“Kad attiecībās ar vīru pa vidu ir pārmetumi vai klusums. Kā izkļūt no burvju loka?” – Atbild Dimant

Inese jautā: “Es daudz strādāju un pelnu, bet mans vīrs to nenovērtē un pārmet, ka man nav laika viņam, lai gan kopumā man darbs patīk. Ko darīt?”


Atbild Dimantra Antra: “Nauda, projekti, darbs ir vīrieša sasniegumi. Arī mājās pārnesta nauda ir vīrišķs sasniegums. Tu esi sieviete ar vīrišķo izpausmi un vari to visu sasniegt, bet tas liek tev nogurt. Savukārt vīrietis šādā situācijā paliek bez sievišķās enerģijas, kuru sniegt viņam vari tu. Bet tu to nevari izdarīt, jo esi šo sievišķo enerģiju aiznesusi uz darbu un nopelnījusi naudu, kuru viņš pats ir gribējis atnest tev. Beigu beigās jūs abi nonākat situācijā, kur jūs abi konkurējat. Gan tu, gan tavs vīrietis mājās pārnes mamutu, kā senos laikos, un nav neviena, kurš (jeb precīzāk kura) par šo mamuta mednieku sajūsminātos un priecātos. Tādēļ vīrs nesajūsminās par tevis atnesto naudu, jo tu vari izdarīt to pašu, ko var viņš.

Vīrietis vēlētos būt vienīgais mamuta mednieks, jo tā ir viņa dabiskā izpausme. Mājās viņš vēlas atpūsties un uzņemt enerģiju no sievietes, bet to nesaņēmis, ir neapmierināts. Sieviete var visu. Viņa var būt gan kā vīrietis un darīt vīrieša darbus, gan būt kā sieviete. Neapmierinājums no vīra rodas dēļ nesaņemtās sievišķās enerģijas, kuru viņam var dāvāt vienīgi sieviete. Nevajadzētu pieļaut, lai vīrietim nākas šo sievišķo enerģiju meklēt ārpus mājas.”


Liene jautā: “Kāpēc pēkšņi sanāk tā, ka ar savu vīru iestājas klusums? Tu negribi runāt, stāstīt… un arī viņš nestāsta…”


Atbild Dimantra Antra: “Šis klusums, jo īpaši uzsverot, ka tas ir radies pēkšņi, var rasties iepriekšējas situācijas rezultātā. Pagātnes situācijā jūs viens otram esat nodarījuši sāpes un tagad vairs nevēlaties otram uzticēties. Paskaties, kurš kuram nodarīja šīs sāpes. Varbūt jūs abi esat sāpinājuši viens otru. Tas ir bijis strīds, pēc kura abi esat norobežojušies. Ļoti svarīgi ir veids, kā jūs caur šo klusuma periodu iziesiet. Reizēm tas ir pat dziedinoši. Šādas ieturētas pauzes ļauj jums uzņemt enerģiju un atjaunoties, bet tas nedrīkst ieilgt.”