“Kāpēc neizdodas piesaistīt vīrieša uzmanību, un kā to mainīt?” – Atbild Dimantra Antra

Inga jautā: “Kas ir galvenie iemesli, kāpēc nesanāk piesaistīt vīrieša uzmanību?”


Atbild Dimantra Antra: “Sieviete staro, un vīrietis zemapziņas līmenī lasa šo starojumu caur sievietes sejas izteiksmi, caur viņas kustībām, balsi, smaržām un citām viņas izpausmēm. Ja vīrietim šis starojums nepatīk, viņš netuvojas. Kustības var būt sievišķas un arī vīrišķas. Sieviete var būt ļoti skaista ārēji ļoti vilinoša, bet, ja viņas izpausmes ir vīrišķas, tad vīrietis netuvojas. Vīrietis satiekas ar citu vīrieti vienīgi kopīgu uzdevumu veikšanai, bet ne kopīgu attiecību veidošanai. Un tādēļ sievietei ir ļoti svarīgi, ka viņa caur sevi, caur savu ķermeni, balsi un kustībām ir sievišķīga. Tad vīrietis tuvosies. Varbūt situācijas iemesls ir meklējams hormonu darbībā. To darbības rezultātā var piemist nepiesaistošs aromāts. Kā piemēram, testosterona dēļ. Vīrietis šādu sievieti no tālienes uzlūko kā skaistu un iekārojamu, bet tuvumā esot šī sieviete viņu vairs neinteresē. Bieži vien sievietes uzvedība un viņas vibrācija atgrūž vīrieti.

Kā sievietei tādā situācijā rīkoties? Viņai būtu sevi jāpavēro. Jānovērtē, cik interesanta viņa ir pati sev, cik iedvesmojoša. Novērot, vai gadījumā viņa nav autoritatīva un ar šo iezīmi nedominē visa telpā. Gudra sieviete ir tā, kas prot ieslēgt slēdzi, lai gaisma iedegtos. Ja šādi sieviete prot ieslēgt vīrieša potenciālu, tad tas ir brīnišķīgi! Bet, ja sieviete aptumšo vīrieša spožumu, tad tāda sieviete vīrietim būs neinteresanta. Es novēlu aizdomāties par to, kas notiek ar vīrieti tad, kad viņa klātbūtnē atrodies tu. Ja vīrietis nevēlas tikties un attiecības nemaz netiek uzsāktas, tad, visticamāk, ir jāpatrenējas ar apkārtējiem tuvajiem cilvēkiem, lai viņi pasaka atklāti, kāda ir tava komunikācijas maniere. Cik tā ir patīkama. Vai ir vēlme uzturēt sarunu ar tevi un ieteikt tās lietas, kas nāktu par labu, lai saruna izvērstos patīkama.

Ir situācijas, kad sieviete ir tik aizņemta ar sevi, ka viņa nespēj ieinteresēt otru. Un šādās situācijās, kad esam aizņemti ar sevi un ar savu teikto aizpildām visu telpu, tad citiem cilvēkiem mūsu klātbūtnē var būt netīkami uzturēties. Katrs vēlas būt uzmanības centrā un parādīt sevi. Īpaši vīrietim tas ir svarīgi! Sievietei ir jāinteresējas par vīrieti. Savukārt vīrietis par sievieti interesējas ļoti dabiski. Sievietei jāparāda sava interese par sarunas partneri un jāļauj viņam izcelties.

Kā vēl viens scenārijs var būt šāda situācija. Sieviete ir pārāk kritiska par visu, ko vīrietis dara. Viņa nevilšus izsaka kritiku, pati nemanot to. No šādam kritiskām sievietēm vīrietis izvairīsies. Iekarot sievietes sirdi var skaisti tad, ja sieviete prot slavēt, sajūsmināties, atbalstīt. Šāda sieviete būs interesanta vīrietim, jo viņa cildinās viņa potenciālu. Intuitīvi vīrietis atšķir sievietes – kura ir tā, kura grauj, bet kura tā, kura ceļ viņa potenciālu.”