Kādas attiecības uzturēt ar vīramāti, kura ir slima un ar kuru nav patīkami uzturēt kontaktu?

Mēs nevaram būt atbildīgi par saviem priekšgājējiem, par tiem, kas ir vecāki par mums. Bet mums ir pilna atbildība par tiem, kas ir pēc mums – par saviem bērniem. Tas ir tā, kad Tu ej pa taciņu, Tu nevari būt atbildīga par to, kas tur ir nomests vai iestādīts pirms Tevis. Bet Tu esi atbildīga par to, kas paliek aiz Tevis. Tieši tā arī attiekties šajā ģimenes situācijā – rūpēties un uzņemties atbildību par saviem pēcnācējiem.

Tomēr Tava vīra karmiskais uzdevums būtu dot savai mammai (Tavai vīramātei) pietiekami daudz naudas, lai viņa varētu dzīvot un noalgot sev kopēju. Ja mamma ir palikusi viena bez vīra, tā ir viņa atbildība – nodrošināt mammas dzīvošanu, veicot materiālu ieguldījumu. Taču emocionālā labklājība un morālais patvērums ir mammas pašas atbildība. Un sievai ir jābūt mierā at to, ka vīrs dod naudu arī savai mammai, jo viņš ir atbildīgs ne tikai par sievu, bet arī par savu mammu. Tajā pat laikā sievai vajadzētu justies tā, ka viņai pašai pietiek un tikai tad tiek citiem, jo sievas uzdevums attiecībās primāri ir rūpēties par savu un bērnu drošības sajūtu.

Līdz ar to, sieva pret vīramāti nav atbildīga un viņai nav pienākumu viņas priekšā. Uzturēt kontaktu vai nē – jāklausa savai intuīcijai un sirdsbalsij.