Sievietes Ābece strādā!!

Šonedēļ laikam jāsāk ar to, ka dažas lietas no sapņu kladītē pierakstītajām parādās dzīvē kā iespējas un tas ir nedaudz pārsteidzoši, jo ne īsti tā kā biju domājusi. Tāda jocīga sajūta, apjaušot, ka tiešām pati varu ietekmēt notikumus. Nedaudz pat bailīgi, jo novelt visu uz nepielūdzamu likteni bija ierasts. Bet tagad -nevienu nevainot un sapņot. Ir bijuši arī pāris šaubu brīži, kad likās, ka citām varbūt strādā viss šis, bet man ne. Bet varbūt gribās visu un uz reiz. Tātad- nekas, nekas un jāmācās nedaudz pacietības.

Lekcijā runājām par to kā sarunāties ar vīriešiem un to, ka nedrīkst viņus žēlot. Šo punktu

tagad cenšos ieviest, jo man iepriekš likās, ka nevar jau par daudz prasīt, kā viņš tiks galā un kaut kā nebūs godīgi. Tagad cenšos izteikt savu domu vai vēlmi, bet nemēģināt izdomāt uzreiz arī veidu kā viņš varētu tikt pie rezultāta. Tas ir viņa uzdevums, taisīt plānus, disciplinēt un uzņemties atbildību.

Ja godīgi, es tiešām izbaudu projektu, ko veicu kopā ar vīrieti un kur man nav jāuzņemas atbildība. Kāpēc mūsu ābeces – viņš manu dzīvi ietekmē uz labo un pieņem lēmumus. Uzreiz tāda viegla sajūta un pag, tas taču tieši tas ko meklējam – sievietes orientieris viegli. Nezin gan kā ies tālāk ,bet pagaidām priecājos par mazām epizodēm, kurās izdodas apzināt savu sievišķo enerģiju.

Recent Posts

See All

Atbildība vai tomēr vaina?

Šonedēļ runājām par tēmu, kas atšķiras no līdzšinējām, jo apspriedām nevis sievišķo, bet vīrišķo. Arī tā daļa, ko mēs pavadām vīrišķajā enerģijā jāpavada kvalitatīvi. Tad nu uzzinājām daudz jauna par

Viss nāk un aiziet tālumā un sākas viss no gala

Šeku reku, pēdējā lekcija šajā kursā klāt. Lekcija bija tāds kā kopsavilkums un tik tagad var aptvert cik ļoti daudz ir pārrunāts un uzzināts šī kursa laikā. Liekas tikko vēl bija pirmās lekcijas un n

©2018 Life Art Academy