēlme bildināt. Bet tas jau ir cits stāsts. Šīs situācijas iemesls ir ieradums un motivācijas trūkums no vīrieša puses.”