Nākamajā dienā pamodos un jutu – esmu brīva!

Fiziski mēs bijām šķīrušies jau vairākus gadus un nekontaktējāmies, bet es jutu, ka joprojām ir kāda nepārrauta saite. Mūsu stāsts manā psihē un ķermenī nebija beidzies, neļaujot sākties jaunam stāstam. Mēs toreiz bijām ļoti jauni un nezinājām kā šķirties viegli un ar cieņu….

Bet vakar notika brīnums. Kā savādāk to nosaukt?

Dodoties mājās pēc rituāla, es saņēmu zvanu no nepazīstama numura. Viņš man piezvanīja! Saruna kā seniem draugiem – par sadzīvi, kopīgām paziņām, darbiem un laikapstākļiem. Kad viss bija izrunāts, ieturot neilgu pauzi, viņš teica: “Es gribēju Tevi satikt, lai palūgtu piedošanu. Un pateikt, ka tagad esmu laimīgs.” “Satikties nevajag, viss jau ir piedots. Es arī esmu laimīga!” Smaidot atbildēju, atvadījos un noliku klausuli, tā viegli un ar cieņu pabeidzot mūsu stāstu.

Nākamajā dienā pamodos un jutu – esmu brīva! Par to liecināja ķermeni atstājušais smagums, patiesi – muskuļi jutās kā būtu cilājuši senus akmeņus, kas mani tik ilgi bija atturējuši no kustības, virzības, viegluma.

Vēlējos padalīties šajā personīgajā stāstā, jo es zinu, cik ļoti dažreiz ir grūti pēc šķiršanās. Mēs turpinājām dzīvot, bet ne līdz galam, daļa no mums bija iestrēgusi pagātnē – sāpīga un nobijusies. Es dažriez mēģināju tur atgriezties, lai dabūtu sevi atpakaļ, lai kaut ko izrunātu un atrisinātu, bet palika tikai trakāk.

Un te ir atbrīvošanās rituāls – intīms, spēcīgs pārdzīvojums ar SEVI, kas pabeidz nepabeigtus stāstus smalkā un netveramā pasaulē. Tas bija pārsteidzoši jaudīgi un emocionāli. Es novēlu katrai meitenei uzdāvināt sev šo svēto darbiņu ar sevi. Neatkarīgi no situācijas – vai esi pašlaik attiecībās vai nesen šķīrusies, vai ilgi jau viena – šis saliek personīgo dzīvi pa plauktiņiem.

Vārdos nevarēšu izteikt, cik ļoti pateicīga esmu Annai par to, ka viņa tik drosmīgi dalās šajās zināšanās! Paldies Dzīves Mākslas Akadēmijai par droši vidi. Paldies visām meitenēm, kas bija ar mani kopā rituālā, mūsu kopīgā enerģija man palīdzēja izdarīt to, ko nevarēju saņemties izdarīt gadiem.

/No atsauksmēm par “Atbrīvošanās rituālu no bijušajiem un nevajadzīgiem sakariem”/


Ja arī Tu netiec pāri kādam senam stāstam, turi aizvainojumu un sāpes, vai arī vienkārši jūti, ka trūkst enerģijas un nespēj veidot skaistas attiecības – būsi mīļi gaidīta Dzīves Mākslas Akadēmijā uz Atbrīvošanās rituālu.


Mīlestībā un pateicībā, Mūza Anna

Recent Posts

See All