Pateicībā, Una!

Updated: Sep 19, 2019

Mana mīļā Dzīves Mākslas Akadēmija, ļoti – ļoti vēlos Tev uzrakstīt pateicības vārdus.

Pateicos par sajūtu, ko radīji, kad pirmo reizi iepazinos ar Tevi. Drošību. Vidi, kurā varu justies brīva.

Pateicos par siltajām tējām, kafijām, plediņiem un pats svarīgākais, paldies par siltajiem acu skatiem, gan ziemas aukstajās dienās, gan vasaras karstumā.

Pateicos par tik ļoti personisko attieksmi pret ikkatru.


Pateicos par auklēšanu – par manu auklēšanu. Esmu izaugusi par jaunu, pašpārliecinātu un drosmīgu sievieti. PALDIES!


Akadēmijā ‘dzīvoju’ mazliet vairāk kā gadu. Esmu uzspējusi iziet bāzes kursu ‘Laimīgas attiecības’, piedzīvot ārkārtīgi lielas transformācijas ‘Apzināšanās ceļš’ kursā, izdejojusi savu ķermeni Jutekliskajā plastikā pie Laurutes, izgāju kursu pie Lauras, lai sāktu iepazīt savu seksualitāti un visam pāri vēl ‘Dzīvot dziņas’ nometne. Kas tas ir bijis par piedzīvojumu – jāsaka gan, ka tas ir tikai sākums!


Esmu izmetusi no sevis bailes, nevajadzīgās idejas, novecojušās ticības, lepnību un vēl kaudzi ar seniem aizvainojumiem. Darbiņš pamatīgs, bet tik ļoti tā vērts...

Kāda esmu tagad? Laimīga. Tieši tik vienkārši. Laimīga ar sevi un ar pilnīgu ticību un pārliecību tajā, ka savu dzīvi veidojam pašas! Kā ir izmainījusies manējā? Tas lai paliek citai reizei...Jāpiebilst vien, ka domājam, ko domājam – jo viss, patiesi viss, piepildās!

..turpinu teikt paldies. Paldies tai sieviešu mīlestībai, kas ir Akadēmijā. Draudzība ar visu sirdi. Atklātība, sapratne un mīlestība. Paldies par tādu vietu pasaulē, kur var iegūt tik skaistas, viedas un brīnumainas sirds draudzenes!


Pateicībā godu dodu Akadēmijas burvēm – Antrai, Laurai un Annai. Kāds tas ir spēks, kādas zināšanas! Paldies, ka tajā visā tik dāsni dalaties!

...vēl, ko vēlos piemetināt...Meitenes, Sievietes, Dāmas, Kundzes, visas - visas Sievišķās Būtnes...Aicinu jūs - nākat, skrienas, rāpojat, ja citādāk nevar - bet esiet Dzīves Mākslas Akadēmijā...'Kašājat' nost to visu lieko, augat, mīlat un vienmēr, tiešām vienmēr, esiet atvērta jaunām, skaistām lietām un vietām.

Milzīgas bučas, apskāvieni un visas citas mīļuma izpausmes, Una!

Recent Posts

See All