“Kāpēc vēlos saglabāt draudzīgas attiecības ar bijušajiem?” – atbild Dimantra Antra

Agrita jautā: “Kas slēpjas zem manas vēlmes saglabāt draudzīgas attiecības sarunu līmenī ar bijušajiem (bet tikai tiem, kas no manis aizgājuši)? Tie, no kuriem es aizgāju, manī tādu vēlmi neizraisa…”


Dimantra Antra:

Iespējams, šī vajadzība pierādīties ir tā, kas liek uzturēt attiecības. Tev šie vīrieši aizvien kaut kādā veidā patīk, un patikšana kopā ar vēlmi pierādīties neļauj atbrīvoties no iepriekšējām attiecībām līdz galam. Agritai jāpaskatās atklāti, kas šajos vīriešos tieši konkrēti – detaļas, izpausmes, kvalitātes, ir tās, kas vīriešos – sarunu partneros patīk. Atzīt to! Ja tas patīk, tad tā arī ir. Tur pamatā ir simpātijas. Atzīt, ka tieši šīs īpašības ir tās, kuras patīk.

Otra lieta ir tā, kas ir tas, ko Agrita vēlas pierādīt. Pierādīt tieši sev. Varbūt bērnībā palicis kas nepiepildīts, kas sievieti tur šajā mazvērtības āķī. Varbūt šie padomi ļaus noorientēties. Tātad divas lietas, kam būtu jāpievērš uzmanība. Pirmā, kas patīk šajos konkrētajos vīriešos, ar ko tiek uzturēta komunikācija. Otrā – kas ir tas, kas viņai ir jāpierāda.