Sievietes un mātītes

Šonedēļ ļoti saistoša, arī atklāta un dziļi personīga lekcija. Tā bija turpinājums iepriekš iesāktajam tematam par instinktiem un seksu, tikai šoreiz jau konkrētāk un spriežot pēc citu meiteņu atsauksmēm, ne man vienīgajai tā likās jaudīga. Kā jau nereti Dimantras lekcijās, atklāju jaunus skatupunktus un skaidrojumus jautājumiem, par kuriem iepriekš pat nezināju, ka man tādi prātā ir.

Kāda tad ir atšķirība starp sievieti un mātīti (skan diezgan bargi)? Patiesībā jau mūsos ir abas, bet jautājums, kurai dodam vaļu. Varētu teikt, ka bāzē visas esam mātītes, bet par sievietēm kļūstam. Mātīte, redz visur problēmas, ir kareivīga, grib izmisīgi apprecēties, bērnu un meklē tēviņu, lai īstenotu savus mātītes un mātes instinktus. Brīdī, kad vīrietis iemīlas, mātītes instinkts ir viņu pakļaut (no kā vīrieši baidās), taču apzinoties to un augot mīlestībā, šo instinktu var vadīt. Tāpēc, ļoti svarīgi, lai sākotnējiem instinktiem pievienotos jūtas. Ja vīrietis ir iemīlējies, tad tālāk arī sieviete caur viņa mīlestību var augt un attīstīties no mātītes par sievieti. Interesanti, ka pusaudžu gados, mēs šo mātītes posmu izejam, kad ļoti kādu iekārojam un gribam pakļaut.

Vēl man jaunums bija, ka ja sieviete nav pietiekami prasīga un vīrietis izlaižas, respektīvi, sieviete savu seksuālo un dzīvības enerģiju viņam dod, bet pretī neko neprasa vai prasa par maz, tad viņš sāk to ienīst. Jo tieši sieviete viņu motivē attīstībai un piespiež došanai. Vēl viens aspekts, kāpēc it kā tik pierastie “es jau pati varu” vai “ko tad tu pūlēsies” ir pilnīgi garām. Brīvdienās novēroju savus vecākus un ja līdz šim domāju, ko gan tētis tāds izlaidies un nīgrs, tad tagad saprotu, ka mamma ir tik neatkarīga, ka ne vien neprasa no viņa jaunus sasniegumus, bet pat atraida tos došanas mirkļus, kad viņš vēlas palīdzēt.

Ceru, ka varēšu arī mammu mudināt ieinteresēties par šīm zināšanām, jo pateicībā vēlos dot labu. Mamma tomēr ir mamma un gribas, lai viņa arī ir laimīgāka attiecībās. Ja man tagad ir pavērusies cita pasaule un esmu kļuvusi daudz mierīgāka, tad gribas tajā dalīties.

Recent Posts

See All

Atbildība vai tomēr vaina?

Šonedēļ runājām par tēmu, kas atšķiras no līdzšinējām, jo apspriedām nevis sievišķo, bet vīrišķo. Arī tā daļa, ko mēs pavadām vīrišķajā enerģijā jāpavada kvalitatīvi. Tad nu uzzinājām daudz jauna par

Viss nāk un aiziet tālumā un sākas viss no gala

Šeku reku, pēdējā lekcija šajā kursā klāt. Lekcija bija tāds kā kopsavilkums un tik tagad var aptvert cik ļoti daudz ir pārrunāts un uzzināts šī kursa laikā. Liekas tikko vēl bija pirmās lekcijas un n

©2018 Life Art Academy