Pašapziņas atveseļošana – pirmais solis uz mīlestību

Mīļā…. Tu esi skaista, Tu esi gribēta, Tu esi mīlēta, Tu esi lutināta, Tu esi īpaša, Tu esi vēlama, Tu esi vērtība, Tu esi sievišķīga, Tu esi laimīga, Tu esi brīva, Tu esi bagāta, Tu esi!

Esmu pieredzējusi, ka vissaldākā, visgaršīgākā dzīves sajūta ir atļauties būt sev pašai un zināt, ka esmu pietiekama. Zināt, ka esmu vērtība un man nav tam jāmeklē apstiprinājums no citiem cilvēkiem. Tomēr šis ceļš līdz sevis mīlestībai man prasīja ilgus gadus. Es ļoti labi atceros dzīvi pirms un dzīvi pēc tam. Vislielākais prieks un bauda ir atļaut būt sev pašai. Ja dzīve man ir devusi šādu dāvanu, šādu pieredzi, tad man ar to ir jādalās. Jūtu sevī spēcīgu misiju dalīties iespējās, rīkos un instrumentos, kas palīdz veidot jaunus domāšanas veidus un ieradums – labvēlīgu attieksmi pret sevi. Vēlos, lai citām meitenēm šis ceļš būtu ātrāks kā man. Iemesli kāpēc nemīlam sevi ir ļoti dažādi, taču tie ir bijuši ilgi gadi, kuros esam sevi noliegušas. Šīs iknedēļas prakses ir iespēja sev šo laiku kompensēt ar pamatīgu mīlestības devu!

Tiekamies, mīļās! Mūza Anna


Meitenes par pašapziņas atveseļošanas praksēm saka tā:

“Manuprāt, pašapziņas atveseļošana ir pats, pats pirmais solītis, kas būtu jāsper, lai sāktu savu izaugsmi, lai kļūtu laimīgāka, lai veidotu skaistākas attiecības ar apkārtējiem un vairotu savu labklājību. Mūsu zemapziņa ir tik ļoti saprogrammēta ar notikumiem, scenārijiem, kas visu iepriekšminēto vienkārši bloķē un neļauj tam ienākt realitātē.” Marta

“Mūza Anna solīti, pa solītim pašapziņas atveseļošanas praksēs palīdz atrast traucējošas programmas, tās atpazīt un pamanīt ikdienā, kā arī dod instrumentus, kā šīs programmas aizstāt ar pozitīvām un vēlmju atbalstošām. Šīs prakses man palīdzēja sevi ieraudzīt savādāku. Šīs prakses mani iedrošināja vēlēties vairāk un ticēt, ka tas ko vēlos – piepildīsies! Jo es esmu tā vērta! Jo man drīkst būt viss, ko es vēlos! Anna, paldies Tev, ka dari šo tik ļoti vērtīgo darbiņu, dalies zināšanās un instrumentos…pietrūkst vārdu, lai aprakstītu, cik tas ir nozīmīgi!” 

Ar mīlestību un pateicību, Laura


Ja arī Tu vēlies sajust veselīgas pašapziņas garšu un tās ietekmi dzīvē, droši pievienojies!

Recent Posts

See All