Mīl vai nemīl?

Instinkti, iemīlēšanās, mīlestība , mīlestības valodas – viss kopā dara dzīvi raibu. Vakardienas lekcijā tēma bija iemīlēšanās, kas ir kaut kas pilnīgi cits kā mīlestība. Iemīlēšanās ir vienkārši hormonu reakcija uz impulsiem, kamēr mīlestība ir jūtas, kurās ideālajā variantā pāraug iemīlēšanās. Interesanti, ka vīriešiem un sievietēm atšķiras iemīlēšanās un tas, cik viegli ir no tās pāriet, nākošajā līmenī – mīlestībā. Lai gan intuitīvi liekas, ka tieši sievietes būs tās, kuras iemīlēšanos pārvērtīs mīlestībā, tad viss ir otrādi. Tieši no vīrieša mīlestības ir atkarīgs cik ātri instinktu ietekmētā sieviete tiks pāri savam riebumam, kas rodas tiklīdz viņš iepazīts un iemīlēšanās stadija beigusies. Tajā laikā, vīrietis, kurš nolēmis, ka šo sievieti mīl, palīdzēs viņai noturēties uz mīlestības ceļa un nesagraut attiecības.

Šobrīd esmu pārdomās par līdzšinējām pieredzēm, varbūt ne tik nelabās kā pirms nedēļas, bet filozofiskākās. Vai līdz šim maz esmu kādreiz tikusi tālāk par iemīlēšanos, vai tā jebkad ir pāraugusi mīlestībā? Un vai tie vīrieši ar kuriem esmu tikusies ir bijuši iemīlējušies un pārgājuši mīlestībā? Liekas vismaz vienreiz mans atgrūšanas instinkts ir nostrādājis, vēl vienu reizi arī ieslēgusies tā nepatikas stadija (viņš gan neatbilda sievietes ābecei, bet par to neko tajā laikā nezināju). Vēl viens gadījums, kad pāris gadus biju iemīlējusies, taču tagad saprotu, ka biju arī nedaudz atkarīga un manī uzdarbojās mātītes instinkts, ka vīrieti jāiekaro un jāpakļauj. Vai varbūt arī man bija par lielu ambīcijas? Nezinu. Bet lai pagātne paliek pagātnē.

Tagad interesanti, ka radusies jauna iepazīšanās un no vienas puses man ir tik daudz informācijas, ko varētu pielietot. Bet no otras puses pat liekas nedaudz biedējoši- kā visu atcerēties un pielietot īstajā brīdī? Skaidrs, ka uzreiz nesanāks, tāpēc laikam pa drusciņai jāsāk- vismaz nedarīt, to, ko jau apzinos, ka varu darīt labāk un sievišķīgāk.

Recent Posts

See All

Atbildība vai tomēr vaina?

Šonedēļ runājām par tēmu, kas atšķiras no līdzšinējām, jo apspriedām nevis sievišķo, bet vīrišķo. Arī tā daļa, ko mēs pavadām vīrišķajā enerģijā jāpavada kvalitatīvi. Tad nu uzzinājām daudz jauna par

Viss nāk un aiziet tālumā un sākas viss no gala

Šeku reku, pēdējā lekcija šajā kursā klāt. Lekcija bija tāds kā kopsavilkums un tik tagad var aptvert cik ļoti daudz ir pārrunāts un uzzināts šī kursa laikā. Liekas tikko vēl bija pirmās lekcijas un n

©2018 Life Art Academy